Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 5160 celkem 117
Pension Perla

Pension Perla

Penzion Perla nabízí ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary. Nabízí 2 lůžkové apartmány s balkónem a možností přistýlky. Penzion Perla je to pravé místo pro dovolenou či rekreační pobyt. Budova sousedí s Alžbětinými lázněmi s možností lázeňských procedur.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Karlovy Vary
Poslat zprávu Pension Perla
Hotel IRIDA

Hotel IRIDA

Ubytování v Plzni Vám nabízí Hotel IRIDA, který se nachází 200 metrů od historického centra města Plzně s krásným výhledem na řeku. Třípodlažní budova s výtahem nabízí ubytování pro 52 osob, k dispozici je Vám restaurace, wellness centrum a parkoviště.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování v Plzni
Poslat zprávu Hotel IRIDA
Penzion LORD Plzeň

Penzion LORD Plzeň

Penzion LORD - ubytování v Plzni 2km od historického středu Plzně v dosahu MHD, ubytování v Plzni - kapacita : 5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 2 osoby, sprchový kout na pokoji, recepce s denním a večerním barem, parkování u penzionu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Plzeň
Poslat zprávu Penzion LORD Plzeň
HOTEL KLADNO

HOTEL KLADNO

Hotel Kladno se nachází 20 km od Prahy a 15 km od letiště Ruzyně. Pokoje mají balkon, samostatnou koupelnu se sprchou a WC. Jsou vybaveny televizorem s příjmem satelitního signálu a telefonem. Nekuřácké pokoje. Stravování s kapacitou do 400 hostů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Kladno
Poslat zprávu HOTEL KLADNO
Hotel a Restaurant Fortna

Hotel a Restaurant Fortna

V útulném nově zrekonstruovaném HOTELU Fortna strávíte příjemné a uklidňující chvíle. V bývalém měšťanském domě, jehož počátky sahají do 14. století. Hotel nabízí veškerý komfort pro hosty, kteří jedou na pracovní cestu, dovolenou, líbánky nebo romantický výlet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Chrudimi, Levné ubytování Chrudim, Ubytování Chrudim
Poslat zprávu Hotel a Restaurant Fortna
Hotel Savannah **** deluxe

Hotel Savannah **** deluxe

Hotel Savannah **** deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Hotel Savannah v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel s komfortním ubytováním včetně nadprůměrných služeb spojených s ubytováním.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ajurvéda hotel, Hotel Morava Česká republika, Hotel s casinem Česká republika, Wellness hotel Savannah Česká republika
Poslat zprávu Hotel Savannah **** deluxe
KARLŠTEJNSKO s.r.o.

KARLŠTEJNSKO s.r.o.

Hotel Karlštejn se nachází přímo na cestě směrem na hrad Karlštejn. Nový hotel, který poskytuje kvalitní ubytování s výhledem na hrad Karlštejn. Hotel vám nabízí 11 pokojů stylově zařízených s výhledem na hrad Karlštejn.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Karlštejn, Penzion Karlštejn
Poslat zprávu KARLŠTEJNSKO s.r.o.
Hotel Forman

Hotel Forman

Hotel Forman a restaurace Valašská koliba Kordulka se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm, ve Zlínském kraji. Okolí nabízí množství sportovního a kulturního vyžití: koupání, cyklistika, rybaření, turistika, golfové hřiště, zimní sporty, jízda na koni.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Beskydy, Ubytování Rožnov pod Radhoštěm
Poslat zprávu Hotel Forman
Hotel Rozmarýn

Hotel Rozmarýn

Hotel***Rozmarýn v Rakovníku naleznete v těsné blízkosti historického centra u hlavní silnice na Prahu. Hotel svým hostům nabízí komfortní ubytování ve stylovém designu. Součástí hotelu je chráněné parkoviště umístěné uvnitř objektu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Rakovník Rozmarýn, Ubytování Rakovník
Poslat zprávu Hotel Rozmarýn
Horský hotel Sepetná

Horský hotel Sepetná

Horský Hotel Sepetná *** se nachází přímo v centru Moravskoslezských Beskyd - na Ostravici, na úbočí Lysé Hory. Hotel nabízí ubytování ve 43-ti dvoulůžkových pokojích a stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné a klidné části hotelu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kongresové služby, Ubytování Beskydy
Poslat zprávu Horský hotel Sepetná
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.