Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 6170 celkem 117
Park Hotel Všemina

Park Hotel Všemina

Tří hvězdičkový Park Hotel Všemina nabízí: ubytování pro 200 osob, restaurace, bar, krytý bazén, relaxační centrum se saunou, soláriem a masážemi, outdoorové programy, půjčovnu sportovního vybavení, stolní tenis, šipky, billiard a velký dětský koutek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Beskydy
Poslat zprávu Park Hotel Všemina
Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort nabízí luxus, pohodlí, relax a zážitky uprostřed nádherné divoké přírody beskydských hor. Bečva Villa Resort je nové rekreační zařízení, které bylo postaveno v roce 2006-2008. Resort se nachází mezi Prostřední a Horní Bečvou.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dovolená Beskydy, Ubytování Beskydy, Ubytování v Beskydech
Poslat zprávu Bečva Villa Resort
Motocentrum Milín a.s.

Motocentrum Milín a.s.

Náš Hotel u Milína Vám nenabízí jen ubytování, ale skvělou i restauraci, prostory pro pořádání kongresů či školení a velký podkrovní sál s kapacitou 110 míst. Náš hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro větší firmy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Příbram
Poslat zprávu Motocentrum Milín a.s.
Hotel Labuť

Hotel Labuť

Ubytování - Hotel *** Vrchlabí. U nás začínají Krkonoše. Rodinný hotel s vyhlášenou kuchyní, garážemi a bezplatným přístupem na internet ze všech pokojů. Hotel Labuť je ideálním místem pro letní i zimní sportovní vyžití - lyžárna, úschovna kol, skikurs.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Krkonoše, Ubytování Vrchlabí
Poslat zprávu Hotel Labuť
PENZION DVORCE

PENZION DVORCE

Penzion Dvorce u Třeboně - ubytování Jižní Čechy. Ubytování v Jižních Čechách v rodinném penzionu Dvorce v CHKO TŘEBOŇ. Penzion nabízí 35 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích, nebo v apartmánech pro čtyřčlennou rodinu. Ubytování v jižních Čechách v Třeboni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Třeboň ubytování, Ubytování Jižní Čechy
Poslat zprávu PENZION DVORCE
INFOCENTRUM Český Krumlov

INFOCENTRUM Český Krumlov

Neztrácejte čas a kontaktujte Infocentrum v Českém Krumlově! Kromě informací o městě a regionu, kulturním a společenském dění, Vám rádi zajistíme veškerý servis, který můžete při svém pobytu v Českém Krumlově potřebovat.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Český Krumlov
Poslat zprávu INFOCENTRUM Český Krumlov
Jitka Hrdličková

Jitka Hrdličková

Soukromé oslavy, firemní večírky, školení, akce hotelu – srazy motorek, aut, degustace vín, zajímavé přednášky o lokalitě Natura2000, akce jsou uváděny na webu, kapacita školení 32 osob, klidné prostředí u lesa, dětské hřiště zdarma.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jitka Hrdličková

Privát Vyhlídka

Ubytování v soukromí - náš dům je částečně přestavěná zemědělská usedlost - pronajímáme zařízený byt 3 + 1 s balkónem, dvěma ložnicemi (3 a 3 lůžka), kuchyní a příslušenstvím.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Privát Vyhlídka

STEIN, Sport, Fit & Fun s.r.o.

Rodinný hotel Stein na břehu přehrady Skalka, s vlastní jezdeckou stájí, wellnessem, pivními lázněmi, adrenalinovými sporty, venkovním bazénem, resaturací a barem.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu STEIN, Sport, Fit & Fun s.r.o.

CEB-Consulting s.r.o.

Katalog levného ubytování pro Vaši levnou zimní i letní dovolenou v ČR 2014. Chaty a chalupy k pronajmutí, penziony, apartmány, hotely a kempy v ČR.
Ubytování - apartmány, farmy a statky, hotely, lázně, penziony, tábory, chaty a chalupy, horské ubytování, kempy, levné ubytování, rekreační střediska, lázně.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CEB-Consulting s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.