Papír a obaly

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 51
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Firma FEIFER patří k předním evropským výrobcům páskovací a fóliové balicí techniky. Poskytujeme komplexní služby v oblasti balení zboží. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, o čemž se mohlo přesvědčit přes 10 000 našich zákazníků v třiceti zemích světa.
Ukaž na mapě   internet: www.feifer.cz  
naše produkty: Balící stroje, Páskovací stroje, Pronájem balící techniky
Poslat zprávu FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Naše společnost se zabývá prodejem papírenské hygieny. Jedná se zejména o toaletní papír a průmyslové papírové ručníky. Dodáváme ZZ ručníky, papírová prostěradla pro nemocnice, papírové kapesníky a papírové ubrousky. Vyrábíme papírové sáčky a balící papír.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Papírové sáčky, Řezání papíru
Poslat zprávu Petr Pultar - NIKI
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Výroba obalů a kartonáže pro balení Vašich výrobků. Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti výroby skupinových, přepravních a spotřebitelských obalů. Vyrábíme krabice, obaly, přepravní boxy, klopovky, krabice, oktabíny, fixace, mřížky, potisk.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonové klopové krabice, Krabice z vlnité lepenky, Lepící pásky, Ochranné rohy, Papírové krabice, Přepravní papírové boxy, Tvarové výseky, Vázací pásky, Výroba obalů
Poslat zprávu Podorlická kartonážní spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. působí v papírenském průmyslu v oblasti zpracování papíru. Specializuje se ve výrobě ekologických výplňových, fixačních a obalových materiálů z voštin a Fixboard ® - palet, přepravních boxů, řadí se mezi přední středoevropské výrobce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bílá korková magnetická tabule, Lisované papírové rohy, Papírové palety, Papírové voštiny, Přepravní papírové boxy, Voštinové desky
Poslat zprávu MELECKY a.s.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dekorační obalové materiály - dárkové sáčky, papírové tašky, balící papíry a fólie, papír, krepový papír, stuhy, obaly na květiny, sušené květiny pro aranžmá, dárkové balící materiály a další květinářské a balící doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dárkové papírové tašky, Dárkové sáčky, Dekorační stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslat zprávu NIXE s.r.o.
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Výroba papírových pytlů. Papírové pytle otevřené, lepené a ventilové bez tisku i s tiskem. Voskované a tukovzdorné papíry pro balení potravin, strojních výrobků, spotřebního zboží. Pergamenová náhrada, hedvábný papír, bělený i nebělený kraft.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící papír, Papírové pytle, Voskovaný papír
Poslat zprávu PRONTRA, s.r.o.
K V D spol. s r.o.

K V D spol. s r.o.

Výroba - kartonové obaly z vlnitých lepenek, kartkonové krabice tvarový výsek, potisk, přikrývky a polštáře z ovčí vlny a dutého vlákna. Stolařská výroba. Mobilní domky na zakázku. Tradice, kvalita.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné mobilní domky, Kartonové krabice, Kartonové obaly, Polštáře z dutého vlákna, Přikrývky z ovčí vlny
Poslat zprávu K V D spol. s r.o.
Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem jemných plechových obalů pro potravinářské a technické náplně, poskytuje rozsáhlý servis včetně školení u zákazníků. Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. je členem holdingové firmy Ardagh Group - nejvýznačnějšího světového výrobce jemných plechových a skleněných obalů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kovové obaly
Poslat zprávu Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
MEDIAPACK, spol. s r.o.

MEDIAPACK, spol. s r.o.

Vyrábíme kartonové CD a DVD obaly, CD a DVD tiskoviny. Specializujeme se na digipack, digisleeve, šubr, kartonové krabičky, pošetky, booklety, inlay. Termoražba, 5-ti barevný tisk B2, strojní lepení, výseky do B1, laminace, kašírování, falcování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výroba obalů CD a DVD
Poslat zprávu MEDIAPACK, spol. s r.o.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Vyrábíme krabice, obaly, plakáty, poutače, POS a POP materiály z lepenky, mikrovlny, křídového papíru. Velkoformátový ofsetový tisk - pětibarvový, kašírování a výsek 100 x 140 cm. UV lakování 120 x 160 cm, různé druhy lepení, kompletace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Krabice z lepenky
Poslat zprávu OBAL PRINT, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.