Nemovitý majetek

Zde je 8 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 581
Astron Buildings s.r.o.

Astron Buildings s.r.o.

Společnost Astron Buildings s.r.o. vyrábí ocelové konstrukce a montované haly Astron. Ocelové montované haly Astron slouží jako průmyslové haly, výrobní haly, sportovní haly, obchodní komplexy, sklady, logistická centra, zimní stadiony, vícepodlažní budovy, hangáry, nadzemní parkoviště a další.
Ukaž na mapě   internet: www.astron.biz  
naše produkty: Haly na klíč, Montované haly, Ocelové haly, Ocelové konstrukce, Průmyslové haly, Průmyslové stavby na klíč, Sportovní haly, Výrobní haly
Poslat zprávu Astron Buildings s.r.o.
M & M reality holding a. s.

M & M reality holding a. s.

Reality a nemovitosti - prodej, pronájem a výkup nemovitostí - byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory, objekty, pozemky. Na našem realitním serveru nabízíme širokou nabídku realit po celé České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Byty na prodej, Byty na pronájem, Byty Praha, Reality Ústí nad Labem, Nebytové prostory, Nebytové prostory Brno, Nebytové prostory Praha, Nemovitosti, Pozemky na prodej, Pronájmy Praha, Realitní kancelář Brno, Realitní kancelář Olomouc, Realitní kancelář Ostrava, Realitní kancelář Praha, Realitní kanceláře, Reality Brno, Reality České Budějovice, Reality Hradec Králové, Reality Pardubice, Reality Plzeň, Reality Praha
Poslat zprávu M & M reality holding a. s.
ELOCA, spol. s r.o.

ELOCA, spol. s r.o.

Společnost ELOCA, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti správy nemovitostí - facility management - zajištění ekonomických, technických a právních služeb, technické pomoci ve výstavbě, rozpočtů staveb a inženýrské činnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Správa nemovitostí
Poslat zprávu ELOCA, spol. s r.o.
Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

V současné době nenabízíme jen stroje a energetická zařízení značky Caterpillar, ale poskytujeme i výrobky dalších společností, jako jsou například hutní a vibrační technika Weber MT, manipulační technika Hyster a mnoho dalších značek a strojů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.
Českomoravský beton, a.s.

Českomoravský beton, a.s.

Českomoravský beton, a.s. je členem s nadnárodního koncernu HeidelbergCement, ta prostřednictvím svých dceřiných společností zásobuje celou českou republiku kvalitním betonem různých pevnostních tříd.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Českomoravský beton, a.s.
HOCHTIEF CZ a. s.

HOCHTIEF CZ a. s.

HOCHTIEF CZ a. s. pro Vás realizuje pozemní stavby, developerské projekty a projekty dopravní infrastruktury. HOCHTIEF CZ patří k předním stavebním společnostem ve svém oboru.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HOCHTIEF CZ a. s.

PMS spol. s r.o.

Stavební společnost se zaměřením na investory, požadující komplexní dodavatelskou činnost pro realizaci svých záměrů v oboru pozemního stavitelství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PMS spol. s r.o.

FASTAV DEVELOPMENT-AOC s.r.o

Zaměřujeme se na developerské projekty, výstavbu obchodních center, nabízíme pozemky k investování a provozujeme vlastní retail parky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FASTAV DEVELOPMENT-AOC s.r.o

PE Ekoplast, s.r.o.

Výroba nádrží, šachet, septiků, jímek, ČOV, technologických i staveništních rozvaděčů atd..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PE Ekoplast, s.r.o.

A - JAKAVE s.r.o.

Klempířské práce, pokrývačské práce, tesřské práce, hydroizolace, zateplení střech.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu A - JAKAVE s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.