Sklolaminát

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 11
SAKUTUS spol. s r.o.

SAKUTUS spol. s r.o.

Společnost SAKUTUS působí na trhu infratopení více než 25 let. Je českým výrobcem topných článků Nomaterm, ze kterých se vyrábí zejména infrapanely pro topení. Dále vyrábí termodesky pro ohřev loží zvířat a domácích mazlíčků a laminátové výrobky.
Ukaž na mapě   internet: www.sakutus.cz  
naše produkty: Laminátové výrobky, Termodesky, Topný článek Nomaterm+
Poslat zprávu SAKUTUS spol. s r.o.
SAVEA spol. s r.o.

SAVEA spol. s r.o.

Vyrábíme průmyslové díly ze sklem vyztužených plastů ( GFK ), kovovýroba, montované výrobky jako kompletní karoserie, díly karoserií, obložení, svařované konstrukce, díly s PUR-pěnou a kolejová vozidla. Dále kovové rámy, konstrukce vlečných traktorů, průmyslové díly, prodejní stánky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Certifikovaná výroba, Díly karoserií, Kompletace dílů lepením, Nástavby vozidel, Průmyslové montáže, Sklem vyztužené plasty, Sklolaminátové díly, Svařované díly, Svařované konstrukce
Poslat zprávu SAVEA spol. s r.o.
LANIT PLAST, s.r.o.

LANIT PLAST, s.r.o.

LANIT PLAST je dovozcem plastových prosvětlovacích desek pro zastřešení průmyslových i privátních staveb. Nosnými materiály jsou polykarbonátové desky Marlon, desky ze sklolaminátu, plexisklo. Divize Garden - prodej plastových skleníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Polykarbonátové desky, Sklolaminát, Marlon CSE
Poslat zprávu LANIT PLAST, s.r.o.
BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Jsme společnost disponující technologiemi vstřikování PUR RIM, pomalého a rychlého systému PUR a vstřikování termoplastů. Nabízíme design, konstrukci, lakování (automatické i ruční), montáž dílů. Dále vyrábíme kompozity technologií PREPREG.

naše produkty: Automatická lakovna, Kompozity, Lisovna plastů, Nástrojárna, Výroba karbonových dílů, Výroba polyuretanů technologií RIM
Poslat zprávu BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
BEREN plast s.r.o.

BEREN plast s.r.o.

Firma BEREN plast s.r.o. patří k předním českým výrobcům sklolaminátových jímek, nádrží, septiků a ČOV. Výrobě ze sklolaminátu se věnujeme již od roku 1994. Dlouholetá zkušenost s tímto materiálem se projevuje na vysoké kvalitě našich výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové jímky
Poslat zprávu BEREN plast s.r.o.
Jíša-composite

Jíša-composite

Zakázková a sériová výroba sklolaminátových kompozitů. Rybářské lodě, kánoe, veslice, nádrže, septiky, kádě, skluzavky, zastropení ČOV, wellnes + fitness produkty, díly pro automobilový průmysl, kryty na zemědělské stroje, střešní manžety, opláštění budov,hardtopy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zakázková výroba ze sklolaminátu
Poslat zprávu Jíša-composite
COMLET, s. r. o.

COMLET, s. r. o.

Jsme úzce specializovaní na výrobu pevnostních kompozitů pro letecký i lodní sektor. Používané technologie: kontaktní laminace, RTM. Z lodního příslušenství jsme zaměřeni na vysoce kvalitní kormidla pro katamarány i třídu 420 (zde i ploutve).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kompozitová kormidla pro katamarány, Kompozitové podvozky, Výroba kompozitů
Poslat zprávu COMLET, s. r. o.

Mirosep.cz

Sklolaminát
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Mirosep.cz

Compo Tech PLUS, spol. s r. o.

CompoTech Design and Manufacture Structural Composite Sectional industrial components,  and within this discipline are specialists in...
Sklolaminát
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Compo Tech PLUS, spol. s r. o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.