Květiny a rostliny

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 406
FRUMENTA s.r.o.

FRUMENTA s.r.o.

Naše společnost funguje jako velkoobchod v prodeji zemědělských komodit, prodáváme semena - hořčice, mák, kmín, slunečnice, hrách, pohanka, len, proso, lesknice, lněné semeno, hrách, proso, semeno jetele, travní semeno, světlice, peluška, konopí a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.frumenta.cz  
naše produkty: Hořčičné semeno, Hrách setý, Kmín kořenný, Lněné semeno, Mák setý, Oves nahý, Proso seté, Semeno slunečnice proužkované
Poslat zprávu FRUMENTA s.r.o.
Matouš Hydroponie s.r.o.

Matouš Hydroponie s.r.o.

Květinová výzdoba speciálních interiérů na klíč s následnou péčí o instalované rostliny. Projekce speciálních interiérů, vizualizace - vkládání obrázků do digitální fotografie. Substráty Seramis, keramzit, zeolitové substráty, potřeby pro hydroponii.
Ukaž na mapě   internet: www.hydroponie.cz  
naše produkty: Mechové obrazy, Ozelenění interiéru, Rostliny pro interiér, Vertikální zahrady, Zelená stěna
Poslat zprávu Matouš Hydroponie s.r.o.
PEMAG, spol. s r. o.

PEMAG, spol. s r. o.

Vyrábíme termokapsle/záklopky a polykapy pro vinaře a nápojáře. Dále nabízíme přírodní korky, šroubové uzávěry, potřeby pro vinaře. Prodáváme sazenice révy vinné a také provádíme výsadbu. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zvířat.
Ukaž na mapě   internet: www.pemag.cz  
naše produkty: Potisk šroubových uzávěrů, Sazenice révy vinné, Termokapsle
Poslat zprávu PEMAG, spol. s r. o.
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábíme pletiva pozink, plastovaná, průmyslové oplocení 3D, ploty oplocenka, ohrazenka, sloupky, rámy, brány, branky, ostnatý drát, plot trubičkový. Gabiony, rabice, tkaniny, kari sítě, mřížky, betonářská výztuž, úvazky, spony. Železářství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Drátěné ploty, Gabiony, Květinové podpěry, Lesní a dálniční oplocenka, Ostnatý drát, Plotové pletivo, Plotové sloupky, Práškové lakování, Úvazky, Vyhřívané dečky, Výztuhy do drobnozrnných betonů
Poslat zprávu DOPS s.r.o.
SEVA-SEED, spol. s r.o.

SEVA-SEED, spol. s r.o.

Nabízíme sáčkované osivo zelenin, květin, léčivých a aromatických rostlin, volně vážená osiva zelenin a léčivých rostlin, osiva na výsevních páskách, cibuli sazečku a jiná. Garantujeme kvalitu osiv za předpokladu jejich správného uskladnění a použití.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Osiva, Prodej osiv, Zemědělské komodity
Poslat zprávu SEVA-SEED, spol. s r.o.
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Nabízíme živé, umělé a řezané květiny, vyrábíme umělé stromy. Zapůjčování květin a dekorací, výroba a prodej fontán a vodotrysků, vánoční a sezónní dekorace, filmové dekorace, působnost v celé České a Slovenské republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: 3D dekorace, Sezónní dekorace, Umělé květiny, Vánoční dekorace, Živé květiny
Poslat zprávu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
BYLINY Mikeš s.r.o.

BYLINY Mikeš s.r.o.

Nákup, prodej a zpracování bylin. Zpracované léčivé rostliny jsou určeny především pro výrobu čajů, významnou surovinou jsou pro lihovary a potravinářství. Zpracovávají se zde i vybrané druhy koření a sušeného ovoce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aromatické rostliny, Byliny, Léčivé rostliny
Poslat zprávu BYLINY Mikeš s.r.o.
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresní doručování květin v Praze, České republice i v celém světě. Specialista na dárkové a reprezentativní kytice a květinové koše, aranžmá, svatby, věnce, kytice, růže. Objednávky online, platba kartou, prodej na fakturu. Doručíme rychle a diskrétně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dárkové kytice, Doručování květin, FLOWERS4U, Květinářství v Praze, Květiny online, Svatební kytice
Poslat zprávu Ekytky - Miloš Winkler
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies s.r.o. je mladá květinová společnost založená v roce 2002. Naše hlavní aktivity jsou: prodej květin, květinové vazby, aranžmá květin a veškeré služby s tím spojené. Jsme schopni připravit květiny na jakoukoliv příležitost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Květiny online Česká republika, Kytice online Česká republika
Poslat zprávu Kytice.cz
Květiny BB

Květiny BB

Prodej, poradenská činnost a servis pro samozavlažovací květináče pěstebního systému Lechuza, květinový servis. Doručování květin v Brně, České republice i do světa. Instalace a údržba interiérové zeleně včetně systémů automatické závlahy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Samozavlažovací květináče
Poslat zprávu Květiny BB
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.