Solární a recyklační energie

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 45
Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products s.r.o.

Avex navrhuje a dodává skladové systémy a manipulační systémy od roku 1996. Patříme k největším světovým výrobcům kovových palet pro skladové systémy průmyslových a logistických společností. Vyrábíme podpěrné kovové konstrukce pro solární systémy.
Ukaž na mapě   internet: www.avexproducts.com  
naše produkty: Kovové palety, Ocelové kontejnery, Ocelové palety, Palety na pneumatiky, Konstrukce pro fotovoltaiku
Poslat zprávu Avex Steel Products s.r.o.
Rolf

Rolf

Vyrábíme nerezové a ocelové ohřívače vody, akumulační nádrže 10 - 10 000 litrů, krbové teplovodní výměníky, bezpečnostní směšovací uzly, bazénové ohřívače. Vše vysoké kvality a dlouhé životnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Akumulační nerezové nádrže, Akumulační ocelové nádrže, Nerezové ohřívače vody, Teplovodní výměníky spalin, Víceobjemové nádrže
Poslat zprávu Rolf
Trafo CZ, a.s.

Trafo CZ, a.s.

Výroba distribučních transformátorů ELIN o výkonu 50 - 2500 kVA. Opravy transformátorů všech značek, prodej repasovaných transformátorů, pronájmy, výkup. Filtrace a zkoušky olejů, testy PCB, zkoušky ochranných pomůcek, betonové transformační stanice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Distribuční transformátory, Servis transformátorů, Suché transformátory, Transformátory pro solární elektrárny
Poslat zprávu Trafo CZ, a.s.
FLEXTRADE

FLEXTRADE

Firma Flextrade se zabývá výrobou a prodejem flexibilních plynových hadic NBR, celokovových flexibilních plynových hadic, kufříkové sady pro samostatnou montáž, nerezových a gumových kompenzátorů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plynové hadice, Solární systémy
Poslat zprávu FLEXTRADE
TITAN - Multiplast s.r.o.

TITAN - Multiplast s.r.o.

Dodáváme plastové desky a profily z plastů. Prodejní sortiment tvoří dutinkový i plný polykarbonát, plexisklo, PET-G a technické plasty PE, PP, PVC, PVDF, PA, PTFE. Svářecí technika, dutinkové a bublinkové PP desky. Formátujeme a obrábíme CNC. Doprava zdarma.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Desky z plexiskla, Dutinkový polykarbonát, Komůrkový polykarbonát, Lehčené PVC desky, Neprůstřelné sklo, Plexisklo, Polykarbonát, Polykarbonátové desky, Protihlukové stěny, Solární články, Svářečky plastů, Technické plasty
Poslat zprávu TITAN - Multiplast s.r.o.
PROPULS SOLAR s.r.o.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Výroba solárních kolektorů Suntime®. Dodávka kompletních solárních systémů pro ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénů. Vysoká životnost, vysoký energetický zisk. Certifikace: SolarKeymark, ISO 9001:2009, ČVUT Praha, ISE Freiburg ( SRN ), TSU ( SK ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sluneční kolektory, Solární energie, Solární kolektory, Solární systémy
Poslat zprávu PROPULS SOLAR s.r.o.
VERMOS s.r.o.

VERMOS s.r.o.

Vyrábíme vakuové trubicové kolektory a solární zásobníky. Vakuový trubicový kolektor je určen pro celoroční provoz a proto musí být vždy naplněn nemrznoucí kapalinou určenou pro provoz solárních zařízení ( netoxická, ekologicky nezávadná kapalina ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Vakuový trubicový kolektor
Poslat zprávu VERMOS s.r.o.
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Dodáváme střešní okna ROTO, stínící doplňky a příslušenství ROTO, solární systémy ROTO, fotovoltaika ROTO a půdní schody, střešní okna kyvná, střešní okna výsuvně kyvná a střešní okna výklopná. Prodej, poradenství, služby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Půdní schody, Solární systémy, Střešní okna
Poslat zprávu ROTO střešní okna s.r.o.
fgFORTE s.r.o.

fgFORTE s.r.o.

Jsme přední český výrobce průmyslových baterií a akumulátorů. Produkty členíme do kategorií: fgFORTE bezúdržbové akumulátory - záložní zdroje, trakční baterie - baterie do vysokozdvižných vozíků a pohyblivých aplikací, autobaterie, bateriové systémy a servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autobaterie, Nabíječka baterie, Záložní zdroj napájení
Poslat zprávu fgFORTE s.r.o.
EKOSOLARIS, a.s.

EKOSOLARIS, a.s.

Společnost EKOSOLARIS, a.s., je tradičním českým výrobcem solárních kolektorů. Byla založena v roce 1990. Může Vám však nabídnout své dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a ráda Vám poradí nejvhodnější způsob využití sluneční energie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Solární kolektory
Poslat zprávu EKOSOLARIS, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.