Kamnářství

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 35
KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

Recyklace metalurgických odpadů v oboru barevné metalurgie. Výroba surovinových přísad pro ocelárenství a barevnou metalurgii. Velkosériová výroba dílů se strojním obráběním. Výroba domácích spotřebičů na pevná paliva KVS MORAVIA - sporáky, kamna a kotle.
Ukaž na mapě   internet: www.kvs-ekodivize.cz  
naše produkty: Kamna na dřevo, Kamna na tuhá paliva, Kotel na tuhá paliva, Sporák na dřevo, Sporák na pevná paliva, Sporák na tuhá paliva, Sporák s výměníkem
Poslat zprávu KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Kotle na tuhá paliva - teplovodní zplynovací kotle na dřevo a uhlí, od výkonu 15 až 100 KW, automatické kotle na pelety.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hořák na pelety Atmos, Kombi kotle na dřevo, pelety a ETO, Kompaktní automatické kotle na pelety, Kotle na pelety, Kotle na tuhá paliva, Prohořívací kotle ATMOS, Úsporné kotle na hnědé uhlí, Zplynovací kotle, Zplynovací kotle na uhlí a dřevo
Poslat zprávu Jaroslav Cankař a syn ATMOS
ABX, spol. s r.o.

ABX, spol. s r.o.

Výroba a prodej: krbová kamna, kachlová kamna, plechové sporáky, krbové vložky, krby a zahradní krby. Vybrané typy krbových a kachlových kamen jsou osazeny litinovou vložkou nebo umožňují instalaci teplovodního výměníku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Krbová kamna, Krbové vložky s výměníkem, Kuchyňské sporáky
Poslat zprávu ABX, spol. s r.o.
BLAZE HARMONY s.r.o.

BLAZE HARMONY s.r.o.

Společnost BLAZE HARMONY se zabývá vývojem a výrobou krbů spalujících bio-alkohol, které nepotřebují ke své činnosti komín. Moderní i tradiční design předurčuje krby k instalaci do každého interiéru.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Krby bez komínů
Poslat zprávu BLAZE HARMONY s.r.o.
PRESSBET s.r.o.

PRESSBET s.r.o.

Výroba krbových stavebnic z umělého a přírodního kamene na všechny druhy krbových vložek, krbové prvky, sloupy, balustrády, altánky, ploty, květináče, zahradní nábytek, sochy, dlažba, schody, kamenické prvky, fontány, kašny, zahradní krby a grily.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balustrády, Krbové stavebnice, Krbové vložky, Venkovní zahradní krby, Vnitřní krby svépomocí
Poslat zprávu PRESSBET s.r.o.
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Naše firma vyrábí topenářskou techniku s více jak 50–ti letou tradicí. Vyrábíme kotle na tuhá paliva do 50 kW, zplyňovací kotle, lázeňská kamna, krbová kamna, kotle na pelety, lokální vytápění, kooperace – ocelové kryty výrobků, povrchově upravené.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kotle na biomasu, Kotle na dřevo, Kotle na pelety
Poslat zprávu OPOP spol. s r. o.

TEMR -HOŘÁK spol.s r.o.

Uvažujete o teplovodním krbu? To by se Vám mohla hodit i akumulační nádoba. Máme ji pro Vás připravenou zcela ZDARMA...
Firma TEMR nabízí kompletní služby v oblasti kamnářství - projektujeme ve 3D a stavíme krby s krbovou vložkou i s výměníkem, kamna kachlová akumulační i teplovzdušná, kachlové sporáky a pece.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TEMR -HOŘÁK spol.s r.o.

Jaroslav Turyna

Firma Krby kamna Turyna nabízí krby, krbové vložky, krbová kamna, moderní krby, zahradní krby, venkovní krby, stavbu krbů, opravy krbů, renovace krbů apod.
Krby Turyna nabízí stavby krbů “na klíč”, renovace a opravy starších krbů, záruční opravy krbů, pozáruční opravy krbů, prodej krbových vložek...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jaroslav Turyna

Václav Dvořák

Krby kamnářství stavíme a projektujeme teplovzdušné krby a kachlová kamna dodáváme krbová kamna a krbové vložky s výměníkem.
Stavíme a projektujeme krby otevřené, teplovzdušné, teplovodní, akumulační, dále kachlová kamna, pece, zahradní krby, udírny, grily a pizzerie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Václav Dvořák

Ing. Martin Kaderka

Zabýváme se výstavbou kachlových kamen, sporáků, krbových obestaveb. Komponenty odebíráme od celé řady špičkových evropských výrobců.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. Martin Kaderka
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.