Kancelářský nábytek

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 184
RIM CZ s.r.o.

RIM CZ s.r.o.

Výroba a prodej kancelářských židlí a křesel se zdokonaluje a našim obchodním partnerům nabízíme širokou škálu sedacího nábytku, která spočívá v nabídce židlí hotelového a konferenčního typu - kancelářské židle, barové židle, sedací a klubové sestavy.
Ukaž na mapě   internet: www.rim.cz  
naše produkty: Kancelářské židle
Poslat zprávu RIM CZ s.r.o.
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytek, široký výběr od renomovaných evropských výrobců. Dodáváme kartotéky, lístkovnice, skříně, trezory, dílenský nábytek, regály, kancelářské kontejnery. Posuvné regály, ohnivzdorné skříně. Zaměřujeme se i na nábytek pro školy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dílenské skříně, Dílenské stoly, Dílenský nábytek, Kancelářská skříň, Kancelářské kontejnery, Kovové kartotéky, Kovové šatní skříně, Kovový nábytek, Lístkovnice, Masérský skládací stůl, Nábytek do ordinací, Policové regály, Pracovní stoly ponky, Školní nábytek, Skříně na šanony, Trezory, Zdravotnická lůžka a lehátka
Poslat zprávu ENPRAG, s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Výroba a prodej: kancelářský nábytek a doplňky, servis s tím spojený. Poskytovaní sofware pro vypracovaní 3D návrhů sestav a pracovišť. Firma poskytuje prodejní podporu svým zástupcům v daném teritoriu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: HOBIS Integral stoly, HOBIS kontejnery, HOBIS Novel stoly, HOBIS skříně, HOBIS Standard stoly
Poslat zprávu HON a.s.
FERSTO, s.r.o.

FERSTO, s.r.o.

Výroba všeho zakázkového a sériového nábytku - kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, nábytek kuchyňský, ložnicový, dětský, nábytek pro vybavení obchodů, restaurací, hotelů a bank. Grafické návrhy na PC, CNC strojní obrábění - lamino, dýha, masiv, lakování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Atypický nábytek, Kancelářský nábytek, Výroba nábytku
Poslat zprávu FERSTO, s.r.o.
PROGRESS INTERIOR s.r.o.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Jsme interiérová společnost a výrobce kancelářského nábytku. Nabízíme vysoký standard služeb od analýzy potřeb zákazníka, profesionální návrhy interiérů, dodávky typových a atypických interiérů, dlouholetý servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bytový nábytek, Kancelářské židle, Kancelářský nábytek, Návrhy interiérů
Poslat zprávu PROGRESS INTERIOR s.r.o.
MONTAKO CZ s.r.o.

MONTAKO CZ s.r.o.

Nábytková kola, přístrojová kolečka, kola ve vidlici, kolo a kladka, vozíky a rudlíky, plastové záslepky, plynové pružiny, skladové vozíky, renovace starších kol a válců s pružným povrchem. Mimo pojezdových kol vyrábíme manipulační vozíky a rudly.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kola pro vozíky, Nábytková kolečka, Nafukovací kola, Pojezdová kolečka
Poslat zprávu MONTAKO CZ s.r.o.
NABAU, s.r.o.

NABAU, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku a interiéru, schodiště, vnitřní a vchodové dveře, nábytek z masivu, vestavné skříně, dřevěné a laminované podlahy, výroba kuchyní na zakázku. Stavební práce, pronájem strojů, stavba rodinných domů na klíč, fasády, okna, zemní práce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nábytek z masivu, Vchodové dveře z masivu
Poslat zprávu NABAU, s.r.o.
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vestavěné skříně a šatny na míru, výroba, prodej, montáž. Široká nabídka materiálů, systémů otevírání a doplňků ve všech cenových kategoriích. Grafický návrh, kalkulace, zaměření, doprava zdarma. Vše i na splátky. Volejte zdarma 800 179 260.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Šatní skříně Woodface, Skříně na míru Woodface, Vestavěné skříně Woodface
Poslat zprávu WOODFACE spol. s r.o.
PROFIL NÁBYTEK, a.s.

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

Firma byla založena čtyřmi společníky v roce 1992 a navázala na tradici truhlářské výroby v našem městě. Zaměřujeme se na kompletní vybavení interiérů pro zdravotnictví, domovy sociálních péčí,laboratoře, kanceláře, hotely, prodejny, školy a bytovou výstavbu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kancelářský nábytek, Nábytek pro pečovatelské domy
Poslat zprávu PROFIL NÁBYTEK, a.s.
JP NAB s.r.o.

JP NAB s.r.o.

Moderní designový nábytek kombinace kov-sklo. Nábytek vhodný pro vybavení kanceláře i bytu. Nabízíme stoly, stolky, konferenční stolky a TV stolky. Velko i maloobchodní prodej včetně e-shopu. V naší nabídce najdete i moderní židle špičkového designu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Konferenční stolky
Poslat zprávu JP NAB s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.