Rybářství

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 50
Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Jsme největším producentem sladkovodních ryb v České republice i v EU. Roční produkce cca 3200 tun ryb. Z toho je 95% kapr a 5 % další druhy ryb - lín, candát, štika, amur a jiné. Téměř 80% produkce je exportováno do Německa, Rakouska, Francie a dalších zemí EU.
Ukaž na mapě   internet: www.rybarstvi.cz  
naše produkty: Třeboňský kapr
Poslat zprávu Rybářství Třeboň a.s.
EKORY Jihlava, spol. s r.o.

EKORY Jihlava, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou z plastů pro rybářství, stavebnictví a zemědělství. Pro rybáře vyrábíme bedny na přepravu ryb, kruhové odchovné nádrže, odkulovací a odchovné žlaby, Rückel-Vackovy aparáty na odchov jiker, pracovní lodě, lodě na vyvážení krmení a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kruhové odchovné nádrže pro rybáře, Plastové nádrže pro rybáře z polypropylenu ( PP ), Polypropylenové ( PP ) pracovní lodě, Pracovní lodě pro rybáře, Přepravní bedny na přepravu ryb z polypropylenu ( PP ), Septiky, Vodoměrné šachty
Poslat zprávu EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Zabýváme se chovem a prodejem tržních a násadových ryb. Chováme především kapra obecného, lína obecného, amura bílého, štiku obecnou, candáta obecného a sumce velkého. Zajišťujeme dopravu ryb. Ve vybraných rybnících provozujeme sportovní rybolov.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chov kapra
Poslat zprávu Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
Braunstar

Braunstar

Internetový obchod Braunstar nabízí vše pro rybaření, rybářské potřeby, rybářské pruty, navijáky, vlasce a šňůry, krmiva, nástrahy, knížky, videa, mapy, doplňky pro rybáře, obuv pro rybáře, rybářské háčky, nože a další potřeby pro rybáře.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rybářské potřeby, Rybářské pruty, Rybářství
Poslat zprávu Braunstar
Rybářství Bohemia, s.r.o.

Rybářství Bohemia, s.r.o.

Zabýváme se chovem a prodejem násadových i tržních ryb. Chováme především kapra, lína, amura, štiku,okrasné ryby, jesetery a další druhy. Disponujeme vlastní dopravou ryb.

Poslat zprávu Rybářství Bohemia, s.r.o.

Kaprařina - Karel Janík

Prodej rybářských potřeb - nástrahy, návnady, navijáky, pruty, oblečení a vše pro kaprařinu, sumcařinu i mořský rybolov.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kaprařina - Karel Janík
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.