R

ROGUM s.r.o.

ROGUM s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou pryžového a silikonového těsnění, technickou pryží a ostatních pryžových ( gumokovových ) výrobků. V neposlední řadě zakázkově vyrábíme také gumové ( pryžové ) autokoberce. Náš sortiment činí okolo 800 druhů výrobků.
naše produkty: Pryžové výrobky
Poslat zprávu
Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Jsme největším producentem sladkovodních ryb v České republice i v EU. Roční produkce cca 3200 tun ryb. Z toho je 95% kapr a 5 % další druhy ryb - lín, candát, štika, amur a jiné. Téměř 80% produkce je exportováno do Německa, Rakouska, Francie a dalších zemí EU.
naše produkty: Třeboňský kapr
Poslat zprávu
RETIGO s.r.o.

RETIGO s.r.o.

Společnost Retigo působí na gastronomickém trhu od roku 1993. Hlavní činností je výroba a prodej parních konvektomatů a prodej holdomatů a šokových zchlazovačů. Retigo se účastní se prestižních veletrhů jak v České republice tak v zahraničí.
naše produkty: Gastro vybavení, Gastronomické vybavení, Holdomaty, Konvektomaty, Šokery
Poslat zprávu
RIM CZ a.s.

RIM CZ a.s.

Výroba a prodej kancelářských židlí a křesel se zdokonaluje a našim obchodním partnerům nabízíme širokou škálu sedacího nábytku, která spočívá v nabídce židlí hotelového a konferenčního typu - kancelářské židle, barové židle, sedací a klubové sestavy.
naše produkty: Kancelářské židle
Poslat zprávu
ROSTRA s.r.o.

ROSTRA s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti je konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.
naše produkty: CNC frézování, Nástroje pro lisování plechových dílů, Plechové výlisky, Soustružené díly
Poslat zprávu
REGUTEC, s.r.o.

REGUTEC, s.r.o.

Vyrábí pryžové výrobky, sportovní povrchy, dopadové zóny pro dětská hřiště a protiskluzové podlahy do koňských stájí. Dále pak vyrábíme podlahové krytiny-terasy, u bazénů, pro golf, do posiloven, výrobních hal, antivibrační matrace a protihlukové zdi u dálnic.
naše produkty: Desky na dětská hřiště, Odhlučnění železniční tratě, Podlahy do koňských stájí, Protihlukové stěny
Poslat zprávu
REFLEX Zlín, spol. s r.o.

REFLEX Zlín, spol. s r.o.

V roce 1990 byla založena akciová společnost Reflex, která zahájila výrobu kontejnerů na tříděný odpad. V roce 1993 vznikla firma REFLEX Zlín, spol. s r. o. která se zaměřila na výrobu sklolaminátových kontejnerů na sběr tříděného odpadu a vodních atrakcí.
naše produkty: Podzemní kontejnery
Poslat zprávu
Rolf

Rolf

Vyrábíme nerezové a ocelové ohřívače vody, akumulační nádrže 10 - 10 000 litrů, krbové teplovodní výměníky, bezpečnostní směšovací uzly, bazénové ohřívače. Vše vysoké kvality a dlouhé životnosti.
naše produkty: Akumulační nerezové nádrže, Akumulační ocelové nádrže, Nerezové ohřívače vody, Teplovodní výměníky spalin, Víceobjemové nádrže
Poslat zprávu
ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK Výroba a prodej - dřevoobráběcí stroje. EURO SERIE 9 : pro menší truhlářství a malovýrobu ( kombinované stroje - pily, frézky ), INDUSTRY SERIE 9 : profesionální stroje pro nábytkářskou velkovýrobu ( formátovací pily, hoblovky, frézky, čtyřstranné frézky ).
naše produkty: Dřevoobráběcí stroje, Formátovací pila, Frézky na dřevo, Kombinované dřevoobráběcí stroje, Kotle na dřevo, Zplynovací kotle
Poslat zprávu
REGMET s.r.o.

REGMET s.r.o.

