J

Jizerská porcelánka s.r.o.

Jizerská porcelánka s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme technický porcelán a keramiku se specializací na laboratorní porcelán. Významnou část výroby tvoří porcelánové trubice pro pojistky vysokého napětí, ohřívače, nosiče odporových spirál a izolátory. Výroba také na zakázku.
naše produkty: Laboratorní porcelán, Porcelánové trubice, Technická keramika, Výrobky z porézního korundu
Poslat zprávu
Jiří Honner

Jiří Honner

Provádíme zakázkové CNC obrábění na CNC soustružnických automatech. Nabízíme kusovou i sériovou výrobu přesných rotačních dílů od průměru 5 do 70 mm, v kusové výrobě do 300mm. CNC frézování na CNC frézovacích centrech - rozsah 500 x 1100 mm.
naše produkty: Zakázkové CNC obrábění, Zakázkové gravírování
Poslat zprávu
JAKOS s.r.o.

JAKOS s.r.o.

Nosným programem jsou pásové dopravníky pro těžební průmysl, dopravníky pro recyklaci a technologické cesty surovin. Dále vyrábíme a dodáváme nosné válečky, hnací a vratné bubny, stanice dopravních tratí, válečkové tratě a různé příslušenství dopravníků.
naše produkty: Automatické kotle, Dopravníky Jakos, Kotle na tuhá paliva, Pásové dopravníky
Poslat zprávu
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Provádíme preventivní kontroly objektů, revize požárních hydrantů včetně zajištění předepsaných kontrol dalších požárně bezpečnostních zařízení. Prodej hasicích přístrojů, požárních hydrantů a dalšího vybavení pro profesionální i dobrovolné hasiče.
naše produkty: Požární sport, Požární výzbroj
Poslat zprávu
JakNakupovat.cz

JakNakupovat.cz

Úspěšný internetový obchodní dům JakNakupovat.cz je zajímavý svým obsáhlým rozsahem sortimentu a spoustou akčních cen. Internetový obchodní dům se sortimentem elektro, elektronika, domácí potřeby, zahrada, stavba, hobby, nářadí, auto moto.
naše produkty: E-shop, Internetový obchod, Internetový obchodní dům
Poslat zprávu
JESAN KOVO s.r.o.

JESAN KOVO s.r.o.

Vyrábíme tvářecí stroje - ohýbačky plechu, zakružovačky plechu, zakružovačky profilů, lemovačky plechu, drápkovačky plechu, nůžky na plech, ohýbačky trubek, dílenské lisy, svěráky, verikální pásové pily na dřevo a kov.
naše produkty: Nůžky na plech, Ohýbačky plechu, Ohýbačky trubek, Zakružovačky plechu, Zakružovačky profilů
Poslat zprávu
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Kotle na tuhá paliva - teplovodní zplynovací kotle na dřevo a uhlí, od výkonu 15 až 100 KW, automatické kotle na pelety.
naše produkty: Hořák na pelety Atmos, Kombi kotle na dřevo, pelety a ETO, Kompaktní automatické kotle na pelety, Kotle na pelety, Kotle na tuhá paliva, Prohořívací kotle ATMOS, Úsporné kotle na hnědé uhlí, Zplynovací kotle, Zplynovací kotle na uhlí a dřevo
Poslat zprávu
JUNEK

JUNEK

Společnost JUNEK působí na českém trhu od roku 1991. Navázali jsme na více než 140 let starou tradici výroby kožených rukavic v našem kraji. Vyrábíme dámské a pánské kožené rukavice. Více než 100 modelů. Nově textilní rukavice z různých materiálů.
naše produkty: Dámské kožené rukavice, Kožené rukavice, Kožené výrobky, Pánské kožené rukavice, Řidičské rukavice, Rukavice na míru, Zakázková výroba rukavic
Poslat zprávu
J 4  s.r.o.

