Stroje a zařízení na výrobu plastů

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 24
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikace ve výrobních procesech a logistice. Čárové kódy - implementace do systémů. Tepelné tiskárny pro tisk samolepících etiket. Spotřební materiál pro tisk - etikety, TTR barvicí pásky. Snímače čárových kódů. Mobilní terminály pro sběr dat.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aplikátory etiket, Barvicí pásky, Etikety, RFID etikety, RTLS, Samolepící etikety, Snímače čárových kódů, Terminály čárových kódů, Tiskárny etiket
Poslat zprávu GABEN, spol. s r. o.
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Výroba: vstřikovací formy pro termoplasty, postupové, střižné a ohýbací nástroje, montážní přípravky, technické plastové výlisky. Komplexní nabídka služeb: konstrukce, výroba forem nebo nástrojů, doladění, sériová výroba výlisků, údržba a montáž.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lisování plastů, Lisovna plastů, Nástrojárna, Plastové výlisky, Vstřikovací formy, Vstřikování plastů, Výroba z plastů
Poslat zprávu KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
KUBOUŠEK s.r.o.

KUBOUŠEK s.r.o.

Prodej měřících přístrojů, jediný dodavatel kompletního sortimentu MITUTOYO pro Českou republiku, servis. Prodej vtřikovacích strojů na plasty a periferních zařízení. Zajištění dodávky na klíč, instalace, servisu a školení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Měřící přístroje, Měřidla MITUTOYO, Stroje na plasty
Poslat zprávu KUBOUŠEK s.r.o.
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patříme ke klíčovým dodavatelům technických výlisků z plastu pro stroje a zařízení. Vyrábíme otočný stojánek pod telefon, kloubový stojánek pod telefon, stojánek malý a malý s miskou, plastové kancelářské odkladače, policové sestavy, flipcharty a těžítka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářské odkladače, Kancelářský stojan na telefon, Lisovna plastů s vlastní nástrojárnou, Otočný stojan pod telefon, Policové sestavy, Věže na tiskopisy
Poslat zprávu BRAHA plasty, s.r.o.
ALEMA Lanškroun a.s.

ALEMA Lanškroun a.s.

Firemní strategií je zajišťování komplexních služeb pro zákazníky, které spočívají ve vlastní konstrukci vstřikovacích forem a střižných nástrojů, jejich výrobě, ovzorkování, lisování plastových i kovových dílů a také v montáži vyrobených dílů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové výlisky
Poslat zprávu ALEMA Lanškroun a.s.
Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Společnost Moulds and Tools - Technic s.r.o. je zaměřena na výrobu prototypových forem a malosériových vstřikovacích forem ze slitin hliníku. Naše služby zahrnují konstrukční přípravu, výrobu formy (frézování - HSC technologie), vzorkování a zkoušení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové prototypové formy
Poslat zprávu Moulds and Tools - Technic s.r.o.
INVERA s.r.o.

INVERA s.r.o.

INVERA je výrobcem vstřikovacích strojů na zpracování plastů a gumy. Vyrábíme vstřikovací stroje na plasty a gumy, hydraulické, vertikální, vulkanizační a jednoúčelové stroje. Modernizace tuzemských i zahraničních vstřikovacích strojů. Prodej příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Stroje na gumy, Vstřikovací stroje na plasty
Poslat zprávu INVERA s.r.o.
GF Machinery s.r.o.

GF Machinery s.r.o.

Zabýváme se konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů a linek pro zpracování technických vláken a pro automobilový průmysl například: stroje na sekání skleněného vlákna, úpravárenské linky, linky na výrobu střech aut a podobně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Linky pro zpracování technických vláken, Stroje na zpracování skleněného vlákna, Stroje pro automobilový průmysl, Výroba textilních strojů
Poslat zprávu GF Machinery s.r.o.

Duál s.r.o.

Stroje a zařízení na výrobu plastů
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Duál s.r.o.

Tedok, spol. s r.o.

Stroje a zařízení na výrobu plastů
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Tedok, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.