Ropa a výrobky

Zde je 8 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 42
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.

SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme průmyslová čerpadla a jejich agregace, automatické tlakové stanice a domácí vodárny včetně příslušenství. Čerpadla vyvážíme do evropských zemí, zemí bývalého SSSR, Asie a oblastí středního a blízkého východu.
Ukaž na mapě   internet: www.sigmapumpy.com  
naše produkty: Domácí vodárny, Důlní hydraulické čerpací agregáty, Kooperační výroba, Odstředivá čerpadla, Průmyslová čerpadla, Rotační objemová čerpadla, Vysokotlaká čerpadla pro ostřik okují, Vysokotlaká čerpadla pro ropná pole, Vysokotlaká čerpadla pro závody na hnojiva, Vysokotlaká plunžrová a pístová čerpadla
Poslat zprávu SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
TRASO s.r.o.

TRASO s.r.o.

Dvouplášťové nádrže na pohonné hmoty, nerezových nádrže na AdBlue, čerpadla na PHM, ocelové konstrukce, úkapové jímky, hadice, průtokoměry, výdejní pistole, výstavba podnikových a veřejných čerpacích stanic, kontejnery a přepravní vozíky na PHM.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Adblue, Čerpadla adblue, Čerpadla na naftu, Čerpadla na olej, Dvouplášťové nádrže, Mobilní čerpací stanice, Mobilní nádrže na naftu, Nádrže na benzín, Nádrže na naftu, Nádrže na PHM, Olejová čerpadla, Podnikové čerpací stanice, Samoobslužné čerpací stanice, Sudová čerpadla, Výdejní stojany, Výstavba čerpacích stanic
Poslat zprávu TRASO s.r.o.
ENROLL CZ spol. s r.o.

ENROLL CZ spol. s r.o.

Naše společnost vyrábí špičkovou foukanou tepelnou izolaci z celulózy TEMPELAN a ČESKOU CELULÓZU, foukanou a zásypovou polystyrénovou izolaci STYROBALL. Zároveň vyrábíme aplikační stroje na foukání izolace značky TAJFUN.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Univerzální foukací stroje
Poslat zprávu ENROLL CZ spol. s r.o.
OMV Česká republika, s.r.o.

OMV Česká republika, s.r.o.

OMV je přední ropné a plynárenské společnosti v Evropě. Společnost OMV Česká republika, s.r.o. mimo benzínu a pohonných hmot pro motoristy vyrábí a nabízí také letecké palivo, asfalt, zemní plyn, topný olej a další ropné produkty.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu OMV Česká republika, s.r.o.
LUKOIL Czech Republic s.r.o.

LUKOIL Czech Republic s.r.o.

LUKOIL patří mezi přední světové ropné a plynárenské společnosti. Její hlavní aktivity spočívají v hledání nalezišť a těžba ropy a plynu. Dále společnost LUKOIL dále vyrábí a prodává petrochemické produkty.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LUKOIL Czech Republic s.r.o.
Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s. je nadnárodním energetickým a petrochemickým koncernem. Své pumpy a ropné věže má v řadě zemí světa. Shell díky dlouhodobé tradici patří v této oblasti k předním společnostem na světě.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Shell Czech Republic a.s.
Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Slovnaft je jednou z hlavních obchodních společností v oblasti distribuce motorových paliv v České republice. Rafinerie Slovnaft je díky své modernizaci výrobcem nejkvalitnějších paliv ve střední Evropě.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

FuelOmat, a.s.

Řešení pro úsporu nákladů na pohonné hmoty, ušetříte až 10% nákladů na PHM + nemusíte chodit do shopů u čerpacích stanic a vše je on-line.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FuelOmat, a.s.

Adast Systems, a.s.

Nabízíme vývoj, výrobu a dodávky technologií i zařízení pro čerpání, měření a výdej kapalných a plynných palivv.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Adast Systems, a.s.

ALBEVA MORAVA s.r.o.

Čerpací stanice Olomouc a Šternberk. Velkoobchod - pohonné hmoty. Mytí vozidel - myčka zn.Christ.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ALBEVA MORAVA s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.