Jazykové školy

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 580
Hello language school s.r.o.

Hello language school s.r.o.

Jazyková škola s celostátní působností. Všeobecné i specializované jazykové kurzy pro firmy a veřejnost. Přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým certifikátům. Mezinárodní jazykové zkoušky. Jednoleté pomaturitní studium AJ a NJ. Překlady a tlumočení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jazykové kurzy
Poslat zprávu Hello language school s.r.o.
CALEDONIAN SCHOOL s.r.o.

CALEDONIAN SCHOOL s.r.o.

Jazyková škola Caledonian School působí v České republice od roku 1992. V Praze ( 4 pobočky ) nabízíme kurzy pro veřejnost ( Aj, Nj, Fj, Šj a Čj, pomaturitní studium, dětské kurzy, příprava na FCE, CAE ). Firemní výuku zajišťujeme po celé České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čeština pro cizince, TEFL kurzy
Poslat zprávu CALEDONIAN SCHOOL s.r.o.
Polyglot, spol. s r.o.

Polyglot, spol. s r.o.

Nabízíme jazykové ranní, večerní, intenzivní dopolední kurzy, letní kurzy a také pomaturitní studium. Angličtina, němčina, francouzština, španělština. Příprava k mezinárodním zkouškám. Skupiny po 6 až 8 posluchačích. Podnikové kurzy po celé České republice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Jazykové kurzy
Poslat zprávu Polyglot, spol. s r.o.
Energy English

Energy English

Angličtina i pro antitalenty v malé, kvalitní škole angličtiny. Angličtinu naučíme každého. Zlepšíme vaši paměť a koncentraci, zvýšíme vaši energii, IQ i sebevědomí. Naučíme Vás používat angličtinu v praxi. Pořádáme individuální i skupinové kurzy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Výuka angličtiny
Poslat zprávu Energy English

Mgr. Ivan Škarda

Nabízím individuální a skupinovou výuku anglického jazyka, zejména ve firemních kurzech. Mám přes 25 let praxe v oboru, desítky spokojených klientů a upřednostňuji komunikativní metody výuky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Mgr. Ivan Škarda

Gabriela Nosková

Celoroční kurzy i jednorázové intenzivní semináře, víkendové kurzy Survival English a Business English, přípravné kurzy ke složení Cambridge zkoušek (KET, PET, FCE, BEC).
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Gabriela Nosková

AGENTURA EDUCO s.r.o.

Jazyková škola, kurzy angličtiny, francouzština, němčina, španělština, ruština, čeština pro cizince, příměstské tábory pro děti, pomaturitní studium angličtiny...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AGENTURA EDUCO s.r.o.

Mgr. Daniel KRUCKÝ

Nabízím individuální a skupinovou výuku anglického jazyka, firemní kurzy, doučování a konzultace v angličtině. Mé motto - osobní přístup a trpělivost.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Mgr. Daniel KRUCKÝ

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Jazyková škola s nabídkou jazykových kurzů: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština, ale také individuální a jiná výuka.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Pavel Mikulenka - Dynamic

Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a ruštiny ve firmách, vlastní materiály, nové metody, cena od 200Kč za hodinu. Teambuilding s angličtinou.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Pavel Mikulenka - Dynamic
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.