Kuchyňské vybavení

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 48
Paulus

Paulus

Zakázková výroba pro gastronomii. Vyrábíme veškeré gastro zařízení pro kuchyně, restaurace, pizzerie a bary jak klasické tak i atypické rozměry. Nabízíme svařování nerezi, ohýbání plechů, ohraňování. Kvalitní služby a dodání cenově dostupného zařízení.
Ukaž na mapě   internet: www.paulus-nerez.cz  
naše produkty: Chladící pulty, Chladící stoly, Gastro vybavení, Gastro výroba, Gastro zařízení, Gastronomické zařízení, Nerezová umyvadla, Nerezová výroba, Nerezové regály, Vybavení restaurací, Výčepní pulty, Výčepní zařízení
Poslat zprávu Paulus
PROGAST, spol. s.r.o.

PROGAST, spol. s.r.o.

Výrobce a dovozce přírodního koření, kořenících směsí a aditiv. Tento sortiment dodáváme širokému spektru odběratelů zejména z masného průmyslu a gastronomických zařízení. Poskytujeme kompletní technologické poradenství a garantuje vysokou kvalitu.
Ukaž na mapě   internet: www.progast.eu  
naše produkty: Koření, Potravinářské přísady
Poslat zprávu PROGAST, spol. s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Nabídka vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezových strojů, vah a pokladen. Prodej chladící a mrazící techniky, myček a nerezového nábytku. Významný dodavatel nářezových a masozpracujících strojů a chladicí technologie. Zajištění kompletního servisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baličky potravin, Chladící technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchyňské nádobí, Kuchyňské vybavení, Kutry na maso, MANCONI, Mrazící technika, Nářezové stroje, Nářezový stroj, Pekařské pece, SAM KUCHLER, Vitríny
Poslat zprávu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionální gastro zařízení, kuchyně, gastro vybavení: konvektomaty, myčky, konvektomat Retino, UNOX, nádobí a náčiní, ledničky, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kuřata, nerezový nábytek, kávovary, mikrovlnné trouby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Cukrářské chladící vitríny, Elektrický udržovací a ohřevný zásobník, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyně
Poslat zprávu GASTROART CZ, spol. s r.o.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrábí výčepní techniku a gastrotechniku v celém sortimentu se specializací především na chladící a mrazící stoly, které svojí konstrukcí a kvalitou získaly zákazníky u nás i v zahraničí. Zajišťujeme projekci a poradenskou činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Gastro zařízení, Nerezový nábytek, Vybavení pro fast food
Poslat zprávu RGT s.r.o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobní firma zaměřená na vývoj, výrobu a prodej gastro zařízení - nerezový nábytek: pracovní stoly, mycí stoly, mycí dřezy, regály, digestoře, police, závěsné skříňky, skříně, vozíky, výlevky, podstavce a příborníky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Gastro nábytek, Nerez výroba, Nerezový nábytek
Poslat zprávu NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
APB EUROPE Trade s.r.o.

APB EUROPE Trade s.r.o.

Nabízíme titanové nádobí BAF s garancí nejvyšší kvality. Výjimečné užitné vlastnosti a způsob jednání oceňují naši odběratelé i zákazníci. Naší další specialitou jsou Štramberské uši - jedná se o speciální pekařský výrobek z medového těsta a koření.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Titanové nádobí
Poslat zprávu APB EUROPE Trade s.r.o.
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Stroje, zařízení, nábytek, nádobí pro gastronomii, nářadí, potřeby a další pro kuchaře, řezníky, cukráře, číšníky. Zařízení výdejen stravy. HACCP program.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nádobí pro gastronomii
Poslat zprávu Universal Gastro s. r. o.

Renáta KOZÁKOVÁ

Poradenství pro vybavení domácnosti produkty značky Zepter: nádobí na vaření, uchování potravin, stolování, domácí spotřebiče a přírodní kosmetika.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Renáta KOZÁKOVÁ

Patrik Blacha PROSPER

Výroba kuchyňských linek včetně dodání spotřebičů a montáže, výroba vestavných skříní, rekonstrukce koupelen včetně elektroinstalace a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Patrik Blacha PROSPER
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.