Jsme předním českým výrobcem zařízení v oblastech MaR, TZB, klimatizace, vytápění a chlazení. Naší specializací je měřicí technika především v segmentu měření teploty. Sortiment tvoří zejména snímače teploty, převodníky a elektronické termostaty.
naše produkty: Nástěnné ovladače, Snímače pro měření CO2, Snímače teploty
Poslat zprávu
RONELT

RONELT

Výroba výfuků a potrubí nákladních vozidel a stacionárních agregátů. CNC a NC ohýbání potrubí a profilů ocelových, nerezových a jiných materiálů. Do průměru 130 mm. NC zakružování plechů do tloušťky 6 mm.
naše produkty: Ohýbání profilů, Ohýbání trubek, Výfuky
Poslat zprávu
R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dřevěné obaly a paletové nástavce. Elektronická úprava vody - montáž a prodej přístrojů.
naše produkty: Fyzikální elektronická úprava vody, Paletové nástavce, Rework 100% kontrola výrobků
Poslat zprávu
Ratus

Ratus

Provádíme veškeré plynařské, instalatérské a topenářské práce v oboru voda, kanalizace, topení a plyn. Dále provádíme revize plynu a opravy, instalace plynových spotřebičů, strojní a tlakové čištění kanalizace.
naše produkty: Čištění a opravy kanalizace Praha a Středočeský kraji, Instalatérské práce Praha a středočeský kraj, Opravy topení, Plynařské a topenářské práce Praha a Středočeský kraj, Revize plynu, Revize plynu Praha a Středočeský kraj, Topenářské práce, Údržba bytového fondu
Poslat zprávu
Ray Service, a.s.

Ray Service, a.s.

Nabízíme kompletní řešení v oblasti výroby kabelových svazků a dodávek kabelových komponent. Jak naše výrobky, tak jednotlivé komponenty nacházejí své uplatnění v širokém spektru aplikací. Od vojenské a letecké techniky až po průmyslové aplikace.
naše produkty: Kabelové svazky
Poslat zprávu
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s., je součástí švýcarského průmyslového koncernu Rieter, jehož historie sahá až od roku 1795. Dnes má koncern 15 000 zaměstnanců na 70 místech celého světa. Aktivity koncernu se dělí do dvou oblastí: Textile systems a Automotive systems.
naše produkty: Elektroskříně, Interiérové díly do osobních a nákladních automobilů, Kabelové svazky, Montáž kuličkových ložisek a podsestav, Montážní práce, Opracování kubických dílců, Opracování rotačních dílců, Posukovací stroje, Textilní dopřádací stroje, Tvářecí nástroje, Výroba dílů pro textilní stroje, Výroba nástrojů, Výroba plechových dílců a skupin, Výroba řemenů z materiálu Habasit, Vývoj nástrojů a dílů, Vývojové práce
Poslat zprávu
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO stěhování těžkých břemen - cokoli - kamkoli. Stěhování dílenských a strojních zařízení, strojů, bez omezení hmotnosti, byty, firmy, sklady, úřady, knihovny, skladování nábytku-sklady, likvidace nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničí.
naše produkty: Jeřábnické práce, Kamionová doprava, Malování pokojů, Nákladní silniční doprava, Přeprava nadměrných nákladů, Pronájem jeřábů, Stěhování, Stěhování firem, Stěhování strojů, Stěhování těžkých břemen
Poslat zprávu
Reklamní předměty ERSTERO

Reklamní předměty ERSTERO

Prodej a výroba reklamních dárků a propagačních předmětů s různou reklamní úpravou vhodné pro prezentaci firmy, úřadu nebo kanceláře. Návrh a výroba kožených aktovek, kufříků, tašek, peněženek. Nano protiskluzová podložka - NanoPodložka GECKO PENTAGRAM.
naše produkty: Luxusní reklamní předměty, Reklamní trička s potiskem
Poslat zprávu
REGULUS spol. s r.o.

REGULUS spol. s r.o.

Vyrábíme solární kolektory, solární systémy, tepelná čerpadla, akumulační nádrže, termostaty, odkouření plynových kotlů, termostatické ventily, regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, čerpadlové skupiny pro topné systémy, elektrická topná tělesa.
naše produkty: Akumulační nádrže, Regulátory tahu pro kotle na tuhá paliva, Sluneční kolektory, Termostatické ventily
Poslat zprávu
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrábí výčepní techniku a gastrotechniku v celém sortimentu se specializací především na chladící a mrazící stoly, které svojí konstrukcí a kvalitou získaly zákazníky u nás i v zahraničí. Zajišťujeme projekci a poradenskou činnost.
naše produkty: Gastro zařízení, Nerezový nábytek, Vybavení pro fast food
Poslat zprávu
RES-UH s.r.o.

RES-UH s.r.o.

Regenerace organických rozpouštědel, odstranění nebezpečných odpadů, poradenství pří zpracování provozních řadů technologických zařízení a procesů, metodika při nakládání s odpady původce, zastupování firmy při styku s orgány státní správy.
naše produkty: Regenerace rozpouštědel odmašťovadel
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.