U

UNEX a.s.

UNEX a.s.

Specializujeme se na zařízení pro povrchovou těžbu hornin, svařované ocelové konstrukce a díly jako jsou základové rámy, podvozky, výložníky či díly jeřábů. Nedílnou součástí naší nabídky je slévárenská a kovárenská produkce.
naše produkty: Svařence, Svařované ocelové konstrukce, Výpalky, Výroba odlitků, Zápustkové výkovky
Poslat zprávu
UNIHAL - Svět montovaných hal

UNIHAL - Svět montovaných hal

Nabízíme výrobu ocelové konstrukce, montáž a dodávku montované haly - výrobní haly, sklady, administrativní haly, prodejní haly, autosalony, zemědělské haly, sportovní haly, opláštění hal a rekonstrukce ocelových hal. Zateplené i nezateplené haly.
naše produkty: Montované haly, Montované výrobní haly, Ocelové konstrukce, Opláštění hal
Poslat zprávu
UVAX, s. r. o.

UVAX, s. r. o.

Naše společnost se specializuje na produkty z kovových, drátěných materiálů pro potravinářský, farmaceutický, chemický a automobilový průmysl. Za více než dvacetiletého působení na trhu jsme realizovali desítky projektů po celé ČR a v zahraničí.
naše produkty: Drátěné produkty, Drátěný program na zakázku
Poslat zprávu
URBAN KOVO s.r.o.

URBAN KOVO s.r.o.

Pod značkou URBAN vyrábíme štěpkovače vlastní konstrukce, které vytvářejí z odpadního dřeva velkou štěpku – špalíky vhodné k topení. Naše portfolio zahrnuje štěpkovače za traktor, benzinové, elektrické i s hydraulickým pohonem a příslušenství. Servis. Export.
naše produkty: Štěpkovače s benzínovým motorem, Štěpkovače s elektrickým motorem, Štěpkovače s hydraulickým pohonem, Štěpkovače za traktor
Poslat zprávu
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Naší specializací je výroba strojů a zařízení určené pro ekologickou likvidaci odpadů. Drtiče, mlýny a pásové separátory je možné využít i v jiných technologiích vyžadujících rozmělnění materiálu, separaci magnetických kovů a drcení.
naše produkty: Drtiče odpadu, Parní turbíny, Pásový separátor
Poslat zprávu
UNIMAN s.r.o.

UNIMAN s.r.o.

Specializujeme se na výrobu manipulační a uchopovací techniky. Vyrábíme zdvihací zařízení, nájezdové rampy pro logistiku, zařízení pro technické přístupy, zařízení pro čištění vod. Jeřáby, traverzy, c-háky, elektrické a hydraulické kleště, překlápěče a jiné.
naše produkty: C-háky, Manipulační technika, Překlápěče
Poslat zprávu
UNIS - N spol. s r.o.

UNIS - N spol. s r.o.

Naše firma vyrábí dřevěný nábytek z masivu. V našem sortimentu můžete najít dřevěné skříně, skříňky, TV skříňky, komody z masivu, dřevěné prádelníky, knihovny, postele z masivu, příborníky, konferenční stolky, jídelní stoly a dřevěné židle.
naše produkty: Dřevěné postele, Dřevěný nábytek, Dřevěný nábytek z masivu, Nábytek z masivu, Postele z masivu, Výroba nábytku
Poslat zprávu
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s. se zabývá vývojem a výrobou vlastních automatických testovacích zařízení ( ATE ) pro testování širokého spektra polovodičových součástek. Současně nabízí vývoj a výrobu test aplikací na zakázku a pozáruční servis testerů.
naše produkty: Automatické testovací zařízení pro polovodiče, Tester pro testování hybridních součástek, Vysokorychlostní tester pro diskrétní polovodiče, Vývoj test aplikací
Poslat zprávu
Urbania, s.r.o.

Urbania, s.r.o.

Prodej, návrh, výroba a instalace městského mobiláře - lavičky, odpadkové koše, stojany na kola, informační panely. Lavičky dřevěné, kovové, lavičky kombinace dřevo kov, litinové lavičky. Odpadkové koše - materiál polyethylen, plast, plech.
naše produkty: Parkové lavičky
Poslat zprávu
UNIBAL s.r.o.

UNIBAL s.r.o.

