Recyklace

Zde jsou 3 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 274
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Naší specializací je výroba strojů a zařízení určené pro ekologickou likvidaci odpadů. Drtiče, mlýny a pásové separátory je možné využít i v jiných technologiích vyžadujících rozmělnění materiálu, separaci magnetických kovů a drcení.
Ukaž na mapě   internet: www.unikasset.cz  
naše produkty: Drtiče odpadu, Parní turbíny, Pásový separátor
Poslat zprávu UNIKASSET, spol.s r.o.
ADC služby, s.r.o.

ADC služby, s.r.o.

Služby v ekologii - zpracování odpadů i nebezpečných, nakládání s odpady, likvidace nebezpečného odpadu ( průmyslový, zdravotnický, plasty, tříděný, netříděný, znečištěný, chemický ), recyklace ředidel a rozpouštědel.
Ukaž na mapě   internet: www.adc-sluzby.cz  
naše produkty: Likvidace nebezpečného odpadu, Prodej recyklovaného acetonu, Recyklace-regenerace ředidel, Výkup a likvidace olejů
Poslat zprávu ADC služby, s.r.o.
REFLEX Zlín, spol. s r.o.

REFLEX Zlín, spol. s r.o.

V roce 1990 byla založena akciová společnost Reflex, která zahájila výrobu kontejnerů na tříděný odpad. V roce 1993 vznikla firma REFLEX Zlín, spol. s r. o. která se zaměřila na výrobu sklolaminátových kontejnerů na sběr tříděného odpadu a vodních atrakcí.
Ukaž na mapě   internet: www.reflex-zlin.cz  
naše produkty: Podzemní kontejnery
Poslat zprávu REFLEX Zlín, spol. s r.o.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Vyrábíme široký sortiment lisovací techniky na likvidaci odpadů. Paketovací lisy 3-50 tun, kontejnerové lisy. Dále dodáváme shozy na odpad nebo prádlo, vázací pásky a motouz. Poradenství zdarma.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balíkovací lisy, Kontejnerové lisy, Lisovací kontejnery, Lisovací technika, Odpadové hospodářství, Paketovací lisy, Shozy na prádlo, Vázací páska
Poslat zprávu LUX - PTZ s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Předmětem podnikání naší firmy je: recyklace, podnikání v oblasti nakládání s odpady včetně těch nebezpečných, pozemní stavby, inženýrské a ekologické stavby, demolice, zámečnictví, kovoobráběčství, hornická činnost a činnost prováděná hornickým způsobem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Recyklace odpadu, Pozemní stavby, Recyklace kameniva
Poslat zprávu ŽSD a.s.
Bluetech s.r.o.

Bluetech s.r.o.

Pásové dopravníky pro všechny obory - šíře 300 - 1400 mm. Řetězové dopravníky s gumovým nebo lamelovým pásem - šíře 650 - 2000 mm. Technologie pro posklizňovou úpravu a skladování brambor, obilí a zeleniny. Technologie třídění druhotných surovin.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pásové dopravníky, Zařízení na recyklaci odpadů, Zemědělská technika
Poslat zprávu Bluetech s.r.o.
RES-UH s.r.o.

RES-UH s.r.o.

Regenerace organických rozpouštědel, odstranění nebezpečných odpadů, poradenství pří zpracování provozních řadů technologických zařízení a procesů, metodika při nakládání s odpady původce, zastupování firmy při styku s orgány státní správy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Regenerace rozpouštědel odmašťovadel
Poslat zprávu RES-UH s.r.o.
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drtičů odpadu - plasty, pneumatiky, dřevo, papír, směsné odpady a jiné. Výroba dopravníků - pásové a řetězové dopravníky, válečkové tratě, třídiče a separátory, kompletní technologie na zpracování odpadů - recyklační linky, třídírny odpadů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Alternativní palivo, Recyklační linky, Zpracování elektroodpadu
Poslat zprávu ODES, s.r.o
SSI Schäfer s.r.o.

SSI Schäfer s.r.o.

Dodavatel řešení a výrobce komponent pro vysoce kvalitní výrobní systémy v oblastech: vybavení skladů a závodů, kancelářská zařízení, zpracování odpadu a recyklace, poskytování plánování, logistiky a služeb s tím spojených, třídící a dopravníkové systémy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Paletový kovový regál, Plastová přepravka, Policový kovový regál
Poslat zprávu SSI Schäfer s.r.o.
Depos Horní Suchá, a.s.

Depos Horní Suchá, a.s.

Nakládání s odpady, vážení zboží přepravovaného nákladními vozidly a kamióny, výroba a prodej elektrické energie. Provoz skládky odpadu, svozy komunálního odpadu, tříděného odpadu, svoz a kompostování biologicky rozložitelného odpadu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nakládání s odpady
Poslat zprávu Depos Horní Suchá, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.