Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 11
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v České republice u Novomlýnských nádrží. Rekreační a školící středisko, firemní akce. Kapacita 76 lůžek, restaurace, kongresová hala, fitness, sauna, uzavřené parkoviště, letní terasa, úschovna kol. Ochutnávka vín a další služby dle požadavků klientů.
Ukaž na mapě   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v České republice, Ubytování v České republice, Wellness víkend
Poslat zprávu Hotel IRIS
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Nabízíme ubytování v centru Lednicko - valtického areálu. Architektonická památka zapsána v seznamu UNESCO. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, salonky, terasy, kongresový sál, hudba, sauna, fitness, půjčovna kol a sportovního nářadí. Pokoj pro ZPS.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce Jižní Morava, Hotel Hraniční zámeček, Ochutnávky vín jižní Morava, Romantické pobyty Jižní Morava, Svatební hostiny Lednice, Ubytování Lednicko-valtický areál
Poslat zprávu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL s.r.o.

Největší hotel Lednicko-valtického areálu vhodný pro rodiny s dětmi, firemní i privátní akce, v těsné blízkosti Zámku Lednice. My Hotel nabízí 49 pokojů, celkem 120 lůžek, kongresové prostory, vinný sklep, catering. Vlastní produkce bio vína.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Lednice, Ubytování Lednice, Ubytování v Lednici na Moravě
Poslat zprávu MY HOTEL s.r.o.

Adam Sedláček

Vinařství Vít Sedláček Vrbice. Vinařství a ubytování Vrbice. Výroba kvalitních přívlastkových a jakostních vín. Ubytovací služby.Ubytování na Jižní Moravě
Ubytování
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Adam Sedláček
Holiday Inn Brno

Holiday Inn Brno

4 hvězdičkový hotel v Brně, leží v sousedství výstaviště ( Veletrhy Brno, BVV ) jen několik minut od centra města. 200 moderních pokojů, multifunkční konferenční prostory, nové relax centrum s fitness a saunou zdarma, masáže, solarium.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Brně, Konferenční prostory Brno, Kongresové služby
Poslat zprávu Holiday Inn Brno
AVANTI Hotel

AVANTI Hotel

Hotel AVANTI Brno - specialista na firemní akce a konference. On-line objednávky, ubytování, gastronomie, služby, rezervace vstupenek na kulturní akce v Brně a okolí, konferenční prostory, wellness centrum, bowling a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Brně, Konferenční prostory Brno
Poslat zprávu AVANTI Hotel
Penzion Anitka Brno

Penzion Anitka Brno

Ubytování v Brně v penzionu Anitka. Klidné prostředí, kousek od středu města Brna, spojení městskou dopravou. Vhodné ubytování v Brně pro jednotlivce i skupiny s plným zázemím. Možnost stravování v místě ubytování. Ubytování je celoroční i s parkovištěm.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoroční ubytování v Brně, ubytování bvv Brno, Ubytování Jižní Morava, Ubytování moto GP Brno
Poslat zprávu Penzion Anitka Brno

Cestovní kancelář Novalja, s.r.o.

Chorvátsko 2014 - letná dovolenka. Dovolenka Chorvátsko – ubytovanie. Chorvátsko dovolenka 2014. Dovolenka v Chorvátsku na lodi. Špecialista na Chorvátsko.
Ubytování
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Cestovní kancelář Novalja, s.r.o.
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v současné době vlastní empírový zámek, zříceninu boskovického hradu a Hotel pod zámkem, 4 500 ha lesa a polností. Hlavní podnikatelskou aktivitou společnosti je orientace na poskytování služeb v cestovním ruchu a lesnická a dřevařská výroba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prostory pro firemní akce, Restaurace Boskovice, Svatby na zámku, Ubytování Boskovice, Víkendové pobyty jižní Morava, Zámek Boskovice
Poslat zprávu MP Holding, a.s.
Hotel Savannah **** deluxe

Hotel Savannah **** deluxe

Hotel Savannah **** deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Hotel Savannah v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel s komfortním ubytováním včetně nadprůměrných služeb spojených s ubytováním.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ajurvéda hotel, Hotel Morava Česká republika, Hotel s casinem Česká republika, Wellness hotel Savannah Česká republika
Poslat zprávu Hotel Savannah **** deluxe
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.