Potrubí

Zde je 9 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 55
ARMAT, spol. s.r.o.

ARMAT, spol. s.r.o.

Naše společnost vyrábí potrubní díly z nerez oceli a zajišťuje dodávky hutního materiálu a nerezových armatur. Nabízíme například nerezové trubky, profily, kolena, redukce, šroubení, Clamp spojení, závitové fitinky, příruby, ventily, průhledítka.
Ukaž na mapě   internet: www.armat.cz  
naše produkty: Aseptické spojení, Nerez ocel, Nerezové armatury, Nerezové potrubní díly, Nerezové ventily, Závitové fitinky
Poslat zprávu ARMAT, spol. s.r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zabýváme se vývojem, výrobou, distribucí a exportem plastů. Používáme technologie vytlačování a vstřikování plastů. Vyrábíme stavební plastové profily pro zateplování, sádrokartony, omítkové; ochranné trubky, mikrotrubičky, trubky pro rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů, Ochranné trubky, Plastové hadice, Plastové stavební lišty, Trubky pro rozvody vzduchu a příslušentsví
Poslat zprávu MATEICIUC a.s.
rt steel s.r.o.

rt steel s.r.o.

Společnost rt steel s.r.o. je zaměřena na výrobu sevřených ohybů, cladding, sestavování a svařování potrubních dílů. Provádíme obrábění a údržbu strojů. Zajišťujeme dodávky investičních celků pro energetický a chemický průmysl. Nabízíme kompletní sortiment hutního materiálu.
Ukaž na mapě   internet: www.rtsteel.cz  
naše produkty: Navařování superslitiny (Cladding), Sevřené ohyby 180°, Svařování potrubních dílů
Poslat zprávu rt steel s.r.o.
COREX Pardubice s.r.o.

COREX Pardubice s.r.o.

Velkoobchod s průmyslovými armaturami a potrubními díly - ventily uzavírací, regulační, zpětné, pojistné, kulové kohouty, klapky uzavírací a zpětné, filtry, šoupátka, odvaděče kondenzátu, kompenzátory, příruby, varná kolena.
Ukaž na mapě   internet: www.corex-pardubice.cz  
naše produkty: Průmyslové armatury, Výroba průmyslových armatur
Poslat zprávu COREX Pardubice s.r.o.
AR Brno, spol. s.r.o.

AR Brno, spol. s.r.o.

AR Brno, spol. s r. o. vyrábí a dodává potrubní díly na trh s tímto sortimentem nejen v České republice, ale i v zahraničí. Všechny potrubní díly vyrábíme a dodáváme dle norem ČSN, DIN, ANSI a jiných specifických požadavků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Potrubní komponenty, Potrubní součásti, Příruby, Výrobce přírub
Poslat zprávu AR Brno, spol. s.r.o.
ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.

ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme průmyslové armatury: uzavírací ventily, regulační ventily, pojistné ventily, redukční, zpětné, odkalovací a odluhovací ventily, zpětné a uzavírací klapky, uzavírací šoupátka, kulové kohouty, filtry, odvaděče kondenzátů a potrubní díly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Potrubní díly, Průmyslové armatury, Uzavírací klapky, Uzavírací ventily, Výroba armatur
Poslat zprávu ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.
STEELING, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment průmyslových armatur a prodej široké škály potrubních komponentů - tvarovek, vyrobených z běžných ocelí třídy 11, uhlíkatých ocelí třídy 12, legovaných ocelí třídy 15 a ocelí vysoce legovaných třídy 17 ( nerez ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruby, Průmyslové armatury, Uložení potrubí
Poslat zprávu STEELING, s.r.o.
ARaPO spol. s r.o.

ARaPO spol. s r.o.

Naše firma dodává potrubní díly: příruby krkové, zaslepovací, ploché, točivé, přivařovací obruby, přivařovací kroužky, záslepky potrubí, trubková hrdla, desková dna, trubkové oblouky, T - kusy. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2001.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruby krkové, Spojovací materiál
Poslat zprávu ARaPO spol. s r.o.
KVINTAS s.r.o.

KVINTAS s.r.o.

Na trhu působíme jako dodavatel ocelových přírub všech jakostí a rozměrů. Tyto příruby vyrábíme ve vlastních prostorách, na speciálních obráběcích poloautomatech a vícevřetenových vrtačkách. Díky tomu dokážeme splnit náročné požadavky zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruba, Příruby, Prodej přírub, Výroba přírub
Poslat zprávu KVINTAS s.r.o.
ARMAGAS s. r. o.

ARMAGAS s. r. o.

Výrabíme a montujeme plynové armatury, ventily, uzávěry. Od roku 1991 jsme na různé evropské, ale i světové trhy dodali, prvně pod hlavičkou Třineckých železáren a.s. a od 1. 9. 1993 již jako soukromá firma ARMAGAS s.r.o., tisíce plynových armatur.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plynové armatury, Plynový filtr KAP
Poslat zprávu ARMAGAS s. r. o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.