Laboratorní technika

Zde jsou 3 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 243
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba a servis laminárních boxů, projekce a dodávky čistých prostor, akreditovaná zkušební laboratoř pro měření a validaci laminárních boxů, čistých prostor, vzduchotechniky a tepelných procesů, kalibrace počítačů částic a aerosolových fotometrů.
Ukaž na mapě   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditovaná zkušební laboratoř, Čisté prostory, Facility management, Kalibrace počítačů částic, Laminární boxy, Telefon pro čisté prostory
Poslat zprávu LABOX spol. s r.o.
CRAC spol. s r.o.

CRAC spol. s r.o.

Projektování, inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti výstavby čistých prostor a HVAC. Dodáváme čisté prostory a HVAC systémy všech kategorií na klíč v průmyslu automobilovém, elektronickém, leteckém, ve zdravotnictví, farmacii či mikrobiologii.
Ukaž na mapě   internet: www.crac.cz  
naše produkty: Čisté prostory, Čisté výrobní provozy
Poslat zprávu CRAC spol. s r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. působí v mnoha zemích světa. Orientujeme se na činnosti spojené s projekcí, dodávkou, validační činností a servisem staveb pro náročné technologie ( čisté prostory ) v oblastech využití jako je farmacie, chemie, elektrotechnika, zdravotnictví a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čisté prostory na klíč, Čisté prostory pro farmacii, Moderní operační sály, Stavby zdravotnických prostor, Vybavení laboratoří
Poslat zprávu BLOCK a.s.
FRIGERA 21, a.s.

FRIGERA 21, a.s.

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme speciální chladící a mrazící zařízení, chladící zdravotnická zařízení, průmyslové chlazení na klíč, hluboko chladící laboratorní stoly, chladící skříně, krevní banky, nízkoteplotní skříně a pulty, zmrazovače plazmy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladící zdravotnická zařízení
Poslat zprávu FRIGERA 21, a.s.
INTRACO MICRO, spol. s r.o.

INTRACO MICRO, spol. s r.o.

Nabízíme žákovské, studentské, laboratorní, stereoskopické, polarizační, inverzní, fluorescenční, metalografické, badatelské, měřící a dílenské, trichinoskopy a foto mikroskopy, CCD kamery, měřící a výhřevné stolky, osvětlení, lupy, mikrotomy a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laboratorní mikroskopy
Poslat zprávu INTRACO MICRO, spol. s r.o.
ML Chemica

ML Chemica

Dodáváme kompletní sortiment holandské firmy Euromex Microscopen BV – mikroskopy ( školní, laboratorní, odrazové, polarizační, invertované, stereoskopické, foto a video mikroskopy ), zdroje studeného světla a lupy. Dále nabízíme imerzní oleje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laboratorní mikroskopy
Poslat zprávu ML Chemica
TECHNOSKLO s.r.o.

TECHNOSKLO s.r.o.

Jsme firmou s více než padesátiletou tradicí ve výrobě laboratorního a technického skla. Jsme specialisté na výrobu technického a laboratorního skla. Laboratorní a technické sklo různých typů. Výrobky vysoké kvality potvrzeny certifikáty ISO.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Laboratorní sklo
Poslat zprávu TECHNOSKLO s.r.o.

MAC, spol. s r.o.

Prodej a servis sterilizační techniky pro zdravotnictví, veterinární kliniky, farmacii, archívní pracoviště včetně validační techniky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MAC, spol. s r.o.

Fisher Scientific, spol. s r.o.

Sterilizátor malých nástrojů schuett solaris, 230 V, Centrifuga Fisherbrand Midi compact, včetně rotorů, Vývěva membránová ME1
Dodavatel nejrůznějšího vybavení laboratoří: přístrojů, nábytku, ochranných pomůcek, drobných potřeb i spotřebního materiálu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Fisher Scientific, spol. s r.o.

BIOGENIX, s.r.o.

Prodej přístrojové diagnostické techniky a kitů s veškerým příslušenstvím.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BIOGENIX, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.