Léčebné a zdravotní produkty

Zde je 6 sekcí

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 20
Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Výroba a prodej bylinných tinktur z pupenů rostlin s léčivými účinky. Veškeré tinktury a ostatní výrobky prošly schválením ve Státním zdravotním ústavu Ministerstvem zdravotnictví.
Ukaž na mapě   internet: www.nadeje-byliny.eu  
naše produkty: Betaglukan, Borelióza kúra na doléčení, Bylinky a tinktúry, Bylinné protivirové tinktury, Bylinný med API IMUN, Klidex, Koupel lymfatický systém, Kúra na křečové žíly, Kúra na podporu hubnutí, Kúra pro prevenci rakoviny, Parazin, Třezalkový olej
Poslat zprávu Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pro ženy i muže věnované zdravotním potížím moderní doby: klimakterium, gynekologické potíže, menstruační potíže, revma a záněty, sexuální potíže, onemocnění prostaty. Možnost přímé koupě jednotlivých produktů v elektronickém obchodu.
Ukaž na mapě   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červený jetel Plus Soja, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský přechod, Immun44, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pro muže, Sarapis Soja
Poslat zprávu VEGALL Pharma s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naše společnost nabízí zdravotní matrace Amethyst Bio-Mat, které představují moderní léčebnou technologii a Alkal-Life jenž je technologicky pokročilá čistící a ionizační jednotka pro úpravu vody.
Ukaž na mapě   internet: richwayeu.com  
naše produkty: Hypoalergenní matrace, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapie infračerveným světlem, Termo pás
Poslat zprávu ALFIDA s.r.o.
AVEFLOR, a.s.

AVEFLOR, a.s.

Výroba a prodej zdravotnických prostředků (Akutol spray, Cognoscin Spray), léčiv, vlasové kosmetiky (bylinné linie s heřmánkem a kopřivou, ovocná linie) a veterinárních přípravků (Arpalit, Kubatol, Kerolan). Výroba na zakázku pro smluvní partnery.
Ukaž na mapě   internet: www.aveflor.cz  
naše produkty: AKUTOL spray 60 ml, Antiparazitika pro psy, Bylinná vlasová kosmetika
Poslat zprávu AVEFLOR, a.s.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zakázková výroba elektroniky ( osazování DPS technologií SMT ) a přesné mechaniky ( zpracování plechů na CNC strojích ). Vlastní výrobky jsou ELAIR, Visuality Multimedia, Paravent, C-gas, autobusové zesilovače a jejich příslušenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rekuperace, Osazování desek plošných spojů, Přístroj na léčbu hemoroidů, Průtokoměr plynu, Rekuperační jednotka, Umělá plicní ventilace, Zakázková kovovýroba, Multimediální LCD
Poslat zprávu ELMET, spol. s r. o.
BYLINY Mikeš s.r.o.

BYLINY Mikeš s.r.o.

Nákup, prodej a zpracování bylin. Zpracované léčivé rostliny jsou určeny především pro výrobu čajů, významnou surovinou jsou pro lihovary a potravinářství. Zpracovávají se zde i vybrané druhy koření a sušeného ovoce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aromatické rostliny, Byliny, Léčivé rostliny
Poslat zprávu BYLINY Mikeš s.r.o.
AROMATICA CZ s.r.o.

AROMATICA CZ s.r.o.

Výroba a prodej bylinných kosmetických prostředků a doplňků stravy. Například Echinaceove kapky, kosmetické Bylinné masti a emulgely Měsíčková mast, Kostivalová mast, bylinné sirupy, bylinné kapky Ginkgo biloba, Sibiřský ženšen, pupalkový olej.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bylinné produkty
Poslat zprávu AROMATICA CZ s.r.o.
BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL zdravotnická technika, a.s.

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, kardiologii, gynekologii, estetickou medicínu a další odborné ambulance. V současné době patří společnost mezi velké dodavatele zdravotnických přístrojů v České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Zdravotnická technika
Poslat zprávu BTL zdravotnická technika, a.s.
FAVEA a.s.

FAVEA a.s.

FAVEA a.s. je flexibilní a dynamická česká farmaceutická společnost. Je držitelem GMP certifikátu, který ji opravňuje k výrobě humánních a veterinárních léčiv. Vlastníme výzkumnou a vývojovou základnu s potřebným technickým a přístrojovým zázemím.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FAVEA a.s.
R - MARK s.r.o.

R - MARK s.r.o.

Zastoupení zahraničních farmaceutických firem pro Českou republiku a Slovensko. Vývoz léků a výrobků zdravotnických firem. Výhradní distribuce zdravotnických prostředků s aktivním uhlíkem BIACTIVE.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu R - MARK s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.