Průmyslové mycí stroje

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 26
ECOCLEAN, spol. s r.o.

ECOCLEAN, spol. s r.o.

Firma Ecoclean se zabývá dovozem, distribucí a servisem čistící a úklidové techniky. Prodáváme průmyslové vysavače, extraktory, mycí stroje, zametací stroje, pomocnou úklidovou techniku, sanitární zboží včetně spotřebního materiálu, profichemii.
Ukaž na mapě   internet: www.ecoclean-praha.cz  
naše produkty: Čistící a úklidová technika, Dezinfekční prostředky, Dezinfekční stroje a technika, Extraktory, Mycí podlahové stroje, Podlahové pady, Průmyslové vysavače, Vysavač do výšek, Zametací stroje
Poslat zprávu ECOCLEAN, spol. s r.o.
DOMUS Laundry CZ s.r.o.

DOMUS Laundry CZ s.r.o.

Prodej, dodávka na klíč, servis, poradenství, poradenství, zastoupení pro ČR a SK značky DOMUS: stroje pro prádelny, chemické čistírny, prádelenské zařízení, průmyslové pračky, žehliče, sušiče, mandly. Prodej náhradních dílů, záruční a pozáruční servis.
Ukaž na mapě   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
naše produkty: Prádelenské zařízení, Profesionální pračky, Profi pračky, Průmyslové mandly, Průmyslové pračky, Průmyslové sušiče, Průmyslové žehliče, Sušičky prádla, Vybavení prádelen, Zařízení prádelny, Žehlící lisy
Poslat zprávu DOMUS Laundry CZ s.r.o.
KRAINTEK CZECH, s.r.o.

KRAINTEK CZECH, s.r.o.

Kraintek Czech se zabývá návrhem a prodejem zařízení pro čištění a odmašťování. Základem výroby se stala technologie čištění pomocí ultrazvuku od partnerské společnosti KLN Ultraschall GmbH, která se uvedenou problematikou zabývá víc než půl století.
Ukaž na mapě   internet: www.kraintek.cz  
naše produkty: Ultrazvuková čistící zařízení, Ultrazvukové čistící vany, Zařízení pro průmyslové odmašťování
Poslat zprávu KRAINTEK CZECH, s.r.o.
KRÄNZLE, spol. s r. o.

KRÄNZLE, spol. s r. o.

Profesionální čistící a úklidová technika, vysokotlaké stroje, čistící stroje, průmyslové vysavače, úklidové stroje, mycí stroje, mycí automaty, parní čističe, čistící prostředky, zametací stroje, čističe koberců, leštící stroje. PERFEKTNÍ SERVIS!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící stroje, Mycí stroje, Parní čističe, Podlahové mycí stroje, Průmyslové vysavače, Tlaková myčka, Tlakové myčky, Vapka, Vysokotlaká myčka, Vysokotlaký čistič
Poslat zprávu KRÄNZLE, spol. s r. o.
Sedláček  s. r. o.

Sedláček s. r. o.

Řešíme materiály pro osobní i průmyslovou hygienu. Velkoobchod. KIMBERLY CLARK dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papírové ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice. Mycí pasty Dreumex. Prodej a servis Kärcher - čistící a úklidové stroje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Abrazivní pasty na ruce, Čistící stroje, Dávkovače hygieny, Hygienické potřeby, Ochranné pracovní pomůcky, Pracovní židle, Průmyslové utěrky, Úklidové vozíky
Poslat zprávu Sedláček  s. r. o.
AKTIVIT, spol. s.r.o.

AKTIVIT, spol. s.r.o.

Vyrábíme montážní linky a stanice, montážní automaty, manipulační systémy, nakládací roboty, portálové zakladače a automaty pro obráběcí stroje, paletizátory, dopravníky, zřetězení, kontrolní stanice a testery, automatické mycí a odmašťovací stroje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montážní linky, Portálové zakladače obrobků, Speciální jednoúčelové stroje
Poslat zprávu AKTIVIT, spol. s.r.o.

PEAK Bohemia, s.r.o.

Výroba zařízení na mytí kol nákladních automobilů a stavebních strojů. Mycí zařízení slouží k udržení čistých komunikací při znečišťujícím provozu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PEAK Bohemia, s.r.o.

NERKON s.r.o.

Společnost NERKON s.r.o. je českým výrobcem průběžných mycích a odmašťovacích linek. Dále dodává komorové mycí a odmašťovací linky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu NERKON s.r.o.

F.C.S. EUROPE s.r.o.

Dodavatel profesionální úklidové techniky - podlahové mycí a čistící stroje, vysavače, extraktory, úklidové vozíky a příslušenství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu F.C.S. EUROPE s.r.o.

GLOBALTEK GROUP, s.r.o.

Průmyslové mycí stroje
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu GLOBALTEK GROUP, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.