Motory

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 81
HYDROMA, spol. s r.o.

HYDROMA, spol. s r.o.

Jsme úspěšná evropská firma, od roku 1994 poskytujeme inženýring, dodávky hydraulických systémů a komponent, všestranné služby v oblasti hydrauliky pro průmyslové aplikace včetně servisu.Zabýváme se i výrobou typově různých agregátů s elektronickým ovládáním včetně výroby ATEX agregátů. Výroba a servis probíhá v montážní hale, ve které je dodržen technologický postup z hlediska jakosti, montáže a čistoty. Naším mottem je solidnost, pružnost, inovace a rychlost dodávek díky naší kapacitě skladu.
Ukaž na mapě   internet: www.hydroma.cz  
naše produkty: Děliče průtoku, Elektrické motory, Hydraulická čerpadla, Hydraulické chladiče, Hydraulické filtry, hydraulické rozvaděče, Hydraulické rychlospojky, Hydraulické systémy, Hydraulické trubky, Hydraulický agregát, Hydraulický akumulátor, Hydraulický rozvaděč, Hydraulika, Hydrogenerátor, Hydromotory, Manometry, Příruby, Ruční rozváděč, Šroubení, Tlakové spínače, Ventily
Poslat zprávu HYDROMA, spol. s r.o.
PZK BRNO a.s.

PZK BRNO a.s.

Dodávky elektrotechnických materiálů pro oblast dopravy, telekomunikace, průmyslové automatizace a energetiky. Magnety pro elektrické motory a generátory. Výroba magnetických spojek a rotorů s permanentními magnety. Testování materiálových vlastností v akreditované laboratoři.
Ukaž na mapě   internet: www.pzk.cz  
naše produkty: Magnetické spojky, Permanentní magnety, Rotory s magnety
Poslat zprávu PZK BRNO a.s.
MOTOR SYSTEM s.r.o.

MOTOR SYSTEM s.r.o.

Firma se zaměřením na plynové spalovací motory. Přestavba naftových motorů na duální provoz, servis spalovacích motorů, měření na spalovacích motorech a další činnosti související s oblastí spalovacích motorů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Přestavba na duální provoz, Přestavba naftových motorů na dualní provoz
Poslat zprávu MOTOR SYSTEM s.r.o.
HYDRA a.s.

HYDRA a.s.

Vyrábíme motorové kondenzátory jištěné a nejištěné. Motorové kondenzátory pro zářivková svítidla technologie MKP s jištěním a motorové kondenzátory s pojistkou proti přetížení - jištěné MKP SI.
Ukaž na mapě  
naše produkty: DC-link kondenzátory, Kondenzátory Hydra, Kondenzátory pro kompenzaci výkonu, Kondenzátory pro zářivková svítidla, Motorové kondenzátory, Nízkonapěťové výkonové kondenzátory
Poslat zprávu HYDRA a.s.
MEZSERVIS spol. s r. o.

MEZSERVIS spol. s r. o.

Projekce a výroba zařízení pro regulaci a automatizaci elektrických pohonů, pracovních strojů a technologických zařízení. Výroba: výtahové rozvaděče, rozvaděče NN. Zkušební technika pro automobilový průmysl. Opravy a servis produktů firmy Siemens.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dynamometry, Opravy a servis SINUMERIK, SIMATIC S5, S7, Řízení technologických procesů, Výroba rozvaděčů nízkého napětí
Poslat zprávu MEZSERVIS spol. s r. o.
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Výrobní program se rozvinul do dvou základních aktivit: hydraulika pro vozidla a stroje, letecká výroba ( palivové a hydraulické prvky a systémy letadel ). Ostatní aktivity: tepelné zpracování materiálů, povrchové úpravy, výroba nářadí, nástrojů a měřidel.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydraulické děliče průtoků, Hydraulické přístroje letadel, Hydraulické válce, Palivové přístroje letadel, Zubová čerpadla, Zubové hydromotory
Poslat zprávu Jihostroj a.s.
REMA TURBO, spol. s r.o.

REMA TURBO, spol. s r.o.

Nabízíme základní, střední a generální opravy všech druhů turbodmychadel určených pro: osobní a nákladní vozy, průmyslové využití, zemědělskou techniku, elektrocentrály, vojenskou techniku, lodní motory, stavební stroje a zemní techniku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Turbodmychadla, Turbodmychadlo Rema Turbo
Poslat zprávu REMA TURBO, spol. s r.o.
Vladimír Vácha - VM MOTOR

Vladimír Vácha - VM MOTOR

Provádíme zakázkovou výrobu dílů na motocykly, motokárové motory, motocykly, obrábění částí a součástí, slévárna hliníku. Pronájem motokárových motorů, měření výkonu motorů. Používáme tyto technologie: CNC obráběcí frézy, CNC obráběcí soustruhy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Karting, Motokáry
Poslat zprávu Vladimír Vácha - VM MOTOR
HIWIN s.r.o.

HIWIN s.r.o.

Firma dodává komponenty lineární techniky značky HIWIN jako jsou lineární vedení, kuličkové šrouby, lineární motory, kuličková pouzdra, lineární moduly, elektrické zvedací válce ( actuátory ) a vodící kalené tyče.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kuličkové šrouby, Lineární motory, Lineární vedení
Poslat zprávu HIWIN s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.