Srubové domy

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 26
SRUBY TÁBOR s. r. o.

SRUBY TÁBOR s. r. o.

Dodáváme sruby a roubenky z masivu. Rodinné domy, rekreační i komerční objekty. Dodáváme stavby v rozsahu od základního skeletu až po stavbu na klíč. Součástí našich služeb jsou i projekční práce zaměřené na dřevostavby. V ČR jsme realizovali cca 130 staveb.
Ukaž na mapě   internet: www.sruby-tabor.cz  
naše produkty: Roubenky, Sruby
Poslat zprávu SRUBY TÁBOR s. r. o.
Kanadské sruby s.r.o.

Kanadské sruby s.r.o.

Kanadský srub je vždy originální. Námi postavený kanadský srub pro bydlení, podnikání i rekreaci je vždy z čerstvé a zdravé kulatiny. Bydlení ve srubu je životní styl v souladu s přírodou. Prověřená technologie. Zpracujeme vše, dle Vašeho přání.
Ukaž na mapě   internet: www.srubysro.cz  
naše produkty: Kanadské sruby
Poslat zprávu Kanadské sruby s.r.o.
ELK s.r.o.

ELK s.r.o.

Společnost ELK s.r.o. patří do koncernu jednoho z největších výrobců dřevostaveb a srubů v Evropě. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domy na klíč, Dřevostavby, Montované rodinné domy, Nízkoenergetické domy, Srubové domy
Poslat zprávu ELK s.r.o.
MS HAUS s.r.o.

MS HAUS s.r.o.

Dřevostavby, roubené domy, sendvičové domy, rodinné domy na klíč. Montované rodinné domy. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč v oblasti dřevostaveb. Dřevostavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby na klíč, Dřevostavby - rodinné domy, Montované rodinné domy, Projekční práce, Rodinné domy na klíč, Roubené domy
Poslat zprávu MS HAUS s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábíme a stavíme dřevěné domy, montované domy, srubové domy a chaty, roubené domy. Montované dřevostavby a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč. Dřevostavby na klíč. Atypické rodinné domy – dřevostavba, bydlení pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované dřevostavby, Montované domy, Rodinné domy, Roubenky
Poslat zprávu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
WALFER spol. s r. o.

WALFER spol. s r. o.

Vyrábíme a montujeme na zakázku dřevěné domy a srubové domy na bydlení, víkendové domy, zahradní domky, dřevěná eurookna, vchodové dveře. Velkoobchod malířských, fasádních barev, nátěrů na dřevo a kovy. Zákaznický servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné domy, Srubové domy
Poslat zprávu WALFER spol. s r. o.

ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.

Roubenky a kanadské sruby – výstavba srubových a roubených domů na klíč i v různém stupni dokončenosti po celé ČR. Komplexní nabídka služeb od odborného poradenství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.

Sruby Bernat s.r.o.

Stavba srubových domů a srubů na klíč na území celé České republiky. Sruby Bernat, tradice kanadských srubů od roku 2001. Záleží nám především na kvalitě.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Sruby Bernat s.r.o.

Engamont s.r.o.

Stavební a tesařské práce: kanadské sruby a kompletní dřevostavby na klíč včetně interiéru, roubeného nábytku, doplňků; altány, terasy, dětská hřiště.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Engamont s.r.o.

Sruby Bohemia s.r.o.

Vyrábíme celoročně obyvatelné rodinné domy, rekreační chaty a firemní objekty ze srubu a také roubenky, pergoly a srubový nábytek.
Stavíme celoročně obytné srubové domy, roubenky a jiné dřevostavby, které jsou k využití jako rodinné domy, pro rekreaci nebo pro různé komerční účely.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Sruby Bohemia s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.