Stavební obklady

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 71
Technistone, a.s.

Technistone, a.s.

Společnost Technistone je producentem tvrzeného kamene prémiové kvality. Použití: kuchyňské desky, koupelnové a nábytkové desky, obklady, dlažby, parapety, schodiště a jiné. Materiál Technistone má vynikající užitné vlastnosti: vysoká pevnost, nenasákavost a snadná údržba.
Ukaž na mapě   internet: www.technistone.com  
naše produkty: Kuchyňské desky, Pracovní desky, Tvrzený kámen, Výrobce tvrzeného kamene
Poslat zprávu Technistone, a.s.
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž střešní krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilů a opláštění budov. Klempířská výroba - okapy, haly, C kazety, obkladové panely, ztracené bednění. Stříháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Falcovaná krytina, Lehké střešní krytiny, Okapový systém, Plechová střešní krytina, Plechové střechy, Plechové střešní krytiny, Střešní doplňky, Střešní krytina, Střešní okapy, Střešní svody, Střešní žlaby, Tenkostěnné ocelové profily, Trapézové plechy
Poslat zprávu LINDAB s.r.o.
IMIT spol. s r.o.

IMIT spol. s r.o.

Jsme ryze českou firmou podnikající v oboru obkladů více než 17. let. Našim zákazníkům nabízíme obklady a obkladové sestavy s Liaporem. V našem portfoliu naleznete širokou škálu obkladů pro interiér i exteriér.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kamenné obklady, Obkladový kámen
Poslat zprávu IMIT spol. s r.o.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážíme a prodáváme obklady, dlažby, listely, mozaiky pro: koupelny, kuchyně, bazény, terasy, schody, obchodní prostory. Rozvoz po celé České republice. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obklady ze Španělska.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do koupelny, Venkovní dlažba
Poslat zprávu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

Kamenictví Daha Nehvizdy se specializuje na kamenické práce a výrobu z přírodního kamene. V naší realizaci najdete mimo jiné pomníkové díly, hroby, obklady a dlažby. Parapety, schody, kuchyňské desky a krby. Zajišťujeme montáže, dopravu i zakázky na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kamenické práce, Kamenné dlažby, Kamenné obklady, Kuchyňské pracovní desky, Náhrobní kameny, Obklady fasád
Poslat zprávu DAHA NEHVIZDY, s.r.o.
EuroKan parapetní systémy s.r.o.

EuroKan parapetní systémy s.r.o.

Specializujeme se na prodej okenních parapetů jak venkovních ( hlinikové, pozinkované, měděné ), tak i vnitřních ( plastové, dřevotřískové ) z různých materiálů v široké škále barev. Parapety řežeme, montujeme, rozvážíme a posíláme po republice do 24 hodin.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové okenní parapety
Poslat zprávu EuroKan parapetní systémy s.r.o.
Keramika Knap, s.r.o.

Keramika Knap, s.r.o.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej obkladů a dlažeb a zároveň veškerého sortimentu zboží, které je třeba pro zařízení koupelen, stavební chemie HENKEL, KREISEL. Dále prodej nářadí pro zedníky a obkladače, návrhy koupelen, realizace obkladů a dlažeb.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelny obklady, Stavební chemie, Stavební keramika
Poslat zprávu Keramika Knap, s.r.o.
Stavební keramika spol. s r.o.

Stavební keramika spol. s r.o.

Nabízíme komplet sortiment stavební keramiky. Máme k dispozici velké skladové prostory. Keramika od A-Z. Téměř vše, co v naší vzorkové prodejně ze stavební keramiky najdete, si tak můžete hned i odvézt. Nyní na ukázku přes 54 kompletně vybavených koupelen.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dlažby, Obklady do koupelny, Sanitární keramika, Sprchové kouty
Poslat zprávu Stavební keramika spol. s r.o.
Brickland s.r.o.

Brickland s.r.o.

Společnost BRICKLAND patří k největším českým dodavatelům lícových cihel, cihelných pásků a cihelné dlažby. Díky více než desetileté tradici, spolehlivosti a perfektním zákaznickým službám patří k vyhledávaným dodavatelům nejen v České republice a na Slovensku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Cihelné dlažby, Cihelné pásky, Lícové cihly
Poslat zprávu Brickland s.r.o.

De.Mann Group s.r.o.

Děkujeme Vám za výbornou spolupráci, počínaje prvotní návštěvou obchodního zástupce na stavbě, konzultace (jednalo se především o opravu hrubých omítek po předchozí firmě) a rychlého vypracování cenové nabídky.
Vnitřní sádrové omítky z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů pro interiéry, domy, byty, kanceláře. Strojové nanášení zkušenými omítkáři.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu De.Mann Group s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.