Tepelná čerpadla

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 83
DOOS s.r.o.

DOOS s.r.o.

Firma DOOS s.r.o. se od počátku své existence systematicky zaměřila na montáže a distribuci čerpadel, tlakových zkoušeček, elektromotorů a pásových zavlažovačů. Společnost si vybudovala dobré jméno na trhu důrazem na kvalitu a rychlost naší práce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čerpadla Sigma, Hydrostatická čerpadla, Kalová čerpadla, Pásové zavlažovače, Ponorná čerpadla, Protipovodňová čerpadla, Ruční křídlová čerpadla, Zubová a objemová čerpadla
Poslat zprávu DOOS s.r.o.
PZP HEATING a.s.

PZP HEATING a.s.

Vyrábíme tepelná čerpadla pro vytápění, teplo, ohřev vody, větrání - kompletní sortiment tepelných čerpadel země - voda, voda – voda, vzduch – voda, vzduch – vzduch.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tepelná čerpadla voda-voda, Tepelná čerpadla vzduch voda, Tepelná čerpadla vzduch-vzduch, Tepelná čerpadla země voda
Poslat zprávu PZP HEATING a.s.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naše společnost A-Z Chlazení se specializuje na montáž, servis chladících a klimatizačních zařízení. Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku ( většinu náhradních dílů máme skladem ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladící boxy, Čističky vzduchu, Infračervené zářiče, Mobilní klimatizace, Nástěnné klimatizace, Plynová topidla, Průmyslové chlazení, Servis chlazení, Stropní ventilátory, Tepelná čerpadla, Výčepní zařízení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
PROPULS SOLAR s.r.o.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Výroba solárních kolektorů Suntime®. Dodávka kompletních solárních systémů pro ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénů. Vysoká životnost, vysoký energetický zisk. Certifikace: SolarKeymark, ISO 9001:2009, ČVUT Praha, ISE Freiburg ( SRN ), TSU ( SK ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sluneční kolektory, Solární energie, Solární kolektory, Solární systémy
Poslat zprávu PROPULS SOLAR s.r.o.
REGULUS spol. s r.o.

REGULUS spol. s r.o.

Vyrábíme solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla, akumulační nádrže, termostaty, odkouření plynových kotlů, termostatické ventily, regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, čerpadlové skupiny pro topné systémy, elektrická topná tělesa.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Akumulační nádrže, Regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, Sluneční kolektory, Termostatické ventily
Poslat zprávu REGULUS spol. s r.o.
PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.

PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.

Montujeme větrání s rekuperací, klimatizace, teplovzdušné vytápění s rekuperací tepla, podlahové vytápění a tepelná čerpadla vzduch vzduch, vzduch voda, země voda značek ATREA, SYSTEMAIR, TOSHIBA, ALPHA INNOTEC, NIBE A BUDERUS. Projekty a dotace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rekuperace rodinných domů, Tepelná čerpadla vzduch vzduch
Poslat zprávu PRIMAKLIMA PARDUBICE s.r.o.
TRAMONTA KLIMA s. r. o.

TRAMONTA KLIMA s. r. o.

Zabýváme se dodávkou klimatizace a vzduchotechniky pro veškeré prostory. Klimatizace a vzduchotechnika pro Vás!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Klimatizace nástěnná, Tepelná čerpadla voda vzduch
Poslat zprávu TRAMONTA KLIMA s. r. o.
KODEK

KODEK

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární kolektory, čističky odpadních vod, automatické ekologické kotle, podlahové otopné systémy, radiátory, konvektory. Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla. Provádíme energetické audity a poradenství v energetice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné montované domy, Kotle na tuhá paliva, Solární kolektory, Tepelná čerpadla
Poslat zprávu KODEK
TC MACH, s.r.o.

TC MACH, s.r.o.

Společnost TC MACH, s.r.o. je významnou českou firmou, která se zabývá vývojem, výrobou a instalací tepelných čerpadel pro účely vytápění, ohřevu vody a pro využití tepelných čerpadel při speciálních aplikacích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tepelná čerpadla, Tepelná čerpadla Chameleon, Tepelná čerpadla MACH E, Tepelná čerpadla MACH IN, Tepelná čerpadla pro bytové domy, Tepelná čerpadla pro rodinné domy
Poslat zprávu TC MACH, s.r.o.
EKOTEZ, spol. s r.o.

EKOTEZ, spol. s r.o.

Chlazení, klimatizace, odvlhčování, vytápění, recyklace chladiv, výroba, prodej, servis, půjčovna, kompresory, chladící jednotky, mobilní a splitové klimatizace, interiérové, průmyslové a bazénové odvlhčovače, kondenzační kotle, topidla a hořáky Kroll.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Klimatizace, Odvlhčovače, Tepelná čerpadla pro zahradní jezírka
Poslat zprávu EKOTEZ, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.