Stavební dřevo a prkno

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 286
DYAS.EU, a.s.

DYAS.EU, a.s.

Firma se zabývá výrobou truhlářských překližek, multiplexů, fóliovaných překližek, rámových lišt, tvarových výlisků, protihlukových překližek a dalších překližovaných desek z loupané bukové dýhy. Je možné provedení všech výrobků se sníženou hořlavostí.
Ukaž na mapě   internet: www.dyas.eu  
naše produkty: Buková překližka, Překližka se sníženou hořlavostí
Poslat zprávu DYAS.EU, a.s.
COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

Naše ryze česká firma se úspěšně realizuje na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1988. Nosným programem je výroba schodů, plotů, obkladových a podlahových palubek, v zakázkové výrobě jsou to dřevostavby rodinné domy, zateplené a nezateplené chaty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné schodiště, Dřevěné schody, Schodiště
Poslat zprávu COMMODUM, spol. s r.o.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s. je svým nosným programem, výrobou překližovaných materiálů, významným producentem velkoplošných materiálů v České republice. Výrobní program tvoří překližky a laťovky, jejich modifikace a dýhovaný materiál. Tradice výroby od roku 1907.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dýhované desky, Laťovky, Překližované desky
Poslat zprávu PLOMA, a.s.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Nabízíme prodej truhlářského a exotického řeziva, lepené a konstrukční hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Prodej velkoplošných materiálů - laťovky, překližky, lamino, OSB, DTD, MFP, MDF a dýhovaných desek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevoprodej, Řezivo
Poslat zprávu Weyland Holz spol. s r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Společnost JACER-CZ, a. s. se zabývá výrobou a prodejem palivového dřeva (volně ložené nebo balené v rašlových pytlích), prodejem stavebního, konstrukčního (hranoly, fošny, prkna, latě) i paletového řeziva. Jsme stabilním a dlouhodobým producentem palet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné obaly, Dřevěné palety, Palivové dřevo
Poslat zprávu JACER - CZ, a.s.
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Vyrábíme řezivo stavební a další pilařské produkty, řežeme smrkovou kulatinu, brousíme řezné nástroje v naší brusírně. Vyrábíme výřezy pro srubové domy a stavby. Kulatinu pro výrobu řeziva stavebního odkorňujeme a krátíme na vlastní manipulační lince.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Řezivo stavební
Poslat zprávu WOOD-FOREST GROUP a.s.
Jakub Fiala

Jakub Fiala

Dovoz řeziva a výrobků z exotických dřevin. Jde zéjména o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, mempas, hevea. Dále dodáváme eurohranoly, řezivo, parkety, terasové desky a obklady. Eurohranoly a dřevěné masivní podlahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné masivní podlahy
Poslat zprávu Jakub Fiala
Ing. Štefan Madaj

Ing. Štefan Madaj

Vyrábíme a dodáváme smrkové a borovicové spárovky ze skandinávské suroviny. Nabízíme skandinávské smrkové a borovicové řezivo, lepené desky, lamely, dřevěné brikety, masivní a velkoplošné desky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Spárovka
Poslat zprávu Ing. Štefan Madaj
Solidbuy s.r.o.

Solidbuy s.r.o.

Dovoz řeziva a výrobků z exotických dřevin. Jde zejména o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, mempas, hevea. Dále dodáváme eurohranoly, řezivo, parkety, terasové desky a obklady. Eurohranoly a dřevěné masivní podlahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Terasové desky, Zahradní nábytek Teak
Poslat zprávu Solidbuy s.r.o.
P + K Lišty s.r.o.

P + K Lišty s.r.o.

Naše společnost P+K Lišty s.r.o. byla založena v roce 1997 a zabývá se výrobou profilových lišt. Náš sortiment je zhruba rozdělen do šesti kategorií dle způsobu použití: lišty obrazové, podlahové, ploché krycí, profilové krycí, rohové a lišty nábytkářské.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Obrazové lišty
Poslat zprávu P + K Lišty s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.