Péče o tělo

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 27
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pro ženy i muže věnované zdravotním potížím moderní doby: klimakterium, gynekologické potíže, menstruační potíže, revma a záněty, sexuální potíže, onemocnění prostaty. Možnost přímé koupě jednotlivých produktů v elektronickém obchodu.
Ukaž na mapě   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červený jetel Plus Soja, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský přechod, Immun44, Isoflavone - klimakterium bez včelích produktů, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pro muže, Sarapis Soja
Poslat zprávu VEGALL Pharma s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naše společnost nabízí zdravotní matrace Amethyst Bio-Mat, které představují moderní léčebnou technologii a Alkal-Life jenž je technologicky pokročilá čistící a ionizační jednotka pro úpravu vody.
Ukaž na mapě   internet: richwayeu.com  
naše produkty: Hypoalergenní matrace, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapie infračerveným světlem, Termo pás
Poslat zprávu ALFIDA s.r.o.
Pacific Direct, s.r.o.

Pacific Direct, s.r.o.

Výrobce a dodavatel hotelové kosmetiky, koupelnových a pokojových doplňků a cestovních sad. Značková i logovaná kosmetika, výroba na zakázku, vývoj nové formulace dle přání zákazníka. Celosvětové zastoupení. Dodáváme do více než 100 zemí světa.
Ukaž na mapě   internet: www.pacificdirect.cz  
naše produkty: Hotelová kosmetika, Hotelové doplňky, Výroba kosmetiky na zakázku
Poslat zprávu Pacific Direct, s.r.o.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Rodinná firma Pleva zpracovává kvalitní léčivé včelí produkty do kosmetiky a potravinových doplňků. V současnosti má největší sortiment. Nabízí propolisové kapky, zubní pasty, masti, gely, krémy, pleťová mléka, šampóny, vlasové vody, mýdla, medy, medovinu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící kosmetika, Krém s včelím jedem, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová mast, Svíčky z včelího vosku
Poslat zprávu Léčivé včelí produkty Pleva
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Naše společnost nabízí přístroje pro léčebné účely. Přístroje jsou vhodné jak pro velká rehabilitační centra, tak i pro jednotlivce. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na přístroje PNEUVEN. Doprava přístrojů po České a Slovenské republice, zaškolení obsluhy.

naše produkty: Domácí ošetření celulitidy, Léčba otoků nohou, Multifunkční přístroj pro presoterapii a vakuoterapii, Přístroj pro domácí lymfodrenáž
Poslat zprávu EKOVUK MEDI, s.r.o
Petr Rulc - KC

Petr Rulc - KC

Firma Petr Rulc – KC se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci doplňků stravy a kosmetických přípravků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Argentum gel, Gyn-lakt, Symbi-lakt ®, Výroba přírodních kosmetických přípravků
Poslat zprávu Petr Rulc - KC
ASTRID COSMETICS, a.s.

ASTRID COSMETICS, a.s.

Astrid je tradičním českým výrobcem kosmetických přípravků určených pro krásu a zdraví pleti a pokožky celého těla se zaměřením zvláště na přípravky na opalování ( pleťové krémy, oleje, sun spreje a mléka na opalování ), přípravky péče o nohy a péče o rty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mléko na opalování
Poslat zprávu ASTRID COSMETICS, a.s.
ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Specializuje se na přípravky určené k ochraně před sluncem – altermed sun a panthenol, k péči o děti, klouby a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Panthenol Spray
Poslat zprávu ALTERMED CORPORATION a.s.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Výroba kosmetických přístojů značky NIODE, pravidelné dodávky spotřebního materiálu, záruční a pozáruční servis, široká nabídka příslušenství, intenzivní školení pro práci s přístroji, obchodní činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odstranění celulitidy, Vacupress
Poslat zprávu NIODE s.r.o.
DATURA s.r.o.

DATURA s.r.o.

Nabízíme Vám celkovou péči o pleť a tělo, která zahrnuje: základní kosmetické ošetření, speciální hloubkové omlazující programy, odstraňování pigmentací a jiných vad, včetně akné, tělové zábaly, odstraňování celulitidy, ultrazvukovou liposukci, fototerapii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Liposukce ultrazvukem
Poslat zprávu DATURA s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.