Kadeřnictví a kadeřnické salony

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 438
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Rádi bychom Vám představili naše studio a ukázali Vám, jak se vaše sny stanou skutečností. Naše studio působí na českém trhu již 10. rokem a stále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat naše služby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kadeřnictví Praha, Prodlužování vlasů, Výkup vlasů
Poslat zprávu STUDIO SONJA s.r.o.

ellements - centrum zdraví a krásy

Kompletní kadeřnické služby, barvy, péče a styling Joico - TurnHeads, barvení vlasů Elumen hair color, trvalé rovnání vlasů Straight and Shine, masážní a relaxační terapie, aromaterapie, tradiční čínská medicína, homeopatie, fyzioterapie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ellements - centrum zdraví a krásy

Salon Chic

Těšíme se na Vaši návštěvu v kadeřnictví Salon CHIC Jablonec nad Nisou, kde nabízíme profesionální služby v oblastech dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví, dětské kadeřnictví.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Salon Chic

Martina Lukašíková

Prodloužení vlasů. Prodej pravých panenských vlasů vysoké kvality, příslušenství a přístrojů na prodlužování vlasů. Vlasy DELILAH zaručují kvalitu a dlouhodobou životnost.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Martina Lukašíková

Ivona Horká

Kadeřnictví Ivona - kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, solárium v Praze 6. Kadeřnictví má svůj vlastní dětský koutek a dostatek místa pro bezproblémové parkování.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ivona Horká

Jana Šilhanová - SALON FEMINA

Nabídka profesionální péče o Vaše vlasy - kombinované barvení, melírování, trvalé ondulace, společenské a svatební účesy, prodlužování a zhušťování.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jana Šilhanová - SALON FEMINA

Kadeřnictví Pavla Urbanová

Provozování kadeřnických služeb v Mostě, prodlužování vlasů, poradenská činnost, prodej vlasové kosmetiky, pořádání školení a rekvalifikačních kurzů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kadeřnictví Pavla Urbanová

AAALLA SALON s.r.o.

V kadeřnickém salonu magDAlena prodlužujeme vlasy, vyrábíme paruky, příčesy a tupé z pravých evropských vlasů, nebo z vašich vlastních, uschovaných vlasů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AAALLA SALON s.r.o.

LIBBY - kadeřnictví a kosmetika

Dámské a pánské kadeřnictví v Praze 3. Barvení, melírování, střihy. Prodlužování vlasů So.Cap. Kosmetika, depilace, gelová modeláž, P.Shine a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu LIBBY - kadeřnictví a kosmetika

Kadeřnictví Antil - Ž. Košková

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Prodlužování vlasů pásové a také metodami keratin, ring. Nabídka školení i rekvalifikace na všechny tyto metody.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Kadeřnictví Antil - Ž. Košková
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.