J 4 s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme kompletní plně, nebo poloautomaticky řízené výrobní technologické celky a linky s tunelovými pásovými pecemi PPP pro pekárny, pečivárny i cukrárenské provozy. Pekařské pece J4 mají originální konstrukci, která je chráněna průmyslovými patenty.
naše produkty: Linky na výrobu pečiva, Linky pro výrobu jemného pečiva, Pekařské linky, Pekařské pece, Pekařské technologie
Poslat zprávu
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Výrobní program se rozvinul do dvou základních aktivit: hydraulika pro vozidla a stroje, letecká výroba ( palivové a hydraulické prvky a systémy letadel ). Ostatní aktivity: tepelné zpracování materiálů, povrchové úpravy, výroba nářadí, nástrojů a měřidel.
naše produkty: Hydraulické děliče průtoků, Hydraulické přístroje letadel, Hydraulické válce, Palivové přístroje letadel, Zubová čerpadla, Zubové hydromotory
Poslat zprávu
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Zpracování plastových odpadů, recyklace, regranulace, aglomerace, drcení, vstřikování, vyfukování, výkup, zběr. Plastové výrobky : fólie, LDPE pytle, kompostéry, kompostovací sila, drtiče. Výroba magnetických separátorů, detektory kovů.
naše produkty: Kompostér, Regranulát
Poslat zprávu
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL je velkoobchod se šperky a výrobky z polodrahokamů, vzorky minerálů pro sběratele, surovinami a polotovary z drahých kamenů. Zboží si sami dovážíme z celého světa. Nabízíme velice příznivé velkoobchodní ceny a množstevní slevy.
naše produkty: Drahé kameny a minerály, Drahé kameny jako dárkové předměty, Kameny pro léčitelství, Masážní kameny, Šperky z polodrahokamů, Výrobky z drahých kamenů
Poslat zprávu
J.P. PLAST, s. r.o.

J.P. PLAST, s. r.o.

Společnost se zabývá výrobou plastových obalů a technických dílů využitím technologie vyfukování. Výroba obalů od 0,5 l do 60 l ( láhve, kanystry, sudy, konve ). Dále díly vysavačů, zahradní techniku, dětské autosedačky, dopravní značky.
naše produkty: Technické výlisky, Vyfukované plastové obaly
Poslat zprávu
Jiří Nejedlo

Jiří Nejedlo

Od roku 1990 se zabýváme třískovým obráběním kovů se zaměřením na výrobu mosazných lustrových dílů. Výroba je prováděna na soustružnických a CNC automatech. Provádíme horizontální frézování a lisování výstředníkovými lisy.
naše produkty: CNC obrábění mosazi, Kovové lustrové díly, Mosazné díly, Obrábění kovů
Poslat zprávu
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábíme stavební pouzdra pro posuvné dveře, segmentové, točité, klasické schodiště do interiéru i exteriéru a stahovací schody do stropu i do stěny.
naše produkty: Bočnicová schodiště, Posuvné dveře, Půdní schody, Schody, Stavební pouzdra, Točitá schodiště
Poslat zprávu
JEDU.cz

JEDU.cz

Cestovní kancelář a cestovatelský server JEDU.cz. Exotická dovolená pro jednotlivce, skupiny a firmy. Cesty na veletrhy do nákladů firmy. Dobrá znalost Austrálie, Zélandu, USA, Kanady, Thajska, Mauricia a Číny.
naše produkty: Dominikánská republika, Dovolená 2008, Dovolená last minute, Exotické zájezdy, Last minute zájezdy, Last moment zájezdy, Víza do USA, Vízum do USA, Zájezdy Čína, Zájezdy do Austrálie, Zájezdy do USA, Zájezdy Kuba, Zájezdy na Mauritius, Zájezdy na Nový Zéland, Zájezdy Thajsko
Poslat zprávu
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Společnost JACER-CZ, a. s. se zabývá výrobou a prodejem palivového dřeva (volně ložené nebo balené v rašlových pytlích), prodejem stavebního, konstrukčního (hranoly, fošny, prkna, latě) i paletového řeziva. Jsme stabilním a dlouhodobým producentem palet.
naše produkty: Dřevěné obaly, Dřevěné palety, Palivové dřevo
Poslat zprávu
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naše firma se zabývá prodejem dřevomateriálu, především prodejem palubek různých profilů a rozměrů, podlahových palubek. Nabízíme též nábytek z masivu, dřevěný zahradní nábytek, dřevěné dekorace, betlémy, dřevěné hračky a jiné výrobky ze dřeva.
naše produkty: Dřevěné hračky, Dřevěný nábytek z masivu, Dřevěný zahradní nábytek, Vánoční dřevěné betlémy, Zahradní nábytek
Poslat zprávu
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Naše firma dodává prostřednictvím svého velkoobchodu a maloobchodu kompletní sortiment výrobků pro Váš zdravý a klidný spánek jako například zdravotní matrace, lamelové rošty, postele, přikrývky, PUR pěnu - molitan a další.
naše produkty: Postele z masivu, Zdravotní matrace
Poslat zprávu
Jako, s.r.o.

Jako, s.r.o.

Jsme česká obchodní a distribuční firma činná v oblasti vodárenství, průmyslové a farmaceutické chemie a chemie životního prostředí. Zabýváme se prodejem těchto produktů: aktivní uhlí, antracit, zařízení na UV dezinfekci, chemikálie pro cukrovary.
naše produkty: Aktivní koks, Aktivní uhlí
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.