Použité stroje a zařízení

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 24
KÁBEK

KÁBEK

Naše firma zajišťuje dodávky balicí techniky do potravinářství, chemického průmyslu, kovoprůmyslu a do dřevařského průmyslu. Prodáváme balicí stroje nové, balicí stroje repasované, dávkovací zařízení, automatické dávkovací váhy a svářečky sáčků.
Ukaž na mapě   internet: www.kabek.cz  
naše produkty: Použité balicí stroje, Repasované balící stroje
Poslat zprávu KÁBEK
PRESSL spol. s r.o.

PRESSL spol. s r.o.

Modernizace a generální opravy těžkých kovoobráběcích strojů - horizontální vyvrtávačky, soustruhy, karusely. Aplikace řídících systémů a pohonů Siemens, Heidenhain, Mefi. Záruční a pozáruční servis modernizovaných strojů, dodávky náhradních dílů.
Ukaž na mapě   internet: www.pressl.cz  
naše produkty: Horizontální vyvrtávačka, Karusel, Modernizace obráběcích strojů, Obráběcí stroje, Servis obráběcích strojů, Soustruh
Poslat zprávu PRESSL spol. s r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodej a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíků, prodej – trakční baterie, nabíječky, pneumatiky TRELLEBORG. Školení obsluhy, poradenství, technické prohlídky manipulačních vysokozdvižných vozíků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kola pro vysokozdvižné vozíky, Odkup použité manipulační techniky, Paletové vozíky, Pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, Pneumatiky TRELLEBORG, Přídavná zařízení manipulační techniky, Pronájem vysokozdvižných vozíků, Repasy vysokozdvižných vozíků, Školení řidičů vysokozdvižných vozíků, Trakční baterie pro manipulační vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslat zprávu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
MERCEL, cutting knives, s.r.o.

MERCEL, cutting knives, s.r.o.

Stroje na výrobu sáčků, pytlů a tašek, zpracovatelské stroje na karton a lepenku, flexo tiskové stroje, stroje na výrobu ubrousků, kapesníčků, toaletního papíru, kašírovací stroje, ofsetové tiskové stroje, stroje na výrobu etiket, příčné řezačky a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Použité stroje pro papírenský průmysl, Průmyslové nože
Poslat zprávu MERCEL, cutting knives, s.r.o.
TYKON stroje, s.r.o.

TYKON stroje, s.r.o.

Výkup, prodej, leasing nových, použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Montáže, demontáže, transporty, opravy. Soustruhy, frézky, pily, vrtačky, vyvrtávačky, zakružovačky, lisy, brusky, nůžky, ohýbačky, obrážečky, závitořezy, svářečky, nástroje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Použité stroje, Prodej strojů, Souřadnicová vrtačka
Poslat zprávu TYKON stroje, s.r.o.
RENOMAG spol. s r.o.

RENOMAG spol. s r.o.

Podvozkové díly, lžíce, zuby, břity pro stavební stroje, podvozky, opravy, renovace, diagnostika, opravy stavebních strojů. Řetězy, spojovací články, desky pásů, napínací kola, zuby, břity, gumové pásy, hnací kola, pojezdové a nosné kladky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Náhradní díly pro stavební stroje
Poslat zprávu RENOMAG spol. s r.o.
DS Praha s.r.o.

DS Praha s.r.o.

Zabýváme se nákupem a prodejem použitých obráběcích a tvářecích strojů. Pomůžeme s výběrem nového stroje. Poradíme při vybavení dílen stroji i dalším dílenským zařízením. Provádíme servis a opravy těchto strojů, odborné demontáže a zpětné montáže.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montáže a demontáže obráběcích strojů, Použité obráběcí stroje, Stěhování obráběcích strojů a dílen
Poslat zprávu DS Praha s.r.o.
Bateria Slaný CZ, s.r.o.

Bateria Slaný CZ, s.r.o.

Akumulátory a baterie do UPS, elektrických vozíků, solárních systémů, lodí, notebooků, videokamer, digi fotoaparátů, aku nářadí. Nabízíme baterie alkalické, lithiové, olověné, NiMH, Li-Ion, Li-Pol, svítilny s LED, diody, nabíječky, přednabité akumulátory.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baterie do fotoaparátů, Olověné akumulátory, Repase baterií
Poslat zprávu Bateria Slaný CZ, s.r.o.

ORTA - Praha s.r.o.

Nákup a prodej truhlářských, stolařských strojů. Prodej laminátů ( HPL - Abet laminati, Polyrey ). Lepidla na lepení laminátů ( Bostik ) a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ORTA - Praha s.r.o.
Miloš Novák - ZOA STROJE

Miloš Novák - ZOA STROJE

Prodej a nákup použitých obráběcích a tvářecích strojů, opravy, manipulace a stěhování strojů a strojních celků.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Miloš Novák - ZOA STROJE
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.