Společnost Unibal poskytuje služby v oblasti zdravotnictví již od roku 1992. Od počátku vzniku se zaměřuje na sterilizaci zdravotnických výrobků. Do jejího produktového portfólia patří obalové materiály, sterilizátory. sterilizační kontejnery, svářečky atd.
naše produkty: Proti kocovině
Poslat zprávu
UNICOM Agro, a.s.

UNICOM Agro, a.s.

Prodej a servis - zemědělská technika, traktory, posklizňové technologie, skladování tekutých hnojiv, dřevěné, kovové haly, komunální technika. Zastupujeme Amazone, Grimme, Dina, Geschwill, Conrads, Mecmar, Agritech, SIP, Tatoma, Lehner.
naše produkty: Secí stroje, Traktorové návěsy
Poslat zprávu
UNITECH Trading s.r.o.

UNITECH Trading s.r.o.

Prodej speciálních nátěrových systémů Scotchkote, Thortex a Copon. Prodej nátěrových hmot Hempel. Tryskání a aplikace antikorozních nátěrů. Chemicky odolné a otěruvzdorné povlaky. Komplexní inspekční, poradenská a servisní činnost v oblasti povrchových úprav.
naše produkty: Frosio inspekční činnost
Poslat zprávu
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Naší specializací jsou modulární stavby. Projektujeme a vyrábíme například školy, školky, nemocnice a kliniky, administrativní budovy, dále obytné, sanitární, speciální a technologické kontejnery a moduly. Nabízíme atypická řešení do celého světa.
naše produkty: Modulární stavby, Obytné moduly, Technologické moduly
Poslat zprávu
UNIPAP a.s.

UNIPAP a.s.

Vyrábíme průmyslové obaly, papírové obaly – klopové krabice, tvarově vysekávané obaly, lepené obaly, plastové obaly – role, fólie, sáčky, tvarové výseky, ovíjecí pásky, dřevěné obaly – palety EUR, dřevěné boxy, kombinované boxy, tvarové vložky z PE, PUR a PS.
naše produkty: Kartonové obaly, Tvarové vložky
Poslat zprávu
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Stroje, zařízení, nábytek, nádobí pro gastronomii, nářadí, potřeby a další pro kuchaře, řezníky, cukráře, číšníky. Zařízení výdejen stravy. HACCP program.
naše produkty: Nádobí pro gastronomii
Poslat zprávu
UNIPROX, spol. s r.o.

UNIPROX, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej, servis a poradenství v oblasti balících strojů a pokladních systémů. Nabízíme pokladní systém CPS, váhy DIBAL, registrační pokladny UNITRON a etiketovací kleště. Dodáváme etikety, kotoučky do pokladen a fólie pro balící stroje.
naše produkty: Registrační pokladny
Poslat zprávu
UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

Dovážíme průmyslové armatury ( kulové kohouty, klapky, filtry, odvaděče kondenzátu, regulační a pojistné ventily, šoupátka, hydranty, ejektory a další ). Námi dodávané prodkuty značek AUDCO, PSA Armaturen, MAGVEN, ARGUS, SEMPELL a jiné.
naše produkty: Kabelové prostupy, Průmyslové armatury, Těsnění potrubí
Poslat zprávu
U Fleků

U Fleků

Restaurace U Fleků, výroba piva ( pivovar ), kabaretní program, muzeum. Pivo ( flekovský 13° ležák ) které se v pivovaru vaří od roku 1499. Denně živá hudba a možnost prohlídky muzea pivovaru u fleků.
Poslat zprávu
United Polymers, s.r.o.

United Polymers, s.r.o.

Jsme společnost, která se zaměřuje na vstřikované plastové díly, lisované a vstřikované pryžové díly, vysekávané pryžové díly a to i s lepící vrstvou. Pro naši společnost je stěžejní zakázková výroba dle požadavků klienta neboť nemáme vlastní katalog výrobků.
Poslat zprávu
UNIKO stroje, s. r. o.

UNIKO stroje, s. r. o.

Vývoj, výroba, prodej a servis strojů pro plnění a uzavírání plastových, laminátových a kovových tub. Lineární a karuselové stroje na plnění a uzavírání kelímků, dóz a lahví. Stroje na zavařování víčkové folie. Speciální plnící a uzavírací zařízení.
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.