Monitoring trhu

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 13
FOCUS Marketing & Social Research

FOCUS Marketing & Social Research

Komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění. Kvantitativní i kvalitativní B2B a B2C výzkumy. Výzkumy spotřebitelského chování, značky, pre a postesty reklamy, testy konceptů nových výrobků, výzkumy distribuce, omnibus a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průzkum trhu, Výzkum trhu
Poslat zprávu FOCUS Marketing & Social Research

Data Collect s.r.o.

Internetový výzkum (CAWI), Kvantitativní on-line výzkum (CAWI), Online panel respondentů, Internetový omnibus - CAWIbus, DataSherlock - on-line data portál, iFocus - online focus group software, Telefonický výzkum (CATI), Naše CATI studio, CATI dotazování, CATI omnibus, Mystery calling, Inbound řešení, Ověřování databází, Mobilní a SMS výzkumy (CAMI), Mobilní dotazníky - CAMI, SMS výzkumy a ankety, Aplikace pro tazatele, Bleskové výzkumy - konference, Pořizování a zpracování dat, Face to Face výzkumy (F2F)
Data Collect - Specialista na internetový a telefonický sběr dat (online výzkumy, internetový panel, online komunity, vlastní CATI studio, data processing).
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Data Collect s.r.o.

SOCIOTRENDY

Výzkumná agentura provádí průzkum trhu. Služby zahrnují CAPI, Omnibus, rozhovory, zpracování a vyhodnocení statistických dat, poradenství.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SOCIOTRENDY

Kleffmann a partner CR, s.r.o.

Jsme součástí mezinárodní skupiny Kleffmann Group, jež je celosvětově jednou z vedoucích firem v oblasti výzkumu zemědělského trhu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kleffmann a partner CR, s.r.o.

AMAX, s.r.o.

Průzkum trhu
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AMAX, s.r.o.

ENERGON, a.s.

Průzkum trhu
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ENERGON, a.s.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.