Kosmetické salony

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 381

Jitka Výborná

Chcete relaxovat a odpočinout si od svých každodeních starostí? Pak si Vás dovoluji pozvat si do mého kosmetického salonu, který se stane během Vaší návštěvy oázou klidu, relaxace a pohody.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jitka Výborná

Love Your Skin s.r.o.

Studio nabízí ošetření pleti, kavitace, lymfodrenáže, radiofrekvence obličeje i těla, fotoomlazení, fotodepilace, kadeřnictví, keratinová rekonstrukce vlasů, prodlužování vlasů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Love Your Skin s.r.o.

Stella Maris

Kosmetický salón Stella Maris nabízí profesionální kosmetické služby jako je bezbolestná liposukce, relaxační masáže, lymfatické masáže, depilace cukrovou pastou apod.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Stella Maris

Studio OK

Provádíme kompletní kosmetické služby: odborná vizážistika, ošetření laserem, diamantová vakuová mikrodermabraze, iontoforéza, léčebné polarizované světlo....
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Studio OK

ALEPE s.r.o.

Kosmetický salon nabízí Darphin kadeřnictví, prodlužování vlasů, manikúru, pedikúru, masáže 40 druhů, saunu, solárium, výplach střev, léčbu celulitidy...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ALEPE s.r.o.

Magda Stibůrková

E-shop pro prodlužování řas metoda: řasa na řasu. Velký výběr semipermanentních řas. Příslušenství pro aplikaci a následnou péči o prodloužené řasy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Magda Stibůrková

Dana Odložilíková - Kosmetika Danao

mikromasáž očního okolí  nebo  speciální masku - ZDARMA
Možnost výběru uceleného kosmetického ošetření s ultrazvukovým přístrojem Skin Scrubber. Depilace voskem i cukrovou pastou Pandhy´s, mikromasáž a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Dana Odložilíková - Kosmetika Danao

Mgr. Renata Virtová - kosmetická péče

Zabýváme se kosmetickou péčí a speciálním ošetřením. Specializujeme se na používání IPL laseru, biostimulačního laseru a luxusní kosmetiky BIODROGA.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Mgr. Renata Virtová - kosmetická péče

Kristýna Pšenicová

Kosmetika, masáže, barvení, úprava obočí a řas, prodlužování řas, trvalá na řasy, depilace, make-up, AHA peeling, mezoterapie, nehtová modeláž.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kristýna Pšenicová

Zuzana Koubková - Kosmetika a líčení

Profesionální péče o Vaši pleť, kvalitní a značková kosmetika, aktuální trendy, osobní přístup. Vizážistika, novinky, bělení zubů a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zuzana Koubková - Kosmetika a líčení
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.