Hydraulické agregáty

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 15 celkem 5
TOMOZ s.r.o.

TOMOZ s.r.o.

Naše firma je výrobcem profesionálních vysokotlakých agregátů PETO. Agregáty jsou určeny pro trvalý provoz v nejtěžších podmínkách ve stavebnictví, ve všech odvětvích průmyslu, ale i komunální oblasti. Prodáváme také čerpadla a příslušenství.
Ukaž na mapě   internet: www.tomoz.cz  
naše produkty: Vysokotlaká čerpadla, Vysokotlaké agregáty
Poslat zprávu TOMOZ s.r.o.
HYDROMA, spol. s r.o.

HYDROMA, spol. s r.o.

Jsme úspěšná evropská firma, od roku 1994 poskytujeme inženýring, dodávky hydraulických systémů a komponent, všestranné služby v oblasti hydrauliky pro průmyslové aplikace včetně servisu.Zabýváme se i výrobou typově různých agregátů s elektronickým ovládáním včetně výroby ATEX agregátů. Výroba a servis probíhá v montážní hale, ve které je dodržen technologický postup z hlediska jakosti, montáže a čistoty. Naším mottem je solidnost, pružnost, inovace a rychlost dodávek díky naší kapacitě skladu.
Ukaž na mapě   internet: www.hydroma.cz  
naše produkty: Děliče průtoku, Elektrické motory, Hydraulická čerpadla, Hydraulické chladiče, Hydraulické filtry, hydraulické rozvaděče, Hydraulické rychlospojky, Hydraulické systémy, Hydraulické trubky, Hydraulický agregát, Hydraulický akumulátor, Hydraulický rozvaděč, Hydraulika, Hydrogenerátor, Hydromotory, Manometry, Příruby, Ruční rozváděč, Šroubení, Tlakové spínače, Ventily
Poslat zprávu HYDROMA, spol. s r.o.
ZOD DELTA Štípa, družstvo

ZOD DELTA Štípa, družstvo

Naší činností je výroba, prodej hydraulických zvedáků, tlumičů a autoagregátů. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy.
Ukaž na mapě   internet: www.zodstipa.cz  
naše produkty: Hydraulické zvedáky, Tlumiče
Poslat zprávu ZOD DELTA Štípa, družstvo
IVV Engineering s.r.o.

IVV Engineering s.r.o.

Firma působí v oblasti hydraulických systémů a zařízení. Projektujeme, dodáváme, servisujeme kompletní hydraulické systémy, hydraulické agregáty, zvedací plošiny, hydraulické lisy, konstrukční celky a kompresory na stlačování zemního plynu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydraulické agregáty, Hydraulické válce, Hydraulika, Zvedací plošiny
Poslat zprávu IVV Engineering s.r.o.
František Ryba

František Ryba

Prodej hydraulických čerpadel, ventilů, válců a agregátů. Návrhy, výroba a servis hydraulických agregátů a hydraulických systémů. Hydraulické agregáty z komponentů HOERBIGER Hydraulics. Hydraulická čerpadla ECKERLE a HOERBIGER.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydraulická čerpadla, Hydraulické agregáty, Hydraulické ventily
Poslat zprávu František Ryba
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.