Mléčné výrobky

Zde jsou 1 sekce

Sýry (5)
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 111
MIXA VENDING s.r.o.

MIXA VENDING s.r.o.

Automaty - prodej, pronájem, provoz a servis. Prodáváme nápojové automaty, prodejní a cigaretové automaty, kávovary, sodobary, aquabary a automaty na prodej fresh juice z čerstvě vymačkaných pomerančů. Přírodní balená voda. Směsi pro nápojové automaty, káva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automaty na cigarety, Automaty na mléko, Káva pro nápojové automaty, Kávovary Jura, Nápojové automaty, Sodobary
Poslat zprávu MIXA VENDING s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Společnost TANY, spol. s r.o. je moderní společnost, která v Nýrsku v roce 1992 obnovila tavírenskou výrobu. Výroba tavených sýrů s dobře roztíratelnou konzistencí je jediným výrobním programem společnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Tavené sýry
Poslat zprávu TANY, spol. s r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Naše společnost se zabývá rostlinou živočišnou výrobou s následným zpracováním mléka. Vyrábíme živočišné jogurty, tvarohové pomazánky, termizované dezerty, žervé, různé druhy sýrů, jogurtová mléka, zákysy ochucené tvarohy a další.

naše produkty: Dohřívaný sýr, Nakládaný sýr, Plnotučný tvaroh
Poslat zprávu Minimlékárny Mláka
TIPA a.s. divize Tipafrost

TIPA a.s. divize Tipafrost

Výroba zmrzliny - různé druhy : nanuky, kornouty, Ruská zmrzlina, dorty, vaničky, rolády, zmrzlina v gastro balení pro cukrárny a restaurace. Zmrzlinu vyrábíme pod vlastní značkou Troy, ale také do privátních značek dle přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zmrzlina
Poslat zprávu TIPA a.s. divize Tipafrost
ORRERO a.s.

ORRERO a.s.

Výroba sýrů typu parmezán – grana. Gran Moravia, přírodní dlouhozrající extra tvrdý sýr nejen na špagety. Sortiment Gran Moravia: strouhaný, krájený, porcovaný, kostičky, bochníky. Vlastní prodejna.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sýr typu parmezán – grana
Poslat zprávu ORRERO a.s.
Aromatis, s.r.o.

Aromatis, s.r.o.

Společnost Aromatis se specializuje na prodej BIO sušené syrovátky. V naší nabídce je zastoupena zčásti odsolená sušená syrovátka, BIO sušená syrovátka a sušená syrovátka obohacená o bílkovinu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: BIO sušená syrovátka
Poslat zprávu Aromatis, s.r.o.
MGO Trading s.r.o.

MGO Trading s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis vozů Mazda. Prodej nových vozů Toyota, Hyundai, Suzuki, Volvo. Servis vozů ostatních značek. Výroba sušeného odstředěného, polotučného a plnotučného mléka, sušených mléčných výrobků, mléčných směsí a pivovarnických kvasnic.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sušené mléko
Poslat zprávu MGO Trading s.r.o.
MADETA a.s.

MADETA a.s.

MADETA a.s. je ryze Českou společností vyrábějící čerstvé mléčné produkty stoprocentně přírodní bez konzervačních látek a emulgátorů. V našem sortimentu naleznete mléka, smetany, jogurty, zakysané nápoje, másla, tvarohy a dezerty a samozřejmě sýry.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MADETA a.s.
OLMA, a.s.

OLMA, a.s.

Zpracování mléka a mléčných výrobků má v oblasti Olomouce, Prostějova a Přerova bohatou tradici. OLMA, a.s. je ryze českou firmou, mezi její sortiment patří hlavně čerstvá a trvanlivá mléka a smetany, Kysané mléčné výrobky a jogurty, Dezerty, Máslo.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu OLMA, a.s.
Povltavské mlékárny a.s.

Povltavské mlékárny a.s.

Povltavské mlékárny a.s. jsou známy hlavně výrobou těchto tří obchodních značek Sedlčanský sýr, Lučina a Tartare. Mlékárna zahájila svoji výrobu již v padesátých letech společnost Povltavské mlékárny a.s. vyráběla ručně dělaný hermelín.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Povltavské mlékárny a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.