Potraviny pro zdravou výživu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 118
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Jsme česká společnost s více než sedmdesátiletou tradicí. Naší specializací je výroba koření, bylin a sušené zeleniny. Klademe zvýšený důraz na zásady racionální výživy. Zásobujeme trh více než stopadesáti druhy koření a bylin a téměř sto druhy směsí.
Ukaž na mapě   internet: www.benkor.cz  
naše produkty: Koření, Nakládací přípravky, Sušené bylinky, Zdravá výživa
Poslat zprávu BENKOR s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL se od počátku (*1993) zaměřujeme na výrobu potravin přírodního charakteru, vhodných pro podporu zdravého životního stylu a bezlepkové potraviny. Velký důraz je kladen na kvalitu používaných surovin. Část je z vlastní produkce.
Ukaž na mapě   internet: www.nominal.cz  
naše produkty: Bezlepková mouka NOMIX, Bezlepkový hrníčkový dort MUG CAKE, Cereální kaše Nomina, Cereální kaše Nomina jáhlová BIO, Potraviny bez lepku
Poslat zprávu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme italské tyčinky GRISSINI, celozrnné grahamové tyčinky, sypané italské tyčinky, sezamové italské tyčinky, Opavské tyčinky s příchutí česnek, sýr, sýr a chilli a s příchutí slaniny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Grahamové tyčinky, Slané tyčinky, Sýrové tyčinky, Tyčinky Grissini, Tyčinky se sýrovou příchutí
Poslat zprávu PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Miloš Křeček KK, s.r.o.

Miloš Křeček KK, s.r.o.

Naše firma vyrábí maso a masné výrobky. Dále dodáváme drůbeží maso, uzeniny a mražené výrobky. Zásobujeme restaurace, hotely, botely, školy, školky, jídelny a další stravovací zařízení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezlepkové uzeniny, Chlazená drůbež, Maso uzeniny zásobování, Řeznictví
Poslat zprávu Miloš Křeček KK, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik,který vyrábí trvanlivé pečivo a produkty zdravé výživy. Naši specialitou je výroba celozrných cereálních sušenek, bezlepkových sušenek a nízkoenergetických sušenek s vysokým podílem vlákniny podle vlastních receptur.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celozrnné cereální sušenky
Poslat zprávu OPAC s.r.o.
Phyto CZ, s.r.o.

Phyto CZ, s.r.o.

Evropský dovozce potravinového doplňku PhytoChi®. Doplněk stravy vyráběný v USA Dr. Albertem Y. Leungem. V USA velmi oblíbený řípravek PhytoChi® je jeden z nejlepších výrobků svého druhu a je určen k dennímu užívání. Jedná se o čistě přírodní produkt z bylin.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Doplněk stravy, Zdravá výživa
Poslat zprávu Phyto CZ, s.r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Naše společnost se zabývá rostlinou živočišnou výrobou s následným zpracováním mléka. Vyrábíme živočišné jogurty, tvarohové pomazánky, termizované dezerty, žervé, různé druhy sýrů, jogurtová mléka, zákysy ochucené tvarohy a další.

naše produkty: Dohřívaný sýr, Nakládaný sýr, Plnotučný tvaroh
Poslat zprávu Minimlékárny Mláka
Aromatis, s.r.o.

Aromatis, s.r.o.

Společnost Aromatis se specializuje na prodej BIO sušené syrovátky. V naší nabídce je zastoupena zčásti odsolená sušená syrovátka, BIO sušená syrovátka a sušená syrovátka obohacená o bílkovinu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: BIO sušená syrovátka
Poslat zprávu Aromatis, s.r.o.
ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

Jsme výrobce a distributor, nabízíme výrobky zdravé výživy a doplňky stravy určených k prevenci a úspěšnému překonání civilizačních chorob, dále prodáváme sušené rostlinné nápoje. Produkty ASP jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví České republiky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sušené rostlinné nápoje
Poslat zprávu ASP CZECH s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.