Instalatéři a topenáři

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 1150
KORADO, a. s.

KORADO, a. s.

KORADO je největším českým a jedním z předních světových výrobců otopných těles s tradicí více než 45 let. Nabízíme desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX a designová tělesa KORATHERM. Novinkou je kompletní sortiment konvektorů, lokálních větracích jednotek a centrální rekuperace.
Ukaž na mapě   internet: www.korado.cz  
naše produkty: Designové konvektory, Designové radiátory, Deskové radiátory, Energeticky úsporné radiátory, Konvektory, Konvektory s ventilátorem a optimalizovanou konvekcí, Koupelnové radiátory, Lokální nástěnné větrací jednotky, Lokální nástěnné větrací jednotky s rekuperací, Nízkoenergetický systém S-CONTROL
Poslat zprávu KORADO, a. s.
Ratus

Ratus

Provádíme veškeré plynařské, instalatérské a topenářské práce v oboru voda, kanalizace, topení a plyn. Dále provádíme revize plynu a opravy, instalace plynových spotřebičů, strojní a tlakové čištění kanalizace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čištění a opravy kanalizace Praha a Středočeský kraji, Instalatérské práce Praha a středočeský kraj, Opravy topení, Plynařské a topenářské práce Praha a Středočeský kraj, Revize plynu, Revize plynu Praha a Středočeský kraj, Topenářské práce, Údržba bytového fondu
Poslat zprávu Ratus
ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o. vyrábí trubkové a designové radiátory ISAN MELODY, sálavé konvektory ISAN EXACT a konvektory s lamelovým výměníkem ISAN EXACT ECOLITE, podlahové konvektory ISAN TERMO, článkové radiátory ISAN ATOL a radiátory z žebrových trubek ISAN SPIRAL.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Koupelnové designové radiátory, Lamelové radiátory, Podlahové konvektory, Sálavé konvektory
Poslat zprávu ISAN Radiátory s.r.o.
Milan Gottlieb

Milan Gottlieb

Velkoobchod - maloobchod, topení, kotle, radiátory, ohřívače, karmy, baterie, vany, sprchové kouty, bojlery, vodoinstatérský materiál, příslušenství, doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plynové topení
Poslat zprávu Milan Gottlieb

YPSILON PLUS s.r.o.

13.01.2014 - Firma YPSILON PLUS s.r.o. si Vás dovoluje pozvat k návštěvě výstavy INFOTERMA v Ostravě
Dodáváme na trh topenářský a vodoinstalační materiál pro podlahové vytápění. Kompletní systém pro podlahové topení, rozvody ústředního topení a sanity nabízíme pod obchodním názvem Termosystem.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu YPSILON PLUS s.r.o.

Zdeněk Vlasák

Zdeněk Vlasák INSTALATÉRTSVÍ je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti rozvodů vody, topení, kanalizačních rozvodů, čištění odpadů , montáže čerpadel, vodáren atd.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Zdeněk Vlasák

AGA SERVIS spol. s r.o.

Agaservis Praha, Pohotovost plyn, servis a opravy plynových kotlů renomovaných značek. Opravy a autorizovaný servis plynnových kotlů značky Vaillant, Junkers, Protherm, Viadrus, Mora, Dakon, Buderus, Viessmann, Destila, Therm, Gasex, Waw, Quantum, John wood, immergas a jiné...
Provádíme odborný servis, opravy a montáže plynových kotlů v Praze a okolí. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Vailant, Junkers, Buderus a mnoho dalších.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AGA SERVIS spol. s r.o.

BUMA

Instalatér, instalatér Praha 4, instalatéři, čištění kanalizace, čištění odpadů, čištění kanalizace Praha, čištění odpadů Praha, připojení, myčky, pračky, kuchyně, oprava bojleru, pákové vodovodní baterie, instalatérské práce
Instalatér. Výměny a opravy WC, nádržek, bojlerů, pákových baterií, umyvadel, van, kuchyňských desek, vodoměrů a kohoutů topení. Připojení myček a praček.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu BUMA

Libor JIRÁK

Provádíme kompletní montáže topení, vložkování komínů, veškerých přípomocí, revizí a kolaudace. Rekonstrukce a montáže rozvodů vody, plynu, topení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Libor JIRÁK

Václav Bajer

Nabízíme profesionální služby v oblasti voda-plyn-topení-elektřina. Na místo havárie dorazíme do 2 hodin od jejího nahlášení a ihned začneme s opravou.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Václav Bajer
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.