Léky a léčby

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 77
Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Výroba a prodej bylinných tinktur z pupenů rostlin s léčivými účinky. Veškeré tinktury a ostatní výrobky prošly schválením ve Státním zdravotním ústavu Ministerstvem zdravotnictví.
Ukaž na mapě   internet: www.nadeje-byliny.eu  
naše produkty: Betaglukan, Borelióza kúra na doléčení, Bylinky a tinktúry, Bylinné protivirové tinktury, Bylinný med API IMUN, Klidex, Koupel lymfatický systém, Kúra na křečové žíly, Kúra na podporu hubnutí, Kúra pro prevenci rakoviny, Parazin, Třezalkový olej
Poslat zprávu Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
FAVEA a.s.

FAVEA a.s.

FAVEA a.s. je flexibilní a dynamická česká farmaceutická společnost. Je držitelem GMP certifikátu, který ji opravňuje k výrobě humánních a veterinárních léčiv. Vlastníme výzkumnou a vývojovou základnu s potřebným technickým a přístrojovým zázemím.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FAVEA a.s.
R - MARK s.r.o.

R - MARK s.r.o.

Zastoupení zahraničních farmaceutických firem pro Českou republiku a Slovensko. Vývoz léků a výrobků zdravotnických firem. Výhradní distribuce zdravotnických prostředků s aktivním uhlíkem BIACTIVE.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu R - MARK s.r.o.

Vitabalans CZ,s.r.o.

Výrobce preskribčně vázaných léků, zdravotních pomůcek a potravních doplňků ( minerály, omega kyseliny, probiotické přípravky, bylinné extrakty ).
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Vitabalans CZ,s.r.o.

Lékárna Nova

Veškeré lékárenské služby. Zdravotní obuv českých výrobců, dětská výživa, kosmetika, léky pro zvířata, široký sortiment homeopatik a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Lékárna Nova
PHARMOS a.s.

PHARMOS a.s.

Sdružuje Lékarníky ve velkoobchodní řetězec a poskytuje své služby v oblasti distribuce léčiv lékárnám na území České republiky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PHARMOS a.s.

LaserTherm, spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti laserových technologií. Zabýváme se návrhem a dodáním laserových systémů na klíč.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LaserTherm, spol. s r.o.

Delpharmea Nutraceuticals, a.s.

Doplňte jídelníček vašeho dítěte o Marin-Q, který obsahuje omega-3 mastné kyseliny. Maring-Q je určen pro děti od 3 let.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Delpharmea Nutraceuticals, a.s.

WALMARK, a.s.

Léky & léčby
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu WALMARK, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.