Sportovní výrobky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 116
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábíme potřeby pro sportovní a rekreační kynologii. Prostřednictvím internetového obchodu provozujeme velkoobchod i maloobchod s chovatelskými potřebami. Specializujeme se hlavně na potřeby pro mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
Ukaž na mapě   internet: www.zerodc.cz  
naše produkty: Kynologické potřeby, Obojky pro psy, Postroje pro psy, Vodítka pro psy
Poslat zprávu Zero DC s.r.o.
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme bowlingové dráhy. Kompletní dodávky na klíč, zařízení a příslušenství. Výstavba, servis kuželen, bowlingových drah včetně projektů. Poradenství v oblasti rentability a výstavby bowlingových drah. Poradenství prodeje na leasing.
Ukaž na mapě   internet: www.bowling-servis.com  
naše produkty: Bowlingové dráhy, Kuželkářské dráhy, Výroba sportovních potřeb
Poslat zprávu BOWLING - CENTRUM s.r.o.
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Specialista na posilovací stroje! Vybavení posiloven pro domácí posilovny, hotelové a veřejné posilovny - vše pro posilování, zvyšování kondice a zdravý životní styl. Rotopedy, běžecké a crossové trenažery, posilovací lavice a věže, činky, doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domácí trenažéry, Posilovací stroje Impulsefitness, Posilovací stroje Tuff Stuff, Vybavení posiloven
Poslat zprávu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
4EVER, s.r.o.

4EVER, s.r.o.

Výroba ( montáž ) a prodej jízdních kol značky 4EVER ( horská kola, kola cross, street, road ). Zakázková sériová výroba ( montáž ). Jízdní kola a horská kola 4EVER jsou osazena SHIMANO díly ( kompletní sady ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Horská kola, Jízdní kola, SHIMANO komponenty
Poslat zprávu 4EVER, s.r.o.
Sport Hobby

Sport Hobby

Vyrábíme sportovní poháry a ceny. Poháry, trofeje, plakety, medaile, diplomy, sošky, kokardy, stuhy, ozdobné talíře, kazety, krabičky, štítky, emblémy, figurky. Naleznete u nás vše pro vítěze sportovních soutěží, společenských akcí, k životním jubileím.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní poháry a ceny
Poslat zprávu Sport Hobby
SP KOLO s.r.o.

SP KOLO s.r.o.

Prodáváme horská, trekingová, silniční a dětská kola značek Merida, Specialized, Giant, Pells a Spyder. Zajišťujeme kompletní servis. Dále nabízíme stavbu kol na zakázku a široký výběr doplňků, cyklistické oblečení, cyklistickou obuv, sezónní slevy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Horská kola Merida, Horská kola Specialized
Poslat zprávu SP KOLO s.r.o.
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou běžeckých lyží, speciálních back country lyží, ale také sjezdových lyží od začátečníků až po závodníky a snowboardů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba lyží
Poslat zprávu SPORTEN, a.s.
GUFEX s.r.o.

GUFEX s.r.o.

Zabýváme se zpracováním technické pryže. Naším produktem je hokejový puk, dále se zabýváme zakázkovou výrobou a děláme i pryžové výrobky pro domácí potřeby. Náš výrobní program je hodně variabilní, takže jsme schopni dělat i malé serie výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hokejový puk
Poslat zprávu GUFEX s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jsme firma, která se zabývá distribucí sportovní a doplňkové výživy. Patříme mezi největší velkoobchody a internetové obchody. Prodáváme značky Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark a další značky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní výživa
Poslat zprávu Pavel Trampota - PT-servis
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.