Kongresové, konferenční a výstavní služby

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 19
Holiday Inn Brno

Holiday Inn Brno

4 hvězdičkový hotel v Brně, leží v sousedství výstaviště ( Veletrhy Brno, BVV ) jen několik minut od centra města. 200 moderních pokojů, multifunkční konferenční prostory, nové relax centrum s fitness a saunou zdarma, masáže, solarium.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Brně, Konferenční prostory Brno, Kongresové služby
Poslat zprávu Holiday Inn Brno
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v současné době vlastní empírový zámek, zříceninu boskovického hradu a Hotel pod zámkem, 4 500 ha lesa a polností. Hlavní podnikatelskou aktivitou společnosti je orientace na poskytování služeb v cestovním ruchu a lesnická a dřevařská výroba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Prostory pro firemní akce, Restaurace Boskovice, Svatby na zámku, Ubytování Boskovice, Víkendové pobyty jižní Morava, Zámek Boskovice
Poslat zprávu MP Holding, a.s.
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Nabízíme ubytování v centru Lednicko - valtického areálu. Architektonická památka zapsána v seznamu UNESCO. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, salonky, terasy, kongresový sál, hudba, sauna, fitness, půjčovna kol a sportovního nářadí. Pokoj pro ZPS.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce Jižní Morava, Hotel Hraniční zámeček, Ochutnávky vín jižní Morava, Romantické pobyty Jižní Morava, Svatební hostiny Lednice, Ubytování Lednicko-valtický areál
Poslat zprávu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria nabízí ubytování v Hradci Králové. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Hradec Králové, Kongresový sál Hradec Králové, Penzion Hradec Králové, Ubytování Česká republika, Ubytování Hradec Králové
Poslat zprávu Hotel Alessandria Hradec Králové
Terinvest, spol. s r. o.

Terinvest, spol. s r. o.

Hlavní činností společnosti Terinvest je pořádání veletrhů a veletržní servis. Mezi další aktivity patří reklamní činnost, pronájem mobilních hal a párty stanů, zprostředkovatelská činnost pro vystavovatele v oblasti marketingu, vydavatelství a produkční činnosti.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Realizace veletržních expozic, Veletrh AMPER Česká republika, Veletrh Dřevostavby Česká republika, Venkovní expozice
Poslat zprávu Terinvest, spol. s r. o.
MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL s.r.o.

Největší hotel Lednicko-valtického areálu vhodný pro rodiny s dětmi, firemní i privátní akce, v těsné blízkosti Zámku Lednice. My Hotel nabízí 49 pokojů, celkem 120 lůžek, kongresové prostory, vinný sklep, catering. Vlastní produkce bio vína.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Lednice, Ubytování Lednice, Ubytování v Lednici na Moravě
Poslat zprávu MY HOTEL s.r.o.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v klidné části Prahy 9. Je přestavěn z historických hospodářských stavení na moderní, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderně vybavený hotel s kongresovými sály, salónkem a výtečnou restaurací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Klidné ubytování v Praze, Kongresový hotel, Levné ubytování Praha 9, Moderní hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Chvalská Tvrz
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Náš hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách hotelu je restaurace, vinný sklípek, sál pro kongresy a konference, svatby, salonky pro školení firem. Parking je v areálu hotelu - 100 míst. Centrum Prahy 30 minut.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Svatba v Praze
Poslat zprávu Hotel Čertousy
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP se nachází v oblasti Praha 9 nedaleko centra, v blízkosti O2 areny. Hotelový komplex disponuje 160 pokoji a poskytuje služby pro konference, kongresy, firemní akce. V hotelu je bazén, wellness centrum, golf indoor, bowling, tenis a squash.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Wellness hotel Praha
Poslat zprávu WELLNESS HOTEL STEP
HOTEL ARAMIS

HOTEL ARAMIS

Hotel Aramis se nachází v klidné oblasti Praha 3, nedaleko centra. Okouzlí Vás svou romantickou atmosférou a jedinečnou originalitou všech 44 pokojů. Náš hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi. Parkování je možné v těsné blízkosti hotelu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HOTEL ARAMIS
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.