Rodinné domy na klíč

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 84
VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA - domy pro radost...již 19 let. Vyrábíme a montujeme dřevostavby – dřevěné rodinné domy, rodinné domy na klíč, střešní vazníkové a tesařské konstrukce, bytové domy, výrobní haly a jiné objekty. Stavíme montované rodinné domy ze sendvičových dřevěných panelů. Provádíme zateplení domů foukanou izolací.
Ukaž na mapě   internet: www.variovila.cz  
naše produkty: Dřevěné domy, Dřevostavby typové domy, Foukaná izolace, Montované dřevostavby na klíč, Nízkoenergetické domy na klíč, Pasivní rodinné domy, Střešní vazníkové konstrukce
Poslat zprávu VARIO VILA s.r.o.
ELK s.r.o.

ELK s.r.o.

Společnost ELK s.r.o. patří do koncernu jednoho z největších výrobců dřevostaveb a srubů v Evropě. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domy na klíč, Dřevostavby, Montované rodinné domy, Nízkoenergetické domy, Srubové domy
Poslat zprávu ELK s.r.o.
VS DOMY a.s.

VS DOMY a.s.

Dřevostavby a montované rodinné domy na klíč - projekce, výstavba, realizace. Montované stavby na bázi celostěnových sendvičových panelů. Ekologická výstavba rodinných domů na klíč. Kvalita dle nejpřísnějších evropských standardů. Záruka 30 let na konstrukci!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domy na klíč, Dřevostavby, Montované dřevostavby, Nízkoenergetické domy
Poslat zprávu VS DOMY a.s.
MS HAUS s.r.o.

MS HAUS s.r.o.

Dřevostavby, roubené domy, sendvičové domy, rodinné domy na klíč. Montované rodinné domy. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč v oblasti dřevostaveb. Dřevostavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby na klíč, Dřevostavby - rodinné domy, Montované rodinné domy, Projekční práce, Rodinné domy na klíč, Roubené domy
Poslat zprávu MS HAUS s.r.o.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Nabídka realizace staveb na klíč i výstavba dle individuálních projektů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy. Prodej materiálů pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Polystyrenové bazénové stěny - konstrukční systém bazénů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Pasivní domy, Ztracené bednění polystyrenové
Poslat zprávu ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábíme a stavíme dřevěné domy, montované domy, srubové domy a chaty, roubené domy. Montované dřevostavby a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč. Dřevostavby na klíč. Atypické rodinné domy – dřevostavba, bydlení pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované dřevostavby, Montované domy, Rodinné domy, Roubenky
Poslat zprávu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
FINN-STAV

FINN-STAV

Realizujeme dodání a výstavbu roubených dřevěných domů a chat z finské polární borovice. Naše dřevostavby zaručují zdravé a velmi příjemné prosředí. Dřevostavby jsou též výrazně energeticky hospodárnější než stavby z jiných materiálů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné domy na klíč, Dřevostavby
Poslat zprávu FINN-STAV
DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Dřevostavby - ekonomické, nízkoenergetické rodinné domy na klíč, pasivní domy, montované dřevěné rodiné domy a stavby. Typové projekty dřevěných nízkoenergetických rodinných domů na klíč. Stavíme typové dřevěné montované rodinné domy a stavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby - montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč
Poslat zprávu DOMY D.N.E.S. s.r.o.
WOOD SYSTEM s.r.o.

WOOD SYSTEM s.r.o.

Dodáváme rodinné domy - dřevostavby, montované domy s dřevěnou masivní konstrukcí. Dřevostavby, ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti. Individuální řešení velikosti, dispozic i rozsahu dodávky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby rodinné domy
Poslat zprávu WOOD SYSTEM s.r.o.
1. VASTO spol. s r.o.

1. VASTO spol. s r.o.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru stavebnictví. Zaměstnáváme více než 80 kvalifikovaných pracovníků a řadíme se mezi největší firmy v regionu. Hlavní činnost: bytové, průmyslové, obchodní a administrativní objekty a výrobní haly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Rodinné domy, Stavební firma, Stavební firma Zlín, Střechy Zlín
Poslat zprávu 1. VASTO spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.