Plastové výlisky

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 21
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB Partner je specialista na zakázkovou výrobu v oblasti vstřikování plastů, lisování plechů, práškového lakování, potisku výrobků a jejich finální kompletace. Nabízíme spolehlivost dodávek, kvalitu a zdravý poměr cena – výkon.
Ukaž na mapě   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Distanční podpěrné stojky, Kovové výlisky, Lakování práškovými barvami, Lisování plechů, Nástrojárna, Plastové výlisky, Práškové lakování, Revizní dvířka, Stojky pro duté a zdvojené podlahy, Tampónový tisk, Tváření plastů, Tvarovací válce do profilovacích linek, Vstřikování plastů
Poslat zprávu VJB PARTNER, spol. s r.o.
Havel - plasty, s.r.o.

Havel - plasty, s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 1996. Hlavním předmětem naší činnosti je vstřikování termoplastů a s tím související montážní a kompletační práce.
Ukaž na mapě   internet: www.havel-plast.cz  
naše produkty: Lisovna plastů, Plastové výlisky
Poslat zprávu Havel - plasty, s.r.o.
MOPLAST s.r.o

MOPLAST s.r.o

Hlavní činností naší společnosti je výroba profilů z termoplastů. Například profil, trubky, tyče, obklady, těsnění, stavební profil, nábytkový profil, technický profil, zakázkový profil, plastový profil, profil z plastu a speciální profil.
Ukaž na mapě   internet: www.moplast.cz  
naše produkty: Plastové profily
Poslat zprávu MOPLAST s.r.o
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Výroba: vstřikovací formy pro termoplasty, postupové, střižné a ohýbací nástroje, montážní přípravky, technické plastové výlisky. Komplexní nabídka služeb: konstrukce, výroba forem nebo nástrojů, doladění, sériová výroba výlisků, údržba a montáž.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lisování plastů, Lisovna plastů, Nástrojárna, Plastové výlisky, Vstřikovací formy, Vstřikování plastů, Výroba z plastů
Poslat zprávu KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
HOLPLAST s.r.o.

HOLPLAST s.r.o.

Na český a evropský trh dodáváme více než dvacet let plastové výrobky a elektroinstalační materiál. Vyrábíme komponenty pro automobilový průmysl, drobné plastové výrobky, přístrojové svorkovnice, zátky k akumulátorovým bateriím a ruční montáže.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové výlisky, Přístrojové svorkovnice, Ruční montáže, Zátky na autobaterie
Poslat zprávu HOLPLAST s.r.o.
MIFER, s.r.o.

MIFER, s.r.o.

Vyrábíme plastové výlisky vakuovým tvarováním, na 12 lisech pro vakuové tvarování, s maximální tvarovací plochou 2 x 2 metry s výškou tahu do 730 mm. Výroba dílů liniovým ohýbáním do maximální délky ohybu 3 metry. Lepení a ultrazvukové svařování plastů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Reklamní předměty, Výlisky z plastu, Výroba autodoplňků
Poslat zprávu MIFER, s.r.o.
J.P. PLAST, s. r.o.

J.P. PLAST, s. r.o.

Společnost se zabývá výrobou plastových obalů a technických dílů využitím technologie vyfukování. Výroba obalů od 0,5 l do 60 l ( láhve, kanystry, sudy, konve ). Dále díly vysavačů, zahradní techniku, dětské autosedačky, dopravní značky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Technické výlisky, Vyfukované plastové obaly
Poslat zprávu J.P. PLAST, s. r.o.
AXOM KLADNO s.r.o.

AXOM KLADNO s.r.o.

Autorizovaný distributor plexiskla Perspex na českém trhu. Dále nabízíme natur 3-D plexisklové panely, polykarbonát plný a dutinkový, PETG, A-PET, lehčené a tvrzené PVC, HPS, polypropylen, polyetylen, hliníkové sendvičové desky Dibond a další plastové materiály.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové sendvičové desky, Plastové desky, Plexisklo, Polykarbonát, Sendviče s pěnovým polyuretanem
Poslat zprávu AXOM KLADNO s.r.o.
KOVOPLAST, výrobní družstvo

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vstřikování plastů a lisování kovů. Dle požadavků zákazníka zhotovíme plastové nebo kovové výlisky. Naší výhodou je vlastní nástrojárna, která zajišťuje výrobu nových a údržbu stávajících nástrojů a forem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kovové výlisky, Lisovací nástroje, Plastové výlisky, Technické výlisky
Poslat zprávu KOVOPLAST, výrobní družstvo
ALEMA Lanškroun a.s.

ALEMA Lanškroun a.s.

Firemní strategií je zajišťování komplexních služeb pro zákazníky, které spočívají ve vlastní konstrukci vstřikovacích forem a střižných nástrojů, jejich výrobě, ovzorkování, lisování plastových i kovových dílů a také v montáži vyrobených dílů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové výlisky
Poslat zprávu ALEMA Lanškroun a.s.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.