Potrubí a trubky

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 94
MaBara, s.r.o.

MaBara, s.r.o.

Vyrábíme flotační jednotky BM flot, nabízíme montáže vodárenských technologií a montáže potrubních rozvodů z nerez ocele, rotační kartáčová síta na mechanické přečištění odpadních vod, projektování vodárenských technologií. Dodávky a montáže ČOV.
Ukaž na mapě   internet: www.mabara.cz  
naše produkty: Česlicové koše, Flotační jednotky, Flotátor, Mobilní zvedací zařízení, Rotační síto
Poslat zprávu MaBara, s.r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zabýváme se vývojem, výrobou, distribucí a exportem plastů. Používáme technologie vytlačování a vstřikování plastů. Vyrábíme stavební plastové profily pro zateplování, sádrokartony, omítkové; ochranné trubky, mikrotrubičky, trubky pro rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů, Ochranné trubky, Plastové stavební profily, Trubky pro rozvody vzduchu
Poslat zprávu MATEICIUC a.s.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naše hlavní činnost je směřována na prodej hutního materiálu. V současné době se specializujeme na pažnice Union a sortiment trubek, hlavně na trubky ocelové bezešvé hladké, závitové 11353, 11523, spirálově svařované, kotlové 12021 a 12022 a další trubky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hutní materiál, Kovové trubky, Ocelové profily, Ocelové trubky bezešvé, Ocelové trubky konstrukční, Ocelové trubky svařované, Trubky, Trubky z oceli
Poslat zprávu BMB OCEL s.r.o.
FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o.

FAVEX , s.r.o., se specializuje na trubkový sortiment - ocelové svařované trubky, trubky ze studených a mořených pásů, svařované přesné tažené trubky, bezešvé válcované a tažené trubky, HPL trubky. Nabízíme i tyče tažené za studena a nerezový hutní materiál.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nerezový hutní materiál, Přesné dělení trubek, Profily ocelové tenkostěnné uzavřené, Trubky ocelové bezešvé, Trubky ocelové konstrukční, Tyče ocelové tažené i válcované, Uzavřené profily svařované
Poslat zprávu FAVEX, s.r.o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naše společnost vytvořila pružný celek, jehož síla spočívá ve stabilní pozici českého výrobce s perfektním zázemím a největším tržním podílem ve dvou komoditách - odpadní potrubí z polypropylenu ( HT ) a kanalizační potrubí z PVC ( KG ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kanalizační systémy OSMA, Plastové kanalizační potrubní systémy, Plastové potrubí, Potrubní systémy
Poslat zprávu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kovárna. Vyrábíme potrubní díly z oceli v množstvích od 1 kusu. Využití pro chemický, potravinářský, plynárenský, energetický, vodárenský průmysl. Dále vyrábíme příruby krkové, přechody, tvarovky, armatury, trubky, potrubí, výkovky. Dodávka produktů do 48 hod.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Příruby krkové, T - kusy, Tvarové výkovky
Poslat zprávu MEGA, spol. s r. o.
KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

Výroba, návrh a kompletace vzduchotechnických zařízení, klimatizací. Vyrábíme vzduchotechnické potrubí z černého i pozinkovaného plechu, kruhové i čtyřhranné, potrubí z nerezového plechu a hliníkové izolované potrubí typu ALP. Zakázková kovovýroba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Větrání, Vzduchotechnika
Poslat zprávu KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.
Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Dodávky, servis, kalibrace a výroba přístrojů. Jedná se o tlakoměry, manometry, teploměry, snímače tlaku, snímače teploty, teploměrové jímky, návarky, šroubení, oddělovací membrány, kalibrace tlaku a teplot, opravy měřící, regulační techniky a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Měřící technika, Teploměrové jímky, Teploměry, Tlakoměry, Zakázková kovovýroba
Poslat zprávu Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
MBNS - International, spol. s r.o.

MBNS - International, spol. s r.o.

Výroba tlakových nádob, kolon, reaktorů, separátorů, kondenzátorů, nádrží, zásobníků, míchadel, výměníků tepla, chladičů, trubkových svazků, předehřívačů, pecí a trubkových systémů pecí, kotlů, kolektorů, potrubních dílců, ohyby trubek, výkovky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tlakové nádoby
Poslat zprávu MBNS - International, spol. s r.o.
MODŘANY Power, a.s.

MODŘANY Power, a.s.

Dodáváme komplexní potrubní systémy i kusové potrubní díly - indukční ohyby, přechody, T kusy, měřící dýzy, odlučovače, závěsy, armatury, tlakové nádoby, svařované konstrukce. Jsme jediným českým dodavatelem potrubních systémů pro primární okruhy JE.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Potrubí a potrubní díly, Potrubní ohyby
Poslat zprávu MODŘANY Power, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.