Karton

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 29
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. působí v papírenském průmyslu v oblasti zpracování papíru. Specializuje se ve výrobě ekologických výplňových, fixačních a obalových materiálů z voštin a Fixboard ® - palet, přepravních boxů, řadí se mezi přední středoevropské výrobce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bílá korková magnetická tabule, Lisované papírové rohy, Papírové palety, Papírové voštiny, Přepravní papírové boxy, Voštinové desky
Poslat zprávu MELECKY a.s.
LITOBAL s.r.o.

LITOBAL s.r.o.

Specializujeme se na výrobu papírových obalů, tašek, sáčků a kartonů dle požadavků a rozměrů. Vyrábíme specifické papírové obaly jako je balící papír v rolích, kupecké a svačinové papírové sáčky, papírové sáčky na Hot-Dog a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonové klopové krabice, Dárkové papírové tašky, Zakázková výroba papírových tašek
Poslat zprávu LITOBAL s.r.o.
Plojhar s.r.o.

Plojhar s.r.o.

Společnost Plojhar s.r.o. se předně zabývá výrobou různých druhů krabic a kartonáže. Společnost byla založe již roku 1888, kdy se zabývala především výrobou knih, avšak výrobou kartonáže se zabýváme již přes 90. let.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonová krabice, Výroba krabic
Poslat zprávu Plojhar s.r.o.
BOBO BLOK s.r.o.

BOBO BLOK s.r.o.

BOBO BLOK | Prodej papírenského zboží. Knihařské zpracování bloků, autoatlasů, brožur a kalendářů, vazba Twin Wire, speciální vazby.
Rodinná firma BOBO BLOK vznikla v roce 1991. Firma BOBO BLOK je jedna z nejmodernějších továren na zpracování papíru v České republice. Firma BOBO BLOK se soustředí především na výrobu bloků, sešitů, kalendářů, diářů a mnoho dalšího papírenského zbož
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BOBO BLOK s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.