Klenoty

Zde je 11 sekcí v kterých jsou 1 podsekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 120
FABOS s.r.o.

FABOS s.r.o.

Mezi náš sortiment patří: kravatové spony, medaile, odznaky, lisované bižuterní komponenty, náhrdelníky, řetízky, naušnice, prsteny, české kuličky, české korálky, broušené korálky, mačkané korálky, vinuté perly, štrasové díly, nýty, jehly a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.fabos.cz  
naše produkty: Bižuterie s křišťály Swarovski, Česká bižuterie, České korálky, Velkoobchod s Crystals from Swarovski, Výroba bižuterie, Zakázková výroba bižuterie
Poslat zprávu FABOS s.r.o.
ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

Stoletá tradice výroby českých skleněných perlí. Široký výběr barev a tvarů s největší nabídkou na světě. Speciální technologie. Perlové výrobky představující špičku ve svém oboru. Nabídka zahrnuje voskové perle, broušené perle, mixy perlí a skleněnou bižuterii.
Ukaž na mapě   internet: www.estrela.cz  
naše produkty: Atypické korálky, České korálky, Neonové korálky
Poslat zprávu ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL je velkoobchod se šperky a výrobky z polodrahokamů, vzorky minerálů pro sběratele, surovinami a polotovary z drahých kamenů. Zboží si sami dovážíme z celého světa. Nabízíme velice příznivé velkoobchodní ceny a množstevní slevy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Drahé kameny a minerály, Drahé kameny jako dárkové předměty, Kameny pro léčitelství, Masážní kameny, Šperky z polodrahokamů, Výrobky z drahých kamenů
Poslat zprávu Jaroslav Kubík - MINERAL METAL
G & B beads, s.r.o.

G & B beads, s.r.o.

Přední výrobce českých originálních skleněných perlí. V nabídce naleznete ohněm leštěné perle, mačkané perle, ploškované perle, originální lampové perle a skleněnou bižuterii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České korálky, Ohňové perle, Skleněné perle
Poslat zprávu G & B beads, s.r.o.
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou a dekorováním broušených skleněných perlí a tvarů. Skleněné broušené perle ( ohňové perle ) dodáváme ve všech barevných odstínech, ve velikostech 3 – 18 mm.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České korálky, Mačkané korálky, Ohňové korálky, Ohňovky, Skleněné broušené perle, Skleněné korálky
Poslat zprávu Zakoglass s.r.o.
RIAL

RIAL

Zabýváme se výrobou štrasové, lité a kovové bižuterie. Módní bižuterie. Svatební bižuterie. Bižuterie pro všední den. Výroba bižuterie z minerálů. Bižuterie ze skla. Skleněné doplňky firem Preciosa a Swarovski.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Štrasová bižuterie
Poslat zprávu RIAL
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Výrobce bižuterie s módními trendy, skleněná bižuterie, exklusivní bižuterie, svatební bižuterie. Bižuterie pro večerní a denní příležitosti, ze šperků nabízíme náhrdelníky, náramky, náušnice a prsten v originálním designu a vysoké kvalitě zpracování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Skleněná bižuterie
Poslat zprávu COLLEGIUM Trade, s. r. o.
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jedna z nejsilnějších a nejstabilnějších společností v České republice, od roku 1995. Maloobchodní a velkoobchodní prodej diamantů. Specializace na prodej a poradenství v oblasti investičních diamantů. Pracujeme s nejuznávanějšími certifikáty GIA a HRD.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Investiční diamanty
Poslat zprávu INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DTC prodává vysoce kvalitní investiční diamanty. Mezinárodně certifikované investiční diamanty špičkové kvality pocházejí přímo od izraelské zpracovatelské společnosti. Investiční diamanty jsou koncentrátem Vašeho majetku, nepodléhají žádné evidenci.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Investiční diamanty
Poslat zprávu DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Hana Skřítecká

Hana Skřítecká

V eshopu Zlatnictví Trimama Brno nabízíme levné šperky z chirurgické oceli, luxusní ocelové šperky, piercing, stříbrné šperky, českou bižuterii, šperky s krystaly Swarovski, náramkové hodinky, krabičky na šperky a šperkovnice.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Hana Skřítecká
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.