Sportovní výrobky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 116
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme bowlingové dráhy. Kompletní dodávky na klíč, zařízení a příslušenství. Výstavba, servis kuželen, bowlingových drah včetně projektů. Poradenství v oblasti rentability a výstavby bowlingových drah. Poradenství prodeje na leasing.
Ukaž na mapě   internet: www.bowling-servis.com  
naše produkty: Bowlingové dráhy, Kuželkářské dráhy, Výroba sportovních potřeb
Poslat zprávu BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábíme potřeby pro sportovní a rekreační kynologii. Prostřednictvím internetového obchodu provozujeme velkoobchod i maloobchod s chovatelskými potřebami. Specializujeme se hlavně na potřeby pro mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kynologické potřeby, Obojky pro psy, Postroje pro psy, Vodítka pro psy
Poslat zprávu Zero DC s.r.o.
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Specialista na posilovací stroje! Vybavení posiloven pro domácí posilovny, hotelové a veřejné posilovny - vše pro posilování, zvyšování kondice a zdravý životní styl. Rotopedy, běžecké a crossové trenažery, posilovací lavice a věže, činky, doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domácí trenažéry, Posilovací stroje Impulsefitness, Posilovací stroje Tuff Stuff, Vybavení posiloven
Poslat zprávu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
4EVER, s.r.o.

4EVER, s.r.o.

Výroba ( montáž ) a prodej jízdních kol značky 4EVER ( horská kola, kola cross, street, road ). Zakázková sériová výroba ( montáž ). Jízdní kola a horská kola 4EVER jsou osazena SHIMANO díly ( kompletní sady ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Horská kola, Jízdní kola, SHIMANO komponenty
Poslat zprávu 4EVER, s.r.o.
Sport Hobby

Sport Hobby

Vyrábíme sportovní poháry a ceny. Poháry, trofeje, plakety, medaile, diplomy, sošky, kokardy, stuhy, ozdobné talíře, kazety, krabičky, štítky, emblémy, figurky. Naleznete u nás vše pro vítěze sportovních soutěží, společenských akcí, k životním jubileím.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní poháry a ceny
Poslat zprávu Sport Hobby
SP KOLO s.r.o.

SP KOLO s.r.o.

Prodáváme horská, trekingová, silniční a dětská kola značek Merida, Specialized, Giant, Pells a Spyder. Zajišťujeme kompletní servis. Dále nabízíme stavbu kol na zakázku a široký výběr doplňků, cyklistické oblečení, cyklistickou obuv, sezónní slevy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Horská kola Merida, Horská kola Specialized
Poslat zprávu SP KOLO s.r.o.
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou běžeckých lyží, speciálních back country lyží, ale také sjezdových lyží od začátečníků až po závodníky a snowboardů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba lyží
Poslat zprávu SPORTEN, a.s.
GUFEX s.r.o.

GUFEX s.r.o.

Zabýváme se zpracováním technické pryže. Naším produktem je hokejový puk, dále se zabýváme zakázkovou výrobou a děláme i pryžové výrobky pro domácí potřeby. Náš výrobní program je hodně variabilní, takže jsme schopni dělat i malé serie výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hokejový puk
Poslat zprávu GUFEX s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jsme firma, která se zabývá distribucí sportovní a doplňkové výživy. Patříme mezi největší velkoobchody a internetové obchody. Prodáváme značky Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark a další značky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní výživa
Poslat zprávu Pavel Trampota - PT-servis
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.