Tesařství, pokrývačství a klempířství

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 206
PARIO s.r.o.

PARIO s.r.o.

Střechy na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Náročná klempířská výroba, střechy z mědi, titanzinku, hliníku. Přírodní břidlice, pálená a betonová taška, eternit, plechové krytiny. Odvětrávané plechové fasády. Montáž střešních oken.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasády plechové, Střechy Praha
Poslat zprávu PARIO s.r.o.
Dalibor Horák

Dalibor Horák

Střechy na klíč, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, výškové práce za pomocí horolezecké techniky, lešenářské práce, půjčovna lešení, zednické práce, fasády a zateplení fasád, štukové, okrasné omítky, natěračské práce, protipožární nátěry.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Izolace plochých střech, Klempířství a pokrývačství, Ohýbání plechu, Zateplení fasád
Poslat zprávu Dalibor Horák

Klempířství Petr Šafařík

Nabízíme Vám veškeré stavební klempířské práce, například: montáž plechových střech, montáž venkovních parapetů, okapů a svodů, sněháků, montáž střešních oken a jiné. Stavební klempířské práce provádíme podle přání zákazníka.

Poslat zprávu Klempířství Petr Šafařík

Pavel Dirbák

Kompletní realizace střech. Dílčí i úplné rekonstrukce střech. Realizace dřevostaveb. Výroba a montáž dřevěných garážových stání, pergol, zahradních altánů. Montáž střešních oken.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pavel Dirbák

KN PRODUKT spol. s r.o.

Zabýváme se přípravou, dodávkou a montáží krovů, dřevostaveb a dalších tesařských konstrukcí. Dodáváme altány a pergoly. Vyrábíme zahradní, chatový a interiérový nábytek.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KN PRODUKT spol. s r.o.

Jaroslav Švejda

Naše práce-klempířské práce-z mědi, titanzinku, pozinku, hliníku, nátěr klempířských prvků a střech,-pokrývačské práce-krytiny pálené, betonové, šindel, lepenky a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jaroslav Švejda

Klempířství Prokop

Výroba a montáž klempířských prvků, systémů, pokládka střešní krytiny včetně dodávky materiálu, montáž střešních oken, klempířské práce, umělecká klempířina..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Klempířství Prokop

Miroslav Balín - pokrývačství

Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, oprava komínů, střechy na klíč, rekonstrukce střech, nátěry plechových, falcovaných krytin a okapů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Miroslav Balín - pokrývačství

HOLUB STŘECHY - IZOLACE

Provádíme veškeré pokrývačské práce a aplikujeme tepelné nebo základové izolace. Dodáme střešní krytiny - tašky betonové, pálené, vlnité plechy a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HOLUB  STŘECHY - IZOLACE

Aleš Škoch

Nabízíme zastřešování objektů, renovace, opravy a rekonstrukce střech na Vysočině - klempířství, pokrývačství, montáž střešních oken, izolace střech.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Aleš Škoch
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.