Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 24
A Plus hostel

A Plus hostel

Nabízíme levné ubytování v centru Prahy. Hostel leží v historickém centru pouhých 10 minut od Václavského nebo Staroměstského náměstí. Hostel patří svou kapacitou k největším a nejlevnějším v centru Prahy. Nabízíme několik typů ubytování již od 220 Kč.
Ukaž na mapě   internet: www.aplus-hostel.cz  
naše produkty: Hostel v centru Prahy, Levné ubytování v centru Prahy
Poslat zprávu A Plus hostel
Hotel Skalka

Hotel Skalka

Rodinný hotel Skalka se nachází nedaleko od trasy metra A, v příjemném a klidném prostředí. Dostupnost do centra Prahy je velmi dobrá - asi 10 minut. Hotel Skalka nabízí 25 pokojů ( jedno, dvou a třílůžkové ), celkem poskytuje 60 lůžek.
Ukaž na mapě   internet: www.hotelskalka.cz  
naše produkty: Hotel Praha 10, Levné ubytování Praha 10
Poslat zprávu Hotel Skalka
AZ Hostel

AZ Hostel

Hostel je umístěn přímo v historickém centru Prahy u Václavského náměstí. Je vzdálen 5 minut chůze od Hlavního nádraží, 10 minut chůze od Hlavního autobusového nádraží - Florenc, a sto metrů od stanice metra Můstek i Muzeum, tras A, B a C.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hostel v centru Prahy, Levné ubytování v centru Prahy, Levný hostel v Praze
Poslat zprávu AZ Hostel
Prestige Apartments

Prestige Apartments

Ubytování v apartmánech v centru Prahy - Staré město, ulice U Obecního dvora, Bílkova a Skalecká Praha 7 nedaleko památek jako je Karlův most, Staroměstské náměstí či Staré židovské město. Plně vybavené apartmány lze využít ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Apartmány v Praze ke krátkodobému pronájmu
Poslat zprávu Prestige Apartments
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusní hotel Hoffmeister je tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí. Poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřel půvab historické a romantické části města.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historické Praze, Hotel v Praze, Luxusní hotel v centru Prahy, Pětihvězdičkový hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Hoffmeister
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal se nachází v samém srdci Prahy na Starém Městě, obklopen řadou historických památek. Rodinná atmosféra hotelu se snoubí s možností procházek k nedalekému Staroměstskému náměstí ( orloj, Týnský chrám ) a k návštěvě blízké Národní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Hastal Prague Old Town
Royal Route s.r.o.

Royal Route s.r.o.

Poskytujeme ubytování v Praze a ČR ( hotely i pro skupiny ). Služby v Praze - průvodci, doprava, vstupenky, plavba na lodi, svatby, rauty, semináře, kongresy, konference, školení, firemní akce v Praze i mimo Prahu. Služební cesty do Prahy a celé ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v České republice, Hotely v Praze, Konference a školení, Osobní doprava po České republice, Přeprava osob v Praze, Ubytování v České republice, Ubytování v Praze
Poslat zprávu Royal Route s.r.o.
VESTA a.s.

VESTA a.s.

Cestovní agentura Vesta zajišťuje ubytování v Praze ve všech cenových kategoriích. Nabízíme příjemný nocleh poblíž centra Prahy ( Hotel Kafka, Amadeus a hostel Vesta ), okružní jízdy, výlety, folklorní večer a další služby dle požadavku klienta.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Ubytování v Praze
Poslat zprávu VESTA a.s.
Best Western HOTEL VLADIMIR ****

Best Western HOTEL VLADIMIR ****

Čtyřhvězdičkový hotel v centru Ústí nad Labem. Nabízíme komplexní hotelové služby, 198 lůžek, 83 pokojů. Terasy, výhled na město, catering. Semináře a konference s doprovodnými službami. Nabízíme salonky s různou kapacitou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Ústí nad Labem
Poslat zprávu Best Western HOTEL VLADIMIR ****
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.