Informační systémy

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 57
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikace ve výrobních procesech a logistice. Čárové kódy - implementace do systémů. Tepelné tiskárny pro tisk samolepících etiket. Spotřební materiál pro tisk - etikety, TTR barvicí pásky. Snímače čárových kódů. Mobilní terminály pro sběr dat.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aplikátory etiket, Barvicí pásky, Etikety, RFID etikety, RTLS, Samolepící etikety, Snímače čárových kódů, Terminály čárových kódů, Tiskárny etiket
Poslat zprávu GABEN, spol. s r. o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikační systémy, platební a GSM aplikace, konzultace. NFC. Docházkové, přístupové, vjezdové, korelační a stravovací systémy. ID systémy pro výdejové automaty. Internetové kiosky s platebním terminálem. SW a služby pro docházky a přípravu mezd.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní čtečka karet, NFC technologie, Plastové karty
Poslat zprávu Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Společnost EPRIN je předním dodavtelem pro Českou republiku a země EU v oblasti AID, tiskárny, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, barvicí pásky, spolupráce s renomovanými výrobci, nejlepší reference ve všech oborech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatická identifikace, Aplikátory etiket, Bezpečnostní etikety, Samolepící etikety, Čtečky čárových kódů
Poslat zprávu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábíme radiofrekvenční RFID transpondéry o frekvencích 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktů zahrnuje: nepouzdřené cívky, předlamináty, bezkontaktní karty, clamshell karty, klíčenky ( přívěšky na klíče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezkontaktní karty, RFID čipy
Poslat zprávu LUX - IDent s.r.o.
KS - program, spol. s r.o.

KS - program, spol. s r.o.

Vyvíjíme a implementujeme mzdový a personální software pro řízení lidských zdrojů, personalistiku a zpracování mzdy. Zaměřujeme se na silnou technickou podporu každého klienta, na outsourcing mezd a poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: KS mzdy, KS mzdy PROFi, KS personalistika, KS portál
Poslat zprávu KS - program, spol. s r.o.
ELVIS

ELVIS

Vývoj, výroba a dodávky docházkových, přístupových, zabezpečovacích systémů, výroba odbavovacích turniketových systémů pro lyžařské vleky a koupaliště. Bezkontaktní identifikační snímače již od 1700,- Kč. Výroba zakázkové elektroniky a software.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odbavovací turniketový systém
Poslat zprávu ELVIS
American Security spol. s r.o.

American Security spol. s r.o.

Výroba, distribuce a export elektronických zařízení na ochranu zboží proti krádeži v obchodech. Výroba, distribuce a export příslušenství systémů na ochranu zboží v obchodech, zejména detektory kovů, počitadla zákazníků a deaktivátory etiket.
Ukaž na mapě  
naše produkty: EAS systém
Poslat zprávu American Security spol. s r.o.
PHOBOS, spol. s r.o.

PHOBOS, spol. s r.o.

Naše firma nabízí docházkové a přístupové systémy, bezkontaktní identifikace, RFID, inteligentní bezpečnostní boxy pro převoz peněz, trezory pro bezobslužný výdej klíčů, elektronické součástky, vývoj a programování hradlových polí Actel a Lattice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Docházkový systém
Poslat zprávu PHOBOS, spol. s r.o.
METRA BLANSKO a.s.

METRA BLANSKO a.s.

Vyrábíme elektrické měřicí přístroje, řídicí systémy, lokomotivní tachografy, RFID systémy. Metrologie, strojírenská výroba, tváření plechů, tlakové lití hliníku, návrh a výroba vstřikovacích forem, speciálního nářadí, lisování plastů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Měřící technika, RFID
Poslat zprávu METRA BLANSKO a.s.
ESKON a.s.

ESKON a.s.

Bezkontaktní identifikační systémy - docházkové, přístupové a stravovací systémy, platební a věrnostní systémy, evidence majetku, vjezd a výjezd vozidel, řízení výdejových automatů a kopírovacích strojů, identifikace předmětů, turnikety a branky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezkontaktní identifikační systém
Poslat zprávu ESKON a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.