Propagační dárky

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 31
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima se zabývá výrobou skleněných dekoračních výrobků a také zušlechtováním sklářských polotovarů. Dle Vaší objednávky lze na skleněné výrobky pískovat firemní loga, malovat vánoční dekorace, lze zadat zdobení zlatem a rytí na nápojové sklo.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České sklo, Dárky ze skla, Skleněné figurky, Skleněné flakony na parfém, Skleněné koule na zahradu, Skleněné plakety, Skleněné šachy, Skleněné suvenýry, Skleněné vánoční ozdoby, Skleněné výrobky, Smaltované sklenice, Vánoční skleněné špice, Výroční skleničky
Poslat zprávu Clarisima, s.r.o.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozce a distributor široké nabídky psacích potřeb a dárkových předmětů. Reklamní tužky, kuličková pera, inkoustová, keramická pera, dárkové sady a další. Dodáváme reklamním agenturám a velkoobchodům s množstevními slevami. Reklamní předměty - potisk.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové propisky, Potisk propisek, Reklamní předměty, Reklamní propisky, Reklamní tužky, Tužky s potiskem
Poslat zprávu ADORE s.r.o.
Reklamní předměty ERSTERO

Reklamní předměty ERSTERO

Prodej a výroba reklamních dárků a propagačních předmětů s různou reklamní úpravou vhodné pro prezentaci firmy, úřadu nebo kanceláře. Návrh a výroba kožených aktovek, kufříků, tašek, peněženek. Nano protiskluzová podložka - NanoPodložka GECKO PENTAGRAM.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Luxusní reklamní předměty, Reklamní trička s potiskem
Poslat zprávu Reklamní předměty ERSTERO
Fresh print s.r.o.

Fresh print s.r.o.

Vyrábíme reklamní aromatické visačky na zakázku s možností plnobarevného potisku v kvalitě foto s různými tvary a vůněmi. Dále vyrábíme puzzle, voňavá přáníčka jako PF-ka, což je kombinace klasického přání spojené s dárkem v podobě voňavé visačky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aromatické visačky, Voňavé novoročenky
Poslat zprávu Fresh print s.r.o.
Ing. Zdeněk Blažek

Ing. Zdeněk Blažek

Firma Ing. Zdeněk Blažek je předním výrobcem reklamních čepic v České republice. Předmět podnikání je textilní výroba a to baseballové čepice ( kšiltovky ), klobouky, ostatní pokrývky hlavy, polokošile, ručníky. Strojní vyšívání - výšivky, nášivky, sítotisk.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kšiltovky
Poslat zprávu Ing. Zdeněk Blažek
GEKKO PROMOTION s.r.o.

GEKKO PROMOTION s.r.o.

Výrobce a distributor reklamních textilií. Zastoupení značek B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan. Na veškerý reklamní textil aplikujeme sítotisk, výšivku ve vlastních dílnách.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Reklamní trička
Poslat zprávu GEKKO PROMOTION s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Vyrábíme skleněné poháry, trofeje, dárky, reklamní skleněné předměty a další výrobky ze skla. Požadovaný design provádíme 2D nebo 3D laserováním do skla. Vyrábíme nejen korporátní dárky, ale i dárky pro rodinné příležitost (3D fotografie do skla).
Ukaž na mapě  
naše produkty: 3D foto v krychli, Feng Shui krystal, Skleněné dárky, Skleněné poháry
Poslat zprávu Glasstech, s.r.o.
BijouxPack

BijouxPack

Jsme rodinná firma se 17-ti letou tradicí. Naší specializací je výroba a potisk papírových obalů, adjustačních karet s eurozámky ( přes 200 druhů ). Dále vyrábíme visačky, tištěné i samolepící hologramy, plnobarevné obaly s laminací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Papírové dárkové krabičky, Papírové obaly, Potisk papírových obalů
Poslat zprávu BijouxPack
MONT GROUP s.r.o.

MONT GROUP s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou reklamních aromatických visaček, lepenkových osvěžovačů vzduchu s reklamním potiskem. Vyrábíme osvěžovače vzduchu a pohlcovače pachů značky Black Elegance. Tiskneme reklamní pivní tácky a potiskujeme 3D reklamní a propagační předměty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Potisk reklamních předmětů, Reklamní aromatické visačky, Reklamní předměty
Poslat zprávu MONT GROUP s.r.o.

INTERNETHity.cz

Internetový prodej reklamních a dárkových předmětů, audio a studiové techniky, kosmetiky a parfémů, nožů a nářadí, golfových potřeb a zboží značky Tonino Lamborghini a Santini.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu INTERNETHity.cz
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.