Stavební příslušenství

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 132
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zabýváme se vývojem, výrobou, distribucí a exportem plastů. Používáme technologie vytlačování a vstřikování plastů. Vyrábíme stavební plastové profily pro zateplování, sádrokartony, omítkové; ochranné trubky, mikrotrubičky, trubky pro rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů, Ochranné trubky, Plastové hadice, Plastové stavební lišty, Trubky pro rozvody vzduchu a příslušentsví
Poslat zprávu MATEICIUC a.s.
PROFIL Team s.r.o.

PROFIL Team s.r.o.

Od roku 2003 je PROFIL Team s.r.o. spolehlivým a stabilním partnerem pro velkoobchodní dodávky podlahových a obkladových profilů a lišt k dokončování realizací staveb, interiérů, podlah, podlahových krytin, obkladů a dlažeb.
Ukaž na mapě   internet: www.profilteam.cz  
naše produkty: Podlahové profily, Podlahové lišty
Poslat zprávu PROFIL Team s.r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábíme a realizujeme interiérové přemístitelné příčky, skleněné příčky, posuvné mobilní akustické stěny, vestavby a velíny do průmyslových a skladových hal. Disponujeme řadou zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit i nestandardní požadavky našich zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní příčky, Montované systémy, Posuvné příčky, Přestavitelné příčky, Prosklené stěny, Skládací stěny, Skleněné příčky, Skleněné stěny
Poslat zprávu MILT s.r.o.
PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s je podnikem s více než 130 letou tradicí. Již v roce 1867 byli v Lichtenštejnské cihelně vypáleny první cihly a následně byl sortiment rozšířen o další stavební prvky. Poštorenské výrobky se staly vyhledávaným zbožím po celé Evropě.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dlažba pro chemické provozy, Kamenné dlažby, Kanalizační kamenina, Keramické komínové vložky, Mrazuvzdorná kameninová dlažba, Ruční keramická výroba, Venkovní mrazuvzdorná zahradní keramika, Výroba keramiky
Poslat zprávu PKZ Keramika Poštorná a.s.
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Vyrábíme ucelený program plastových profilů pro kontaktní zateplování objektů a sádrokartonových konstrukcí. Dále vyrábíme základní profily pro kancelářský nábytek a speciální profily podle požadavků zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dilatační profil pevný, Ochranné rohy, Plastové nábytkové profily, Plastové stavební profily, Profily pro zateplovací systémy
Poslat zprávu BH - PLAST, spol. s r.o.
V-KUTY spol. s r.o.

V-KUTY spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje komplexní servis a dodává podlahové rošty a schodišťové stupně pro stavební a technologické ocelové konstrukce. Zpracujeme poptávku a zhotovíme nabídku na dodávku podlahových roštů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plechové profily, Podlahové rošty, Schodišťové stupně
Poslat zprávu V-KUTY spol. s r.o.
NOVING ROŠTY s.r.o.

NOVING ROŠTY s.r.o.

Ocelové podlahové rošty svařované, lisované a tahokovové, točitá (spirálová) schodiště z nich, kompozitní rošty, prolamované nosníky a výpalky. Konstrukce, projektování a diagnostika ocelových konstrukcí stavebních a technologických včetně mostních.

naše produkty: Kompozitní rošty, Ocelové podlahové rošty, Schodišťové stupně, Tahokové rošty
Poslat zprávu NOVING ROŠTY s.r.o.
L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.

L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.

Naše společnost, založená v roce 1990, aktivně pracuje na trhu stavební a manipulační techniky. V současné době firma prodává nové i použité stroje JCB, zajišťuje jejich servis a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Minibagry JCB, Minirypadla JCB
Poslat zprávu L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.
LIKOV s.r.o.

LIKOV s.r.o.

Výroba a prodej stavebních profilů a příslušenství. Hliníkové a plastové profily - zakládací soklové, rohové, dilatační, okenní, hmoždinky, sklovláknité tkaniny, geotextilie, nopové a střešní folie, ventilační mřížky - pro zateplovací systém, suchou stavbu, omítky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rohový profil, Soklový profil
Poslat zprávu LIKOV s.r.o.
FISCHER & PARTNER a.s.

FISCHER & PARTNER a.s.

S ohledem na vzrůstající trend náročnosti trhu se společnost FISCHER & PARTNER a.s. vydala cestou poskytování maximálního servisu se zaměřením na prodej Top výrobků zahraničních, ale i českých firem jako jsou Resopal, Gutmann, Moller, Hoppe, Normbau.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Meziokenní vložky
Poslat zprávu FISCHER & PARTNER